gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

hamile arkadaşlar çiğköfte yiyormusunuz?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Etsiz çiğköfte Hamilelikte yasak yiyecekler nelerdir?

Selam kızlar;
    bizde çiğköfte en sevilen yemektir ve çok sık yapılır
    hamileliğimde dayanamayıp birkaçkere yedim :(
    dışarda satılan çiğköftelerin içinde zaten et yok ama evde yapılınca koyuyoruze
    etsizçiğköfte tarifide var tabiki
    siz nasıl yapıyorsunuz ?

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bir gün bende bu siteye üye olacağım ya hep dışarıdan yazıyorum. Özellikle hamiş olduğum için yazmak istiyorum....... Ben aslında bayılırım çiğ köfteye evet hamileyim ve yiyorum. Eşimede yaptırıyorum dışarıdakilerde et yok lezzeti iyi ama eşim kadar iyi yapamıyorlar malesef. Aslında zararı olduğunu söylüyorlar bu trişin miydi neydi bi mikrop vardı yada bir et parazitimi tam hatırlamıyorum. Bence yazın fazla tüketmemek lazım çünküm etin sıcaktan daha çabuk bozulacağınıda unutmamak lazım. Ben yiyorum vallahi az koyduruyorum az yaptırıyorum yinede yiyorum :) Sefiyom anajım napim

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Gece gece canım nasıl çekti ya, mutfağa gidip bakayım bari :) ne var ne yok az atıştırayım. Aşk olsun Birtutamanne yine kilo alacaz ya :)

4. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    yaaa valla hamile kadına bu yapılır mı iki aylık hamileyim canım istiyo çiğ köfte yemeyi ama nerdeeee eşiim inat daha dün istedim bari etsiz yiyeyim diye bu sefer başladı yok adamın elleri pisdir yeme diye valla etsiz bi tarif bulup en sonunda kendim yapcam haaa

5. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    ahahaha herkesin agzı sulanmıs :) valla bende yedım dayanamadım
    bızde cıgkofte partılerı yapılır okadar sevıyoruz yanı

6. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Belki köfte veremeyiz ama siz hamişler için hazırladığımız özel rank olan Hamiş Melek mertebesine yükseltelim sizi :)

7. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Parti mi :D:D Hangi parti ne partisi :D:D Lütfen siyaset yapmayalım litfen :eferin:

8. sonunda reyhn

sonunda reyhn Forum Okuru

hamişler cevap verirmisiniz

merhaba ben 10 haftalık hamileyim bugun bi sitede çiğ köfte gördüm ve hemen eşime yaptırdım yedim ama biraz çok yedim ve 3 saattir karnımda ağrı var sizce neden ağrım oldu çok aşırı ağrı var halen geçmedi :(

hamile arkadaşlar çiğköfte yiyormusunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kayganlaştırıcı kullanıpta hamile olan arkadaşlar bilgi verirmisiniz

kayganlaştırıcı kullanıpta hamile olan arkadaşlar bilgi verirmisiniz

:dugun:arkadaşlar ben 2 aylık evliyim fakat kayganlaştırıcı kullanıyoruz doktor tavsiyesiyle aranızda kullanıpta hamile kalanlar varsa yardımcı olabilir mi? ne tür kullandığını markası vs..
  2. ACİLL hamile arkadaşlar yardımcı olun LÜTFEN

ACİLL hamile arkadaşlar yardımcı olun LÜTFEN

merhabalar ben 5.5 aylık hamileyim fakat bebeğim hiç durmuyor sürekli hareketli bu normal bişey mi birde sırtüstü yatamıyorum karnımda bildiğiniz bir tepe meydana geliyo sivrilik bu bebeğin rahatsız oldugunu mu gösterir acaba=(((
  3. Ne zaman hamile kalınır arkadaşlarım

Ne zaman hamile kalınır arkadaşlarım

Adetten kaç gün sonra hamile kalınır ne zaman hamilelik için en uygun zamandır ? Yumurtlama döngüsü 28 günde bir olan kadınlar için azalım öncelikle. Sevgili hanımlar adetinizin başladığı güne 14 gün ekleyerek olası 5 gün içinde hamile kalma riskinizi fazlalaştırabilirsiniz. Bu durumu şu örnekle daha iyi anlatacağımızı düşünüyoruz. Ayın birinde adetinizin ilk günü ise 1+14 = 15. gün 16....
  4. hamile olma olasılığım varmı arkadaşlar  :)

hamile olma olasılığım varmı arkadaşlar :)

Günaydın arkadaşlar bugün aşı olalı 15 gün oldu sabah test yaptım ikinci çizgi baya belli oldu ama fazla koyu renkte değildi öğlen hastaneye gidip test yaptıracam işallah olurAllahım isteyen herkese versin amin

Sayfayı Paylaş