hamile bir bayanın fotograf gunlugu

Konu, 'Gebelik' kısmında AyYuzlu tarafından paylaşıldı.

1. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye

4 aylık hamile göbeği gebe fotoları hamile bir bayanın fotoğraf günlüğü 5 aylık göbeği 3 [​IMG]

Bağzı resimler çıplaklık gerekçesiyle kaldırılmıştır arkadaşlarım.

.

.

.

.

.

.

.

.

Bu da O bayanın Üçüzleri

2. aYYa-MoDa

aYYa-MoDa Forum Okuru

resimlere baktıkça hiç doğurmam dedim sonundaki kadının buruşmuş göbeği filan aman allahım dedim bu ne asla dedim ama en son o üç bebişi görünce biraz yumuşadım ama kadının göbeği gözümün önünden gitmeyecek sanırım bebek için iki defa düşünücem paylaşım için teşekkür cnm...:bebeğim::shot:

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye

Çok fenaa yaa :)Fıstık gibi göbeği varmış vallaha düzeltilmez mi ki acaba :)
    üz doğurmak zormuş Rabbim bana bi tane versin yeter :)

4. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye

evet gercektende karnı cok fena olmuşşş

5. melek derya

melek derya Hamiş Melek

az degıl 3 uz dogurmuss yaaaa

6. meryem214434

meryem214434 Yeni Üye

ayyyyyyyyyyyy inşaallah öyle olmaz yaaa.zaten insan kadının göbeğine alttan destek vermek istiyor.gayri ihtiyari

7. ışılsu

ışılsu Yeni Üye

Eee 3 üz doğurunca olacağı bu düzelir inş.

8. mimozaciceği

mimozaciceği Hamiş Melek

ayy insan o göbegi görünce korkuyor valla ama sonda üçüzler olunca tabiki normal diyor.her zorlugun bir güzel yanı var tabiki o kötü görünümlü göbüşün bile insan bebişleri alınca unutur sanırım :)

9. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye

evet unuturda ama bu gobek kafamızın bi yerine oturur ve hep hatırlayıp dururuz

10. ranagül

ranagül Üye

kadının göbeği çok fena olmuş.görünce çok kötü oldum.1'de ben tüp bebek yaptıracağım için ikiz,üçüz olma ihtimalide yüksek.1 anda o kadının yerine kendimi koydum.gerçi Rabbim hayırlı ve tez zamanda evlatlar versinde bazı sıkıntılarıda göğüsleriz.Allah'a çok şükür teknoloji çok ilerde.

11. Ariza

Ariza Yeni Üye

farkindamisiniz kadin sadece göbek kisminda kilo almis, bacak ve kolu eskisine benziyor cok hafif kilolanmis. bizim türk hatunlari olsa :D düsünmek istemiyorum

12. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye

Arızaya tamamen katılıyorum..... gercektende fotoları incelerken bende farkettim bayan sadece göbek buyutmus .. o kadar buyumeside gercekten cok normal cunku sonucta 3üz.... tamam gobek gitmiş ama kadın baska yerinden hiç kilo almamıss... allahım inşallah bizlerin gobekleri boyleolmaz en buyuk korkum gobektir... !!!!!

13. aymelek

aymelek Hamiş Melek

ay kızlar bu ne yaaa...fotoğrafları aşağı doğru indirdikçe içim bi hoş oldu.bende diyorum bu fotoshop kesin.hamilelerin karnı bu kadarda şiş ve sarkık olmaz.belliydi sonunda üçüz olacağı.ama doğum sonrası çok kötü yaaaa.ne bileyim korktum şimdi.sanki birden hamilelikten soğudum bee....

14. LaViNYaM

LaViNYaM Editör Melek

yaaa bu gerçekmii yaaa ne biçimdi o karın öyle :S

15. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Her zaman diyorum bir bayan evlenipte çocuk sahibi olmadan ben şöyle güzelim fiziğim şöyle güzel demesin.Bazı bayanların şans eseri fizikleri bozulmasada ne yazık ki bazıları ise bu şekile gelebiliyor.Her şeye değer desekte yinede o annenin psikolojiinin ne kadar bozuk olduğunu düşünmek bile istemiyorum.Sonuçta hepimiz bir bayanız ve hangimiz karnımızı o halde görmek ister.Tıp çok ilerledi gerçi imkanı olanlar için ilerledi daha çok diyebilirim.Karın germe estetiği ile böyle bir sorunun düzeleceğine inanıyorum:)

hamile bir bayanın fotograf gunlugu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. bir bayanın eşine olan sevgisi

Bir bayanın eşine olan sevgisi ıÜüAkşamdan kalma adam, büyük bir başağrısı ile sabah uyanmış. Zorlukla gözlerini açıp, yerinden doğrularak, şöyle bir etrafına bakınmış. Komodinin üstünde bir bardak su ve iki aspirin duruyor. Yatağın ayakucundaki sandalyede elbiseleri temiz ve ütülenmiş.. Aspirinleri içerken,komodindeki not dikkatini çekmiş; ''Sevgilim, günaydın. Kahvaltın...
  2. Bir bayanın kullandığı bilgisayar nasıl oluyormuş:))

kızlar açılan penceredeki bilgisayar üzerindeki tüm dosyaların bilgilerin içine girin karıştırın el atmadık bişey bırakmayın ok:D TIKLA BURDAN
  3. Bir bayanın ihtiyacı olan 14 şey

bir bayanın cantasında olması gerekenler bir kadının çantasında olması gereken ama hiç olmayan şey nedir bayanın çantasında gerekenler bayan bulunması kadının Her kadının dolabında bulunması gereken şeyler bakın bakalım sizin dolabınızda bu listedekilerin hepsi varmı :) 1. Giydiğiniz kıyafeti tamamlayacak şık bir Trençkot. Renkli trençkotlar moda olsa da krem rengi Trençkot’un modası...
  4. Bir bebegin gunlugu Dikkat: Hamileler okumamali

5 Ekim: Bugün var edildim. Buradayım. Varım. Müthiş bir duygu bu. Var olduğumu henüz annem ve babam bilmiyor. Bir elma çekirdeğinden bile küçüğüm. Ama ne de olsa, ben benim. Varım ya! Bu bana yetiyor. Henüz bedenim belli belirsiz, yüzüm yok ama, varlığımı ve benliğimi hissedebiliyorum. Bir kız olacağım ve baharda çiçekleri seveceğim. 19 Ekim: Biraz büyüdüm. Kımıldamam mümkün değil. Annem...
  5. Melekler dinimiz e göre hamile bayanın mükafatları

Bunları Biliyormuydunuz? Efendimiz Sallallahü Aleyhi Vessellem buyurmuştur ki: '' Kadın, hamileliğin de, doğum yapıncaya , bebeği sütten kesilinceye kadar, Allah yolunda hudutlar da nöbet bekleyen mücahit gibidir ( daima öylece sevap alır durur). Eğer bunlar arasında ölüverirse ona şehit mükâfatı ve ecri vardır. '' '' Kadın hamile iken, bu onun için gündüz oruçlu, gece namazlı , rabbine...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. hamile am resimleri

,
  2. Hamile am fotoğrafları

,
  3. hamile am resmi

,
  4. cıplak hamile am resimleri,
  5. gobekli hatun am resim,
  6. hamile bayanlarln amclk resimleri,
  7. göbekli kadinlarin am resimleri,