hamile bir bayanın fotograf gunlugu

Konu, 'Gebelik' kısmında AyYuzlu tarafından paylaşıldı.

1. 4 aylık hamile göbeği gebe fotoları hamile bir bayanın fotoğraf günlüğü 5 aylık göbeği 3

Bağzı resimler çıplaklık gerekçesiyle kaldırılmıştır arkadaşlarım.

.

.

.

.

.

.

.

.

Bu da O bayanın Üçüzleri

2. resimlere baktıkça hiç doğurmam dedim sonundaki kadının buruşmuş göbeği filan aman allahım dedim bu ne asla dedim ama en son o üç bebişi görünce biraz yumuşadım ama kadının göbeği gözümün önünden gitmeyecek sanırım Bebek için iki defa düşünücem paylaşım için teşekkür cnm...:bebeğim::shot:
  3. Çok fenaa yaa :)Fıstık gibi göbeği varmış vallaha düzeltilmez mi ki acaba :)

üz doğurmak zormuş Rabbim bana bi tane versin yeter :)
  4. evet gercektende karnı cok fena olmuşşş
  5. az degıl 3 uz dogurmuss yaaaa
  6. ayyyyyyyyyyyy inşaallah öyle olmaz yaaa.zaten insan kadının göbeğine alttan destek vermek istiyor.gayri ihtiyari
  7. Eee 3 üz doğurunca olacağı bu düzelir inş.
  8. ayy insan o göbegi görünce korkuyor valla ama sonda üçüzler olunca tabiki normal diyor.her zorlugun bir güzel yanı var tabiki o kötü görünümlü göbüşün bile insan bebişleri alınca unutur sanırım :)
  9. evet unuturda ama bu gobek kafamızın bi yerine oturur ve hep hatırlayıp dururuz
  10. kadının göbeği çok fena olmuş.görünce çok kötü oldum.1'de ben tüp Bebek yaptıracağım için ikiz,üçüz olma ihtimalide yüksek.1 anda o kadının yerine kendimi koydum.gerçi Rabbim hayırlı ve tez zamanda evlatlar versinde bazı sıkıntılarıda göğüsleriz.Allah'a çok şükür teknoloji çok ilerde.

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. hamile göbeği

,
  2. çıplak hamile kadın resimleri

,
  3. hamile kadın am resmi

,
  4. hamile ciplak kadin resimleri,
  5. 4 aylık hamile göbeği,
  6. HAMİLE AM FOTOLARI,
  7. hamile kadin ciplak resimleri,
  8. hamile gobekleri,