gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hamam Otu Yağı Nedir? Ne İşe Yarar?

Konu, 'Vücut Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hamam otu yağı, hamam otu yağı nedir, hamam otu yağı faydaları
    Sevgili melekler, hamam otunu bazılarınız mutlaka duymuştur. Eskiden hamamlarda kadınların tüy dökmek için kullandıkları bu ot günümüzde yağ haline getirilmiş ve çeşitli isimler altında satılmakta. Osmanlı döneminde özellikle cariyelerin kullandıkları söylenen hamam otunun yağ versiyonu Hürrem Hamam Otu Yağı hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri aşağıdaki yazıda soru cevap şeklinde bulacaksınız...

hamamotuyagi.jpg

2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    bunu kullanan vamıki işe yarıyormu yaa bende düşündüm bi ara ama cesarte edemedim karınca yağını almıştım hiç bi işe yaramamıştı

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    İnşaallah kullanan vardır da bizleri de bilgilendirir, öğreniriz :)

Asena_Sule bunu beğendi.
  4. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    inşallah titanım tittanyumum :) keşke işe yarasada şı sakal bıyıkalrımda kurtuluversem :)

TİTAN bunu beğendi.
  5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bir elinde cımbız bir elinde ayna, umurundamı ki bu dünyaaa hahaha

6. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    ahhhhh be titanım cımbız yetmez bendeki sakala bıyığa traş olsam yeridir valla heppp bu pco yüzünden yaaa :cry: lazerde olmuyormuş hastalıktan kaynakalndığı için sir ağdayla alıyorum ama 3 gün içinde çıkıyor valla billa bıktım yaaaa

TİTAN bunu beğendi.
  7. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Aslında tam da lazere göre sert diyorsun ama hastalık durumundan olmuyor demek, iyice araştırdın mı şulem?

8. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    evet titan pco da erkeklik hormonu salgılandığı için erkesi kıllanam oluyor bendede bu var işte lazerde yaptırdınmı tekrara çıkıyormuş araştırdım çünki bende yaptıracaktım

9. sezen822

sezen822 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Cımbız kıl köklerini haretlendirip daha çok çıkmasını sağlıyor diye duymuştum. Gerçekten de denediğimde doğru olduğunu anladım. Şu an için yüz bölgemde Bioder Epiten yüz ağda bandını kullanıyorum ve çok memnunum. zaten zamanla azalarak hiç çıkmamasını sağlıyormuş. Hadi bakalım inşallah.

Hamam Otu Yağı Nedir? Ne İşe Yarar? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Böğürtlen yağı ne işe yarar?

Böğürtlen yağı ne işe yarar?

böğürtlen yağının faydaları resim yağı ne işe yarar böğürtlen yağı faydaları Böğürtlen yağının faydaları ve kullanımı ile ilgili tüm bilgileri sizlerin bilgisine sunuyorum * C vitamini içerir. * Boğazı yumuşatır. * Cilde ve saçlara denge ve canlılık sağlar. * Cilt temizliğinde güçlü bir tonik olarak önerilir. * Deri yaralanmalarında haricen kullanılabilir. * Cildi...
  2. Kekik yağı ne işe yarar

Kekik yağı ne işe yarar

Kızlar kekik yağı ne işe yarar tam olarak nerelerde ve hangi hastalıklara faydası var sizler nerede kullanıyorsunuz kekik yağını ?
  3. Acaba Hamam Otu Yağı Faydaları nelerdir bilen var mı?

Acaba Hamam Otu Yağı Faydaları nelerdir bilen var mı?

Merhaba arkadaşlar hiç duydunuz mu bilmiyorum ama geçenlerde bir programda da çıktı Hamam Otu Yağı çok faydalıymış acaba Hamam Otu Yağı Faydaları nelerdir tam olarak bilen var mı?
  4. Argan Yağı Ne İşe Yarar?

Argan Yağı Ne İşe Yarar?

argan yağı nedir,argan yağı ne işe yarar,argan yağı neye iyi gelir,argan yağı saçları parlatır mı,argan yağı nerelerde kullanılır,argan yağı hakkında bilgiler, Şimdiye kadar bir çok yağı solda sıfır bırakan cildin elastikiyetini geri kazandıran, saçların matlığını alıp parlamasını sağlayan bir yağ. Argan Yağı Ne İşe Yarar? Saç bakımından, cilt bakımına, kadar bir çok ürünün içerisinde...
  5. Lavanta yağı ne işe yarar ?

Lavanta yağı ne işe yarar ?

lavanta yağı faydaları,lavanta yağının faydaları nelerdir,lavanta yağı ne işe yarar,lavanta yağı neye iyi gelir,lavanta yağı hakkında bilgiler Lavantayı güzel kokusuyla evimizdeki bütün mekanlarda tercih ediyoruz. Gardırobumuzda, mutfağımızda, salonumuzda, banyomuzda kötü kokulardan kurtulmak için kullandığımız lavantayı sağlık alanında da kullanabileceğinizi biliyor musunuz? 2-3 damla...

Sayfayı Paylaş