gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Haluk Piyes umut yolcuları

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

haluk piyes haluk piyes umut yolcuları umut yolcularının fotoğrafları Benim de her hafta kaçırmadan severek izlediğim umut yolcuları dizisinde rol alan Haluk Piyes dizide komiser Nasuh rolünü gayet başarıyla uyguluyor.Sizlere yakışıklı genç oyuncunun resimlerini sunuyorum [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Haluk Piyes umut yolcuları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yolcu

Yolcu

Bir yolcu karşılamak, mutluluğun işaretidir. Bir yolcu uğurlamak ise uzun süredir satın almak istediğiniz bir şeye sahip olamayacağınız anlamına gelir. Karşılamak, mutluluğun işaretidir. Uğurlamak ise uzun süre satın alamadığınız bir şeyi almaktır.
  2. Haluk Piyes kimdir

Haluk Piyes kimdir

haluk piyes kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler ve dahası burda arkadaşlar Son dönemlerin başarılı ve beğenilen, yakışıklı oyuncusu Haluk Piyes hakkında sizlerle bilgiler paylaşıyoruz Melek'ler. 30 Mayıs 1975 yılında Almanya'da doğdu. 1970'lerin başında Almanya'ya giden Adanalı bir anne ve Türkmenistanlı bir babanın oğlu. Almanya'da okurken Edebiyat öğretmeni yeteneğini keşfetti...
  3. Muck Dizisi Haluk Piyes Resimleri

Muck Dizisi Haluk Piyes Resimleri

Muck Dizisi Ozan Fotoğrafları Muck Dizisi Haluk Piyes Resimleri Yakışıklı ve başarılı oyuncu Haluk Piyes, dün akşam ekranlara merhaba diyen Muck dizisinde Azra Akın ile başrolleri paylaşıyor Melek'lerim. Biz de Haluk piyes'e yeni dizisinde başarılar diliyor ve resimlerini sizlerle paylaşıyoruz arkadaşlar. Haluk Piyes Fotoğrafları
  4. Firuze Dizisi Demir Karakteri Haluk Piyes Kimdir?

Firuze Dizisi Demir Karakteri Haluk Piyes Kimdir?

firuze haluk piyes, haluk piyes haberleri, firuze dizisi demir kimdir Sevgili melekler, Show Tv'nin yeni dizisi Firuze merakla bekleniyor. Bir dönem başrol oyuncusu arayışıyla gündeme gelen dizinin yapımcısı Mahsun Kırmızıgül nihayet istediği ekibi kurdu ve çalışmalarına start verdi. Biz de bu konumuzda dizinin başrol karakterlerinden Demir'e hayat verecek olan Haluk Piyes hakkında bilgiler...

Sayfayı Paylaş