hamile bir bayanın fotograf gunlugu

Konu, 'Gebelik' kısmında AyYuzlu tarafından paylaşıldı.

1. AyYuzlu

AyYuzlu Well-Known Member

4 aylık hamile göbeği gebe fotoları hamile bir bayanın fotoğraf günlüğü 5 aylık göbeği 3

Bağzı resimler çıplaklık gerekçesiyle kaldırılmıştır arkadaşlarım.

.

.

.

.

.

.

.

.

Bu da O bayanın Üçüzleri

2. aYYa-MoDa

aYYa-MoDa Kayıtsız Kullanıcılar

resimlere baktıkça hiç doğurmam dedim sonundaki kadının buruşmuş göbeği filan aman allahım dedim bu ne asla dedim ama en son o üç bebişi görünce biraz yumuşadım ama kadının göbeği gözümün önünden gitmeyecek sanırım bebek için iki defa düşünücem paylaşım için teşekkür cnm...:bebeğim::shot:

3. HaYaL

HaYaL Well-Known Member

Çok fenaa yaa :)Fıstık gibi göbeği varmış vallaha düzeltilmez mi ki acaba :)

üz doğurmak zormuş Rabbim bana bi tane versin yeter :)

4. AyYuzlu

AyYuzlu Well-Known Member

evet gercektende karnı cok fena olmuşşş

5. melek derya

melek derya Hamiş Melek

az degıl 3 uz dogurmuss yaaaa

hamile bir bayanın fotograf gunlugu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. bir bayanın eşine olan sevgisi

[IMG]http://www.meleklermekani.com/images/icons/icon8.gif[/IMG] [B]Bir bayanın eşine olan sevgisi[/B] [FONT=Times New Roman]ıÜü[/FONT][SIZE=3][FONT=Times New Roman][B][I]Akşamdan kalma adam, büyük bir başağrısı ile sabah uyanmış. Zorlukla gözlerini açıp, yerinden doğrularak, şöyle bir etrafına bakınmış. Komodinin üstünde bir bardak su ve iki aspirin duruyor. Yatağın ayakucundaki...
  2. Bir bayanın kullandığı bilgisayar nasıl oluyormuş:))

[B]kızlar açılan penceredeki bilgisayar üzerindeki tüm dosyaların bilgilerin içine girin karıştırın el atmadık bişey bırakmayın ok:D[/B] [URL="http://www.atillaate.com/kxp/basla.html"][SIZE=5][COLOR=Red][B]TIKLA BURDAN[/B][/COLOR][/SIZE][/URL]
  3. Bir bayanın ihtiyacı olan 14 şey

bir bayanın cantasında olması gerekenler bir kadının çantasında olması gereken ama hiç olmayan şey nedir bayanın çantasında gerekenler bayan bulunması kadının Her kadının dolabında bulunması gereken şeyler bakın bakalım sizin dolabınızda bu listedekilerin hepsi varmı :) [img]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/bir-kadinin-ihtiyaci-olan-seyler-2546.jpg[/img] 1. Giydiğiniz kıyafeti...
  4. Bir bebegin gunlugu Dikkat: Hamileler okumamali

5 Ekim: Bugün var edildim. Buradayım. Varım. Müthiş bir duygu bu. Var olduğumu henüz annem ve babam bilmiyor. Bir elma çekirdeğinden bile küçüğüm. Ama ne de olsa, ben benim. Varım ya! Bu bana yetiyor. Henüz bedenim belli belirsiz, yüzüm yok ama, varlığımı ve benliğimi hissedebiliyorum. Bir kız olacağım ve baharda çiçekleri seveceğim. 19 Ekim: Biraz büyüdüm. Kımıldamam mümkün değil. Annem...
  5. Melekler dinimiz e göre hamile bayanın mükafatları

Bunları Biliyormuydunuz? Efendimiz Sallallahü Aleyhi Vessellem buyurmuştur ki: '' Kadın, hamileliğin de, doğum yapıncaya , bebeği sütten kesilinceye kadar, Allah yolunda hudutlar da nöbet bekleyen mücahit gibidir ( daima öylece sevap alır durur). Eğer bunlar arasında ölüverirse ona şehit mükâfatı ve ecri vardır. '' '' Kadın hamile iken, bu onun için gündüz oruçlu, gece namazlı , rabbine...

Sayfayı Paylaş