gebe
  1. bsrm

bsrm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hamile değilişmişim arkadaslar

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında bsrm tarafından paylaşıldı.

hamile değilişmişim arkadaslar

2. gogono

gogono Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah allah gönlüne göre versin

3. gogono

gogono Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bende dün akşam adet oldum ama bu sefer yıkılmadım çünkü eşim uzakta sadece hafta sonları geliyor benimki sürpriz olmadı yani ama insan yine de ümitleniyor

4. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    moralinizi bozmayin kizlar hakinizda hayirlisi olsun

5. TUNAA

TUNAA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.068
    Ödül Puanları:
    113
    canım hayırlısı olsun, umarım Allah en doğru zamanda gönlüne göre verir. peki neyin varmış? neden o kadar geçmiş adetin?

6. hurish

hurish Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    moralinizi bozmayin Rabbim buyuk biraz sabir ben hic beklemedigim bir anda hamile kaldim. uzmeyin kendinizi olur ins
    dua edin bol bol

sizler icin hep dua ediyorum ne zor bir bekleyis oldugunu bildigim icin

7. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43

çok sağol canım inşallah Rabbim burdaki tüm kardeşlerime ve banada nasip eder...

8. hurish

hurish Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    amin ins aymelek

9. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Canım sakın üzülüp karamsarlığa kapılma Rabbim yeri ve zamanı geldiğinde eminim ki herkesin olduğu gibi senin de gönlüne göre verip bebişini nasip edecektir.

10. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Biz insanlar biraz sabırsız ve aceleciyiz fıtratımız gereği.Yani 7'den 70'e herşeyin çabuk olmasını istiyoruz.Bende geçen ay bekliyodum yani mide bulantısı,kasıkta ağrı vs.şeyler hissettim ama adet oldum Bi de üzerine adetim olduğundn daha kısa ve az sürdü yani iiice umutlandım anlayacağınız ama RABBİM ne verirse hayırlısını versin ve en hayırlı zamanda versin..

hamile değilişmişim arkadaslar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arkadasim benim...

Arkadasim benim...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. arkadas

arkadas

ARKADAŞ 2157 - İbnu Ömer (radıyallâhu anhümâ) anlatıyor: "Resülullah (aleyhissalâtu vesselam) buyurdular ki: "İnsanlar yalnızlıktaki (mahzuru) benim kadar bilselerdi, hiçbir atlı tek başına bir gececik olsun yol yapmazdı." Buhârî, Cihâd 135; Tirmizî, Cihâd 4, (1673). 2158 - Said İbnu'l- Müseyyeb (rahimehullah) anlatıyor: "Resülullah (aleyhissalâtu vesselâm) buyurdular ki:...
  3. Arkadaslar... :)

Arkadaslar... :)

*Kadinlarin Arkadaslari: Bir kadin butun gece eve gelmemis. Ertesi sabah kocasina, gece bir arkadasinda kaldigini soylemis. Kocasi karisinin en yakin 10 arkadasini aramis ve hicbiri karisinin kendisinde kaldigini onaylamamis. * Erkeklerin Arkadaslari: Bir adam butun gece eve gelmemis. Ertesi sabah karisina, gece bir arkadasinda kaldigini soylemis. Karisi kocasinin en yakin 10 arkadasini...
  4. Hamile kalmıs arkadaslar yardımcı olurmusunuz?

Hamile kalmıs arkadaslar yardımcı olurmusunuz?

karında iğne batması yumurtalıkta batma sol yumurtalıkta batma Kızlarrr benım yumurtlama dönemim bittikten 3 gün sonraa gögüslerim çok agırmayaa başladı adetime daha 2 hafta varken...belkıde erken adet olucamm dedımm...ama olmadım hala.ve gecenlerde sol kasıgımda ıgne batmasıı gıbıı bısey yasadımm ölee sıddetlıı degıldı..gecen gecedee sag tarafımdaa olmayaa basladıı...sbh kalktıgımdaa hala...
  5. Bel fitigi ile hamile kalip doguran arkadaslar varmi???

Bel fitigi ile hamile kalip doguran arkadaslar varmi???

kimler var yazarmisiniz nasil gecti cok zormuydu hamilelik dönemi ve dogum???

Sayfayı Paylaş