gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hamdi Alkan Yeni Eşine Şiddet mi Uyguluyor?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hamdi alkan haberleri, hamdi alkan yeni eşi, hamdi alkanın evliliği
    Sevgili melekler, kendisi gibi oyuncu olan eşi Canan Hoşgör'den ayrılıp, Selen Görgüzel'le evlenen Hamdi Alkan, yeniden şiddet söylemleriyle gündemde. Eski eşi Canan Hoşgör'ün boşanma dilekçesinde eşinden şiddet gördüğünü belirttiği Alkan'ın yeni eşine de şiddet uyguladığı söyleniyor. İşte haberin detayları...

hamdi-alkan-ve-eşi.jpg

Nisan ayında evlenen Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel’in evliliğinde sorunlar yaşandığı öne sürüldü.

Güneş Gazetesi'nden Ahmet Döğen'in haberine göre, Alkan, 2 kez evlendiği Canan Hoşgör’le yollarını ayırdıktan sonra gönlünü yönetmenliğini yaptığı ‘Aşk Emek İster’ dizisinin oyuncusu Selen Görgüzel’e kaptırmıştı. Sarıyer'de oturan çiftin son dönemde çok sık kavga ettiği ve yaşanan sert tartışmalar sırasında Alkan’ın eşine şiddet uyguladığı iddia ediliyor.

ESKİ EŞİ DE ŞİDDET UYGULADIĞINI SÖYLEMİŞTİ

Alkan’ın eski eşi Canan Hoşgör de boşanma dilekçesinde eşinin kendisine şiddet uyguladığını ifade etmişti. Psikolojik destek aldığını belirten Hoşgör, daha sonra Kadına Şiddete Son ALO 183 Hayat Kurtarır projesinde görev almıştı.
    güneş

Hamdi Alkan Yeni Eşine Şiddet mi Uyguluyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şiddeti en çok memurlar uyguluyor

Şiddeti en çok memurlar uyguluyor

Şiddeti en çok memurlar uyguluyor İzmir Barosu Kadın Hakları Komisyonunun aile içi şiddeti engellemek amacıyla kahvehanelerde erkeklere yönelik eğitim çalışması yapacağı bildirildi. Kadın Hakları Komisyonu Başkanı Avukat Pınar Tatlı, yaptığı açıklamada, İzmir Barosu olarak cezaevlerindeki erkeklere yönelik bu eğitim çalışmasını tamamladıklarını, aile içi şiddet ve...
  2. Eğitimli erkekte kadına şiddet uyguluyor!

Eğitimli erkekte kadına şiddet uyguluyor!

Kız ve erkek çocukların eğitime erişimi konusunda ciddi düzeylerde eşitsizlik bulunuyor. 6 ilde iki erkek çocuğuna karşılık yalnızca bir kız çocuğu ilköğretimden mezun oluyor. Kırsal alanlarda ilköğretime devam etmeyen her üç çocuktan ikisi kız çocuğu. Zorunlu göçe maruz kalmış ailelerde, ilköğretim çağındaki 10 kız çocuğundan üçü okula devam etmiyor. Eğitim Reformu...
  3. Kimler eşlerine şiddet uyguluyor?

Kimler eşlerine şiddet uyguluyor?

Dayak hayvana bile yakışmazken hala hasta ruhlu kişiler kadınlara bu eğilimde bulunmaktadırlar...Sadece ülkemizde değil dünyanın birçok yerinde kadınlar erkeklerden şiddet görmektedirler.Araştırmalara göre kimler eşlerinden bu şekilde şiddet görüyor acaba? İşte evdeki şiddet için bir araştırmanın ilginç sonucu. UÜ öğretim üyelerince yapılan bir araştırma, çarpıcı sonuçlar ortaya...
  4. mutsuzum eşim aldatıyor şiddet uyguluyor çok çirkinim estetik olmak istiyorum lütfen

mutsuzum eşim aldatıyor şiddet uyguluyor çok çirkinim estetik olmak istiyorum lütfen

25 yaşındayım 3 çoçukannesiyim kendime hiç güvenmiyorum her yerim kusurlu bazen düşünüyorum güzel olsaydım bende mutlu olurdum diye eşimin gözleri ozaman birtek beni görürdü
  5. Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel Evlendi

Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel Evlendi

hamdi alkan haberleri, selen görgüzel, hamdi alkan selen görgüzel Sevgili melekler, bir süredir birlikte olan oyuncu Hamdi Alkan ile Selen Görgüzel çifti Roma'da sade bir törenle evlendi. Nikah tarihini 24.04.2014 olarak belirleyen çiftinnikah şahitleri dostları, Dilek-Mehmet Birgen, Fulya-Doğan Gündoğdu çiftiydi. Çok mutlu olduklarını dile getiren çift, İstanbul’a döndü...

Sayfayı Paylaş