Hamam da ... Yeter ya!

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
Hamam da ... Yeter ya!
hamam hamamda çıplak kadınlar hamam fotoğrafları resimleri hamamlar
İtirazım var kardeşim..
liveimages5cfoto20haber5c7235chamam5chamam11-3357.jpg

görüyosunuz değil mi bi hamam keyfide yaptırmıyorlar. Aslında şimdi tam burda öyle resimler paylaşırdım ki site kurallarına aykırı.. bu ne ya ben hamama gitmekistiyorum ama !
ama orda affedersiniz ama çıplak kadın görmek istemiyorum... Evet çıplak kadın !
Hanım abla soyunmuş baştan aşağı ;
-hayırdır abla dedim peştamalin yok mu senin .. havuza giriyor ablamız bu arada ..
-Var cocugum ama havuza gırcem sıcak sıcak heryerime fayda etsin hem tek ben miyım çıplak bak herkez aynı..
- evet ya abla işte sorun da bu ya zaten neden hepiniz çıplaksınız anlamıyorum ki o peştamali sarınca su geçmiyomu vücudunuza..

İstemiyorum ya itirazım var şu hanım ablalar Memiişlerini suyun üstünde yüzdürmesinler alalala ya sabrımı tüketmesinler benim.. Bıktım yaaaaaa..
Bende hamam keyfi yapmak istiyorum..

hamam21-3319.jpg

Unutmadan o erkeklerın ne ısı var orda alalala ya...

Moderatör tarafında düzenlendi:
ben hiç karşılaşmadımm eliff hayatta girmem öle bende sana katılıyorummmm meleğimmm koptum ya hahaha

Iyyy ben hayatta giymem hamama çok titizim yaa öyle herkesin çıplak oturduğu yerlere oturmak midemi bulandırıyo. Tamam temizliyolar ama sonunçta gelenlerin hangisi temiz sonuçta hamam yıkanmaya geliyorlar. Zira ben havuza girerken bile tiksiniyorum.:S

Ömründe hiç hamama gitmemiş biri olarak, hoş gitmeyide düşünmüyorum. :)
Bu verdiğin resimler, bir takım adult içerikli filmler için çekilmiş sahnelerdendir. Yani ben öyle düşünüyorum. Yoksa senin de dediğin gibi kadın hamamında, erkekler olmaz :) Burası Türkiye, o kadar da aşmadık kendimizi aman başka türlü aşalımda oda eksik kalsın :D:D

ayy bende girmem erkek olan yere ama kadınlarda iğrenç yaaa ben hamama gidince özel kabinlere giriyorum ooohh kendim ne güzel gerçi havuzu filan olmuyo ama ama öyle o şekilde kadınları görünce miğdem bulanıyo hahaha

Hiç hamama gitmedim gitmeyide düşünmüyorum...Bana çok itici geliyor bütün kişiler birada çıplak çıplak ayy bide yemek falan yiyorlar yaa düşünemiyorum bile :D

ancak sabah erken gideceksiniz hem temiz hem ter kokusu yok ve de igrenc görüntüler yok!

Geri