gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Hamburg Resimleri

Konu, 'Dünyadan ülke ve şehir tanıtımları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hamburg Resimleri
    ben buraya gittim ben buraya gittim :hhh:
    güzel yer tavsiye ederim :)

Hamburg Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamburg Usulü Biftek(Alman)

Hamburg Usulü Biftek(Alman)

Malzemeler: Dana eti 160 gr, tereyağı 20 gr, yumurta 2 adet, yeşillik 2 gr, tuz Hazırlanışı: Porsiyonlara ayrılmış etleri dövün. Hazır oluncaya kadar kızartın. Bir tarafta yumurtayı tuzla çırpın, yeşillikle beraber bifteğe ilave edin. Tavada masaya sunun.
  2. Hamburg Tavuğu

Hamburg Tavuğu

Malzemeler 8 adet tavuk baget (veya bir bütün tavuk 8 parçaya bölünür) 1 çay kaşığı karabiber 2 baş orta boy kuru soğan (halka şeklinde doğranmış) 1 çay kaşığı tuz 1 tatlı kaşığı domates salçası 3 yemek kaşığı margarin 200 gr. mantar 10-15 adet kabuklu veya kabuksuz midye 1 su bardağı beyaz şarap 2 diş sarmısak (dövülmüş) Yapılışı Öncelikle 2 yemek kaşığı yağ derin bir tavada...
  3. Resİmler

Resİmler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. resimler...

resimler...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Hamburg Hakkında Bilgi ve Hamburg Resimleri

Hamburg Hakkında Bilgi ve Hamburg Resimleri

hamburg hangi ülkede almanyanın evleri hamburg nerenin başkenti fotoğrafları neresi Hamburg Almanya'nın ikinci büyük şehridir ve kendi başına ayrı bir eyalet oluşturur. Aynı zamanda Avrupa Birliği'ndeki en büyük 6. metropoldür. Almanya'nın ikinci büyük şehridir ve kendi başına ayrı bir eyaletiAlmanya'nın dünyaya açılan kapısı da denilen kent, Almanya'nın en büyük limanına da sahiptir....

Sayfayı Paylaş