gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Hamas’ın askeri komutanı öldürüldü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

İsrail'in düzenlediği hava saldırısında Hamas'ın askeri kanat lideri Ebu Zekeriya El Cemal öldürüldü. İsrail’in gece gerçekleştirdiği hava saldırısında yaralanan Hamas’ın askeri kanat liderlerinden biri öldü. Son saldırı ile birlikte Filistin’de ölenlerin sayısı 430’u buldu.
    Önceki gece düzenlenen saldırıda yaralanan Hamas’ın askeri kanat liderlerinden Ebu Zekeriya El Cemal, sabaha karşı hayatını yaşamını yitirdi. Daha önceki bir saldırıda da siyasi liderlerden Nizar Rayan, ailesiyle birlikte ölmüştü.

Hamas’ın askeri komutanı öldürüldü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asker

Asker

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Ordu.)Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına...
  2. Yeni komutanı İmralı’dan

Yeni komutanı İmralı’dan

Acemiliğini bitiren ve Tokat’ta askerliğine devam edecek olan DTP eski genel başkanı Demirtaş’ın yeni komutanı Albay Mustafa Önsel, PKK elebaşısı Öcalan’ın cezasını çektiği İmralı’nın da sorumluluğunu yapmış. ASKERLİKTEN kurtulmak için ’sahte çürük’ raporu aldığı ortaya çıkınca silah altına alınan Demokratik Toplum Partisi (DTP) eski Genel Başkanı Nurettin Demirtaş, askerliğini daha önce...
  3. asker

asker

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işarettir. Bir konuda karar...
  4. Komutanı için şehit düştü

Komutanı için şehit düştü

Komutanı için şehit düştü Uzman Çavuş Egemen, askerlik sevgisinin peşinde kahraman oldu. Komutanını kurtarmak için kendini hain kurşunlara siper etti. Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'ndeki Aktütün Karakolu'nda şehit düşen 17 askerden biri olan Uzman Çavuş Egemen Yıldız'ın evinde, geriye gurur dolu anılar ve duvarda `O Bir Komutan' yazdığı fotoğrafları kaldı....
  5. askerime

askerime

canım sevgilimm senı cok sevıyorumm gıttıgın 1 yıl oldu ama ben senı hala unutmadım hep aklımdasınn... senı çok sevıyorumm aşkımm ne kadar özlesemde üzülsemde beklemenin sonunda sen oldugunu bılmek bıle guzel bu bıle yetıyor bana ben senı 15 ay degıl omur boyu bıle beklerımm... bebişimm gel artık senı cok ozledımm kendımı okadar yanlız hıssedıyorumkı sensız buralarda hep bıseyler eksık !...

Sayfayı Paylaş