Hamarat Melek Yarışması

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Hamarat Melek Yarışması
Sevgili Melekler Mekanı üyeleri;

https://www.meleklermekani.com/melekler-cafe/107167-haftanin-en-hamarat-melegi.html

Yukarıda link'i verilen açılmış konuda haftanın en hamarat meleği yarışması yapılmasına karar verilmiş, değerlendirme ve galibin seçilmesi konusunda adminlere başvurulmuş ve bu nedenle yarışmaya yeni bir boyut getirilmesine karar verilmiştir.

Bugün saat 22.00'a kadar yarışmaya resmi olarak katılmak isteyen arkadaşlarımız buraya isimlerini vereceklerdir. (Lütfen sadece katılacak olan arkadaşlarımız mesaj yazarak isim bildiriminde bulunsunlar, sohbet amaçlı mesajlar yazmayalım)

İsimlerin verilmesini müteakip en yukarıda verilen link'e gidilerek yarışmacılar menülerini yazacaklardır. Daha önceden verilmiş olan menüler de yarışmaya dahil edilecektir. Ayrıca her yarışmacı her hafta en fazla bir (1) menü ile yarışmaya katılabilecektir.

Sadece bu haftaya özgü olarak 2 Eylül 2008 Salı günü açılacak anket 5 Eylül 2008 Cuma günü sonuçlanacaktır. Bundan sonraki yarışmalarda Cumartesi-Pazar günleri menüler hazırlanacak, Pazartesi anket açılacak ve yine Cuma günleri sonuçlanacaktır.

Yarışmanın her hafta kazanan üyesine 1000 rep ödül verilecektir.

Sorularınız ve görüşleriniz için pm yoluyla NeMeSiS admine ulaşabilirsiniz.

Başarılar ve sevgiler

M.M. Yönetimi

Cevap: Hamarat Melek Yarışması

Yarışma Takvimi:

(Sadece bu hafta için) 1. Dönem

02 Eylül 2008 - 22.00'a kadar isimlerin yazdırılması, menülerin verilmesi
05 Eylül 2008 - Sonuçların açıklanması

2. Dönem

06 - 07 Eylül 2008 Cumartesi/Pazar günleri - İsimlerin yazdırılması, menülerin verilmesi
08 Eylül 2008 Pazartesi - Anketin açılması
12 Eylül 2008 - Anketin sonuçlanması

3. Dönem

13-14 Eylül 2008 Cumartesi/Pazar günleri - İsimlerin yazdırılması, menülerin verilmesi
15 Eylül 2008 Pazartesi - Anketin açılması
19 Eylül 2008 - Anketin sonuçlanması

4. Dönem

20 - 21 Eylül 2008 Cumartesi/Pazar günleri - İsimlerin yazdırılması, menülerin verilmesi
22 Eylül 2008 Pazartesi - Anketin açılması
26 Eylül 2008 - Anketin sonuçlanması

ÖNEMLİ NOT: Mesajlarda ilerleyen zamanlarda karışıklığın önlenmesi adına lütfen isimlerinizi duyurular kısmında ve menülerinizi hamarat melek konusunda verirken başına dönem numarasını mutlaka yazınız.

AYRICA;

Bu konunun fikir sahibi ve yaratıcısı olan sevgili Zuzu65 isimli meleğimize teşekkür ediyoruz. Kendisi yarışma dönemleri boyunca yarışacak arkadaşlara danışmanlık yapacak ve yarışma sürecini de koordine etmeye biz adminlere yardımcı olacaktır. Menüler de link'i yukarıda verilmiş olan Zuzu65'in konusuna yazılacaktır. Kendisine tekrar teşekkür ediyoruz.

.

ADMİNLERİM güzel bir alana imza attığınız için şahsım adına teşekkürleri bir borç bilirim

işte hamaratım diyen arkadaşlar mutfak sizlerin.herkese bol şanslar diliyorum.arada mutfağın havası değişsin diye müzikleri değiştireceğim.istek varsa alabilirim amaç sizlerin orda hoş dakikalar geçirmeniz..tekrardan tüm arkadaşlarıma yarışmada başarılar diliyorum...

herkesi ama herkesi bekliyorum arkadaşlar...teşekkürler

.

slm ben de katılmak ıstıyorum.karadenız bolgesının yöresel butun yemeklerını we tatlılarını sunmak ıstıyorum yanlız menu şekılde olmaz benım hazırladıklarımmçunku menuluk olmuyoo bızım yemekler.olursa kabul edılırse bende warımmm

yalnız sormak istiyorum... netten tarifler verebilirmiyiz yoksa evde yaptıgımız yemeklerin mi fotosunu ekleyecegiz?

verin arkadaşlar verinnnn verinde nerden verirseniz verin:D evt 15 dk sonra başvurular sonu erecektir bu hafta için

yarışma başlamıştır cuma gününe kadar katılan arkadaşlar hünerlerini göstersin lütfen şu saatten sonra bu haftanın yarışması için kimse alınmayacaktır.katılanlara başarılar ve keyifli zamanlar geçirmesi dileklerimle:)

Geri