gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Hamak ve Yatakta Şıklık

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

Bu hamaklara ve yataklara bayılacaksınız :) Çok şık duruyorlar. Ben yatsam bu yataklara üzerinden kalkmak istemem :) Çok zevkli birşey olsa gerek :) Bakalım siz beğenecek misiniz meleklerim?

Bu çok şık durmuş :)

Bu büyüleyici duruyor :)

Bu tam üzerinde uyumalık. Çok rahat duruyor :D

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    bayıldım valla yaa ohhhhhh ne güzel uyunurr tesekkürler tatlım

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cidden de çok rahat görünüyorlar :D

Teşekkürler..

4. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    bunlar var ya tam boyle birer cay veya kahve alip soyle uzun uzun sohbetlere dalmak icin kizlar hadi buyrun toplanalim

Hamak ve Yatakta Şıklık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamak

hamak

Gelip, geçici iş olarak yorumlanır.Rüyanizda bahçenize veya kirda bir agaca bir hamak kurarak orada uzandiginizi veya bir gemi hamaginda isti-rahat ettiginizi görmek, çok yakin zamanda bir deniz yolculuguna çikacaginiza isarettir.
  2. Şıklığın ve zerafetin kuralları

Şıklığın ve zerafetin kuralları

-Tipiniz ne olursa olsun kıyafetin hoş durması için bedeninize hoş bir kıyafet seçmelisiniz. -Kalçalarınız büyükse ve üzerinize giyeceğiniz giysiyi içinize sokmayacaksanız ya bunu da alt bölüme giydiğiniz renkten seçmeli veya etek boyunu iyi ayarlamalısınız. -Bacaklarınızın üst kısmı kalınsa,mini eteği asla seçmemelisiniz. İri göğüslerin yuvarlak ve kapalı yakalardan kaçınmaları gerekiyor....
  3. Çok şık hamak yatak modeli

Çok şık hamak yatak modeli

Hamak yatak modelleri Yatak tasarımları Yazlık bir evim olursa bu yatağı yatak odamda kullanabilirim. Havada asılı kalarak bu hamak yatak modelinde uyumak ayrı bir keyif olsa gerek. Gerçi ben yazlık ev değil yazlık karavan istiyorum ama olsun:)
  4. Hamaktan yatağınız olsun ister misniz meleklerim?

Hamaktan yatağınız olsun ister misniz meleklerim?

Hamak modelleri Hamaktan yatak modeli Hamakta sallanmak uyumak güzeldir ama tabiki kısa bir süre için. Yatağımın fileden yapıldığını düğşünemiyorum. Heleki altım boşluksa zaten uyuyamam. Bu hamak yatak modelinde ben uyuyamam meleklerim. Bu yatağın tabanı yok çünkü. Ya file yırtılırsa? Bu hamak yatak modelinde yatabilecek var mı acaba aramzıda:)

Sayfayı Paylaş