gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Hamas'tan Obama'ya mektup

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

BM, Filistinli örgütün, senatör John Kerry aracılığıyla, ABD Başkanı'na bir mektup gönderdiğini açıkladı. Filistinli Hamas örgütünün, Gazze'yi ziyaret eden Amerikalı senatör John Kerry aracılığıyla ABD Başkanı Barack Obama'ya mektup gönderdiği bildirildi.
    BM Filistinli Mültecilere Yardım ve Çalışma Kurumu (UNRWA) Başkanı Karen Ebu Zeyd, BBC'ye yaptığı açıklamada, mektubu Hamas'tan alarak Kerry'ye ulaştırdığını belirtti.

Ebu Zeyd, mektubun içeriğini ve Kerry'nin mektubu kabul edip etmediğini ise açıklamadı.

ABD'nin eski Demokrat Parti Başkan adaylarından, Senato Dış İlişkiler Komitesi Başkanı Kerry, kongre üyesi Brian Baird ve Keith Ellison'la birlikte Gazze Şeridi ve İsrail'in Sderot kentinde incelemeler yapmış, ancak ziyareti sırasında Hamas yetkilileriyle görüşmemişti.

Hamas'tan Obama'ya mektup konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mektup

Mektup

Kişinin kendisine gelen mektup yüksek mevkiye, önemli ve kaydadeğer söze, Müjde ihtiva eden mektup korktuğu şeyden emin olmaya, çocuk ve eşle rızıklanmaya, Muhtevası güzel bir mektubu birine göndermek ihtiyaçların giderilmesine, itibar ve saygınlığa, Mekktup getiren kimseyi dövmek üzücü bir duruma yahut dinden uzaklaşmaya, Her türlü mektup habere yahut müjdeye, Yazıları silinmiş mektup,...
  2. mektup

mektup

gidiyorum mektubu gidiyorum mektup seni seviyorum mektupları mektupları Okuyormusun. Önce uzunluğuna baktın dimi yazının. ‘Ne anlamlar çıkarmam lazım acaba!’ diye düşünürken, şimdi oku baştasın. Çıkarma hiçbir anlam. Olanı, olduğu gibi gör. Görebildiğin kadar çünkü HERŞEY. Çıkarma hiçbir anlam. Nasılsa geri dönüşüm kutusuna yollamadık mı biz tüm anlamlarımızı. Şimdiden yazayım bunları....
  3. Obama'ya HIV virüslü kanını gönderdi

Obama'ya HIV virüslü kanını gönderdi

ABD'de Etiyopyalı bir akıl hastası Obama'ya içinde HİV virüslü kurumuş kanının bulunduğu bir mektup göndermiş. AFP'nin kopyasını ele geçirdiği adli belgelerde, Etiyopyalı genç mültecinin 29 Aralıkta Illinois'teki Springfield'de direniş göstermeden yakalandığı ve sorgusunda Obama'ya gönderdiği mektuba biraz toz, kendi kanı, Etiyopya'daki Bali'de çekilmiş bir fotoğraf, Chicago'da 4...
  4. Obama'ya düello çağrısı

Obama'ya düello çağrısı

Ahmedinejad: "Tüm dünyanın gözü önünde yüzyüze tartışalım" İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, dünyayla ilişkilerde daha güçlü bir politika izleyeceklerini belirterek, ABD Başkanı Barack Obama'yı dünya sorunlarını tartışmaya çağırdı. Mahmud Ahmedinejad, kimi üniversite rektörlerine hitaben yaptığı konuşmada, dünyayla ilişkilerde adalet ilkesini ön planda tutacaklarını, ancak bu...
  5. Mektup...

Mektup...

Bir annenin ogluna yazdigi bir mektubu okuyacaksiniz simdi meleklerim :) Komik oldugu kadarda cok Saf bir mektup buyrun =) Sevgili Oğlum! Hızlı okumadığını bildiğim için bu mektubu yavaş yavaş yazıyorum. Bir gazetede, "insanların başına, genellikle evlerinin 2 km. civarında kaza gelmektedir." yazısını okuyunca evimizden taşındık.Taşındığımız evde bizden önce oturanlar adresleri...

Sayfayı Paylaş