gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

'Hamile baba' 4 hafta sonra doğuruyor

Konu, 'Çöplük' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

'Hamile baba' 4 hafta sonra doğuruyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kürtajdan sonra hamile kalanlar...

Kürtajdan sonra hamile kalanlar...

kürtaj sonrası hamilelik kürtajdan sonra hamilelik kürtajdan sonra hamile kalanlar kürtaj sonrası gebe kalınırmı Ya ne zor bi durum oldunu sölememe gerek yok sanırım her anne adayı bebeğini kaybetmekten korkar ve kaybedince çok üzülür hiç kaçınılmaz.Bende çok üzüldüm,şok yaşadım bittim bi an ama ALLAH'A sığınınca herşey geçti gönlmde.Yine umutluyum inşallah Rabbim yine vericek diye düşünüyorum...
  2. 4 haftalık hamileyim ama 2 gün sonra yolculuk yapmak istiyorum

4 haftalık hamileyim ama 2 gün sonra yolculuk yapmak istiyorum

mrb arkadaslar burayı yakından takip ediyorum ve hrkesin yorum yapıp yardımlasmasını cok begeniyorum.o yüzden cevremden cok buran daha bilgili ve daha yardımcı olacak insanları bulacagımı düşündüm umarım yardımcı olursunuz.sorum su 4 haftalık hamileyim ama 2 gün sonra yolculuk yapmak istiyorum yaklasık 4 saat sürecek sizler yapmısmıydınız nelerte dikkat etmeliyim yapmamalı mıyım ?tesekkür edrim
  3. Hamile kalamayanlar mutlaka okuyun...

Hamile kalamayanlar mutlaka okuyun...

Hamile kalmak istliyorum hamile halamıyorum hamile kalmak isteyenlerin yorumları Arkadaşlar bu siteyi uzun zaman önce keşfettim,sizler gibi bu konu başlığına defalarca girip benimle aynı durumda olan arkadaşlar var mı diye baktım,dertlerinizi sıkıntılarınızı ,sevinçlerinizi uzaktan takip etmeye başladım.Ancak bir süre sonra fark ettim ki burada yazılanların doğrultusunda her hamilelik...
  4. 4   haftalık   HAMİLEYİM    :)

4 haftalık HAMİLEYİM :)

kan testi yaptırdım dünn 4 haftalık hamileyimm...çok tuhaf bir duygu.. bana bu konuda yardımcı olurmusunuzz ne yenir ne içilir falan... amaann bana biraz destek çıkın yahuuu :hamileyim:
  5. 36+6 günlük hamileyim belim çok ağrıyor doğuruyor muyum?

36+6 günlük hamileyim belim çok ağrıyor doğuruyor muyum?

36+6 günlük hamileyim kızım olacak ins. Belime cok şiddetli bir ağrı giriyor bebeğim artık sadece baskı yapıyor en ufak bir hareket edince genital bölgem cok titriyor ve acı su geliyor ağzıma neyapmaliyim doktora gitmelimiyim sizce Yada boyle olmasının sebebi doğumum gelmesimi

Sayfayı Paylaş