gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Hamarat Melek Yarışması

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Sevgili Melekler Mekanı üyeleri;
    http://www.meleklermekani.com/melekler-cafe/107167-haftanin-en-hamarat-melegi.html

Yukarıda link'i verilen açılmış konuda haftanın en hamarat meleği yarışması yapılmasına karar verilmiş, değerlendirme ve galibin seçilmesi konusunda adminlere başvurulmuş ve bu nedenle yarışmaya yeni bir boyut getirilmesine karar verilmiştir.

Bugün saat 22.00'a kadar yarışmaya resmi olarak katılmak isteyen arkadaşlarımız buraya isimlerini vereceklerdir. (Lütfen sadece katılacak olan arkadaşlarımız mesaj yazarak isim bildiriminde bulunsunlar, sohbet amaçlı mesajlar yazmayalım)

İsimlerin verilmesini müteakip en yukarıda verilen link'e gidilerek yarışmacılar menülerini yazacaklardır. Daha önceden verilmiş olan menüler de yarışmaya dahil edilecektir. Ayrıca her yarışmacı her hafta en fazla bir (1) menü ile yarışmaya katılabilecektir.

Sadece bu haftaya özgü olarak 2 Eylül 2008 Salı günü açılacak anket 5 Eylül 2008 Cuma günü sonuçlanacaktır. Bundan sonraki yarışmalarda Cumartesi-Pazar günleri menüler hazırlanacak, Pazartesi anket açılacak ve yine Cuma günleri sonuçlanacaktır.

Yarışmanın her hafta kazanan üyesine 1000 rep ödül verilecektir.

Sorularınız ve görüşleriniz için pm yoluyla NeMeSiS admine ulaşabilirsiniz.

Başarılar ve sevgiler

M.M. Yönetimi

2. Bilge Gökçen

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hamarat Melek Yarışması
    Yarışma Takvimi:

(Sadece bu hafta için) 1. Dönem

02 Eylül 2008 - 22.00'a kadar isimlerin yazdırılması, menülerin verilmesi
    05 Eylül 2008 - Sonuçların açıklanması

2. Dönem

06 - 07 Eylül 2008 Cumartesi/Pazar günleri - İsimlerin yazdırılması, menülerin verilmesi
    08 Eylül 2008 Pazartesi - Anketin açılması
    12 Eylül 2008 - Anketin sonuçlanması

3. Dönem

13-14 Eylül 2008 Cumartesi/Pazar günleri - İsimlerin yazdırılması, menülerin verilmesi
    15 Eylül 2008 Pazartesi - Anketin açılması
    19 Eylül 2008 - Anketin sonuçlanması

4. Dönem

20 - 21 Eylül 2008 Cumartesi/Pazar günleri - İsimlerin yazdırılması, menülerin verilmesi
    22 Eylül 2008 Pazartesi - Anketin açılması
    26 Eylül 2008 - Anketin sonuçlanması

ÖNEMLİ NOT: Mesajlarda ilerleyen zamanlarda karışıklığın önlenmesi adına lütfen isimlerinizi duyurular kısmında ve menülerinizi hamarat melek konusunda verirken başına dönem numarasını mutlaka yazınız.

3. Bilge Gökçen

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

AYRICA;

Bu konunun fikir sahibi ve yaratıcısı olan sevgili Zuzu65 isimli meleğimize teşekkür ediyoruz. Kendisi yarışma dönemleri boyunca yarışacak arkadaşlara danışmanlık yapacak ve yarışma sürecini de koordine etmeye biz adminlere yardımcı olacaktır. Menüler de link'i yukarıda verilmiş olan Zuzu65'in konusuna yazılacaktır. Kendisine tekrar teşekkür ediyoruz.

4. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

.

ADMİNLERİM güzel bir alana imza attığınız için şahsım adına teşekkürleri bir borç bilirim

işte hamaratım diyen arkadaşlar mutfak sizlerin.herkese bol şanslar diliyorum.arada mutfağın havası değişsin diye müzikleri değiştireceğim.istek varsa alabilirim amaç sizlerin orda hoş dakikalar geçirmeniz..tekrardan tüm arkadaşlarıma yarışmada başarılar diliyorum...

herkesi ama herkesi bekliyorum arkadaşlar...teşekkürler

.

5. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    slm ben de katılmak ıstıyorum.karadenız bolgesının yöresel butun yemeklerını we tatlılarını sunmak ıstıyorum yanlız menu şekılde olmaz benım hazırladıklarımmçunku menuluk olmuyoo bızım yemekler.olursa kabul edılırse bende warımmm

6. deniz_25710

deniz_25710 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bende katılmak istiyorum:):)

7. deniz_25710

deniz_25710 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yalnız sormak istiyorum... netten tarifler verebilirmiyiz yoksa evde yaptıgımız yemeklerin mi fotosunu ekleyecegiz?

8. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

verin arkadaşlar verinnnn verinde nerden verirseniz verin:D evt 15 dk sonra başvurular sonu erecektir bu hafta için

9. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

yarışma başlamıştır cuma gününe kadar katılan arkadaşlar hünerlerini göstersin lütfen şu saatten sonra bu haftanın yarışması için kimse alınmayacaktır.katılanlara başarılar ve keyifli zamanlar geçirmesi dileklerimle:)

10. Bilge Gökçen

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
  11. Bilge Gökçen

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Inocente_Reina ve Deniz25710 1. Dönem Hamarat Melek Yarışması anketinde en yüksek eşit oyları alarak birinciliği paylaşmış bulunmaktalar. İki arkadaşımızı da tebrik ediyoruz.

M.M Yönetimi

NeMeSiS

12. Bilge Gökçen

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

2. Dönem yarışması için başvurular Pazartesi gününe kadar yapılmalı ve menüler konuya eklenmelidir, ilgilenen arkadaşlarımıza duyurulur. Lütfen yeni menülerimizin başına "2. Dönem yarışma" ibaresini koymayı unutmayalım ki karışıklık olmasın. Sevgiler...

Hamarat Melek Yarışması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haftanın en hamarat meleği

Haftanın en hamarat meleği

baklava yufkasından börek hazır baklava yufkasından laz böreği laz baklavası böreği hazır yufkasıyla börek . . http://zuzu65xzuzu65.googlepages.com/meleklernmutfaghusnuzuzu65.swf . . .
  2. Hamarat Melek Yarışma Anketi

Hamarat Melek Yarışma Anketi

Sevgili Melekler Mekanı üyeleri, bu bölümde konuya verilmiş olan menüler ve sahiplerinin yarışma için oylaması yapılacaktır. Lütfen kişilere göre değil, objektif kritlerlere göre oylama yapınız. Herkesin bir oy kullanma hakkı vardır. Yarışmacı üyelerimize başarılar diliyorum, Sevgiler...
  3. Melekler Mekanı En'ler yarışması

Melekler Mekanı En'ler yarışması

1- En İyi Admin 2- En İyi Co Admin 3- En İyi Yönetici 4- En İyi S.Moderatör 5- En iyi Moderatör 6- En İyi Dmod 7- En İyi Özel üye 8- En iyi İmza 9- En İyi Avatar 10- En İyi Nickname 11- En Çok Sevilen 12- En Kültürlü 13- En İyi Müzikçi 14- En Popüler 15- En Sakin 16- En Komik 17- En Ciddi 18- En İyi Dost üye 19- En Çok Tanışmak İstediğiniz 20- En Aktif 21- En Duygusal 22- En...
  4. Melekler Mekanı En'ler yarışması sonuçları

Melekler Mekanı En'ler yarışması sonuçları

1- En İyi Admin M.C :10 *MAWİ* :8 RÜYAM :11 NEMESİS:5 PASİka:23 :first: 2- En İyi Co Admin: ÇİTOS:14 KIZILÖTESİ:19 :first: 3- En İyi Yönetici: CARİZMA:25 :first: 4- En İyi S.Moderatör MİSLİNAY:25:first: 5- En iyi Moderatör: kar_tanesi:8 elmalı kurabiye:5 *MeÇHuL*:14 :first: Kaprisli:7 fırtına:7 şeker melek:7 handanca:3 NuRVOsKi:5 gurbet kuşu:3 6- En İyi Dmod:...
  5. Hamarat meleklerime oya-lar

Hamarat meleklerime oya-lar

iğne oyaları iğne oyası yazma modelleri Hamarat Meleklerime benden çok cici yazma kenarları.. İster çeyizine istersende sevdiklerine yapabileeğin çok güzel modeller.. Şİmdiden kolay gelsin... :örgü:

Sayfayı Paylaş