gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Hamam da ... Yeter ya!

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

hamam hamamda çıplak kadınlar hamam fotoğrafları resimleri hamamlar İtirazım var kardeşim.. [​IMG]
    görüyosunuz değil mi bi hamam keyfide yaptırmıyorlar. Aslında şimdi tam burda öyle resimler paylaşırdım ki site kurallarına aykırı.. bu ne ya ben hamama gitmekistiyorum ama !
    ama orda affedersiniz ama çıplak kadın görmek istemiyorum... Evet çıplak kadın !
    Hanım abla soyunmuş baştan aşağı ;
    -hayırdır abla dedim peştamalin yok mu senin .. havuza giriyor ablamız bu arada ..
    -Var cocugum ama havuza gırcem sıcak sıcak heryerime fayda etsin hem tek ben miyım çıplak bak herkez aynı..
    - evet ya abla işte sorun da bu ya zaten neden hepiniz çıplaksınız anlamıyorum ki o peştamali sarınca su geçmiyomu vücudunuza..

İstemiyorum ya itirazım var şu hanım ablalar Memiişlerini suyun üstünde yüzdürmesinler alalala ya sabrımı tüketmesinler benim.. Bıktım yaaaaaa..
    Bende hamam keyfi yapmak istiyorum..

Unutmadan o erkeklerın ne ısı var orda alalala ya...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Ocak 2011
  2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Evet ya bune iğrençliktir bende itiraz ediyorum :D

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    ben hiç karşılaşmadımm eliff hayatta girmem öle bende sana katılıyorummmm meleğimmm koptum ya hahaha

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Iyyy ben hayatta giymem hamama çok titizim yaa öyle herkesin çıplak oturduğu yerlere oturmak midemi bulandırıyo. Tamam temizliyolar ama sonunçta gelenlerin hangisi temiz sonuçta hamam yıkanmaya geliyorlar. Zira ben havuza girerken bile tiksiniyorum.:S

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ömründe hiç hamama gitmemiş biri olarak, hoş gitmeyide düşünmüyorum. :) Bu verdiğin resimler, bir takım adult içerikli filmler için çekilmiş sahnelerdendir. Yani ben öyle düşünüyorum. Yoksa senin de dediğin gibi kadın hamamında, erkekler olmaz :) Burası Türkiye, o kadar da aşmadık kendimizi aman başka türlü aşalımda oda eksik kalsın :D:D

6. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    ayy bende girmem erkek olan yere ama kadınlarda iğrenç yaaa ben hamama gidince özel kabinlere giriyorum ooohh kendim ne güzel gerçi havuzu filan olmuyo ama ama öyle o şekilde kadınları görünce miğdem bulanıyo hahaha

7. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Hiç hamama gitmedim gitmeyide düşünmüyorum...Bana çok itici geliyor bütün kişiler birada çıplak çıplak ayy bide yemek falan yiyorlar yaa düşünemiyorum bile :D

8. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    bende hiç hamama gitmeyenlerdenim bu saatten sonrada gitmeyi düşünmüyorum artık:D

9. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    ama her hamam böyle tam çıplak olanları bile vardı ama yapcak bişe yok

10. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

ancak sabah erken gideceksiniz hem temiz hem ter kokusu yok ve de igrenc görüntüler yok!

11. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ya bi benimi götürmüş zorla annem ya .. kimse gitmemiş baksana :D kükürtlü suymuş da akan su şifa olurmuş:p sana olsun bana olmasın beni neden her seferinde hadi kızım sende gel der anlamam ki...

12. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    kadın hamamında erkek olmaz belenim ama çıplak gezerler bende hoşlanmıyorum gitmeyide tercih etmiyorum

Hamam da ... Yeter ya! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamam

hamam

Eş ve kadına, borca, sıkıntı ve kedere, piyasanın durgunluğuna, şefkat ve iyilik timsali dosta veya alacağa, Hamam yaptırmak kötü bir iş yapmaya, hamam görmek gam ve kedere, Hamamda ılık su ile yıkanmak sevinç ve sürura, borcunu ödemeye ve günahlardan arrınmaya, çok sıcak su ile yıkanmak üzüntüye, soğuk su ile yıkanmak yahut soğuk su içmek hastalıktan kurtulmaya, Hamammın kapı ve pencerelerini...
  2. Ya Gözyaşım Ya da Sen..

Ya Gözyaşım Ya da Sen..

Denedim çok zorladım yine de geçmiyor Bu nöbetler çok zamansız, hiç bitmiyor... Bahar gelince kalp ağrılarım hep artıyor Ya da bu hasta yürek bunları abartıyor Bu gece de ağlıyorum Hem de hiç istemeden Tutamıyor engel olamıyor artık Gözyaşıma bu beden.. Uyuyamıyorum artık Sabahları görmeden Akıyor gidiyor içimden Ya gözyaşım ya da SEN ! [Alıntı]
  3. ya yeter aglamayın hadi gülelim

ya yeter aglamayın hadi gülelim

hadi kızlar burası dert köşesi olabilir ama böylede olmazki canlarım hadi biraz gülelim hadi fıkra anlatalım olurmu ilki benden:)erzuruma yeni vali atanır ve vali bey köyleri gezer köyün birinde vali bey sorur en cok hangi vali iyi idi köylünün biri derki sayın valim sizden 2 önceki vali ahmet paşa vali bey sorar pek neler yaptıki size ne hizmet verdi vatandaş da derki sayin valim daha...
  4. yeter artık ya yeter

yeter artık ya yeter

KIZLAR BUGÜN ONU TANIDIĞIM GÜN :18: 4 YIL ÖNCE BUGÜN ÇIKTI KARŞIMA :18: ONU BİLMEM AMA BEN BUGÜNDE ÇOK MUTSUZUM İÇİM HALA YANIYO VE YİNE GÖZYAŞLARIM DURMAK BİLMİYO.NEDEN NİÇİN DEMİYORUM ARTIK ÇÜNKÜ BUGÜNKÜ GÖZYAŞLARIM DİĞERLERİNDEN FARKLI...BUGÜN ONU TANIDIĞIM GÜN VE O UTANMADAN BANA ÇİÇEK YAPTIRMIŞ ALLAHIM NE KADAR ZOR NEDEN YAPIYO BUNU BANA NASIL YANDI İÇİM ANLATAMAM GEÇEN YILLAR...
  5. Çay Ya Da Kahve Farketmez Yanına Çikolatalı Fındıklı Muffin Yeter

Çay Ya Da Kahve Farketmez Yanına Çikolatalı Fındıklı Muffin Yeter

Çikolatalı Fındıklı Muffin Tarifi Resimli Çikolatalı Fındıklı Muffin Tarifi Çikolatayı sevenlerin bayılacakları çikolatalı fındıklı muffin tarifi ile karşınızdayız melekler :) Bu hem sunumu şık hem de leziz muffinleri ikram kolaylığı ve görselliği sebebiyle çay yanında sofralarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çocuklarınızın da bayılacağı Resimli Çikolatalı Fındıklı Muffin Tarifi...

Sayfayı Paylaş