gebe
  1. aylinibrahim13

aylinibrahim13 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    3

hamile değilken progestan kullanan ve artık bebek isteyenler!!!!!

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında aylinibrahim13 tarafından paylaşıldı.

kızlar ben geçen ay rahim duvarı çatlaması olduuğu için progesan 200 mg kullandım ve ilaç bitince kahverengi kanamalarım başladı 6 -7 gün sürdü zaen adet günümdü ilacı günde 3 defa 100 gün kellanmıştım 1 ay oluyor ilacı kullanalı... ilacı kullanırken göğülerim çok acımıştı ama kanmam geldikten sonra geçmişti... bu ay yne bebek istiyorum ve hiç ilaç kullanmadım adet günüme 15 gün kala göğüsleirm acımaya başladı yine ama geçtiğimiz aya göre daha da fzla aynen ilk hamileliğimdeki gibi (bu arada ilk hanilelğimin kalp atışları durduğu için kürtajla sonandı:(( ) bi kişi geçen ay içtiğin progestanın etkisidir hala diyor ama benm göğülerim gün geçtikce dahada acıyor hem yanlardan hemde uçları acıyor... ve 2 günara ara vajinamın sol kenarında kasılmalar olmuştu ama hemen geçti... şefaf akıntımda var sabahları mideyanması aşırı açlık vsvs... bu arada reglime 7-8 gün kaldı kızlar ya sizde bu ialcı kullanıpta 2-3 ay göğüs acısı çeken varmı yoksa hamişmiyim ki <inşallan hamişimdir> ve içimden bi ses sürekli hamişsin diyo ya ilk defa böle bişi oluyor :) :(...

2. aylinibrahim13

aylinibrahim13 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    ilacı günde 3 defa 10 gün kullandım kızlar kusura bakmayın yanlış yazmısın :D

hamile değilken progestan kullanan ve artık bebek isteyenler!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. progestan kullananlar burayaaaaaaaaa..

progestan kullananlar burayaaaaaaaaa..

progestan progestan nedir kullananlar hamilelikte kullananlar hamilelik kızlar doktorum bana progestan verdi iki ay boyunca hamile kalmana yardım cı olur dedi bunu kullanananız var mı.. bu hapla hamile kalan varmı.. yalnız bu hap çok baş dönmesi yapıyormuş..doktorum bana günde 3 kez 10 gün iç dedi..bazıları vajinadan kullanmış ama bana bahsetmedi..
  2. Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler

Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler

Hamile kalmaya niyetlendiyseniz ya da hamileyseniz bloğumdaki hamilelik ile ilgili yazıları okumanızı tavsiye ederim. Hamilelik | Annelere Özel
  3. Arı sütü ve polen kullanan varmı

Arı sütü ve polen kullanan varmı

Arkadaşlar 2 kez tüp bebek yaptırdık yumurtaların dejenere olduğu söylendi şimdi 6 ay ara verdim arısütü ve poleni duydum bugün aldım kullanmaya başlıycam inşallah faydasını görürüm allahın izniyle.. Aramızda kullanan varmı merak ettim
  4. progestan ve glukofen kullananlar ve hamile kalanlar ...

progestan ve glukofen kullananlar ve hamile kalanlar ...

merhaba hanımlar sizi sürekli takip ediyorum bugünde üye oldum çıkmaza düştüm 1 yıllık evliyim pko var bende adet olamıyordum dr gittim 4 - 5 aydır pogestan 200 mg ve glukofen 1000 mg kullanıyorum ve bu ay adetime 10 gün varkenden beri göğüslerimin ucu çok acıyor.sağlık ocağına gittim dedi ki kullandığın ilaçlar hormonlarını etkilemiş olabilir ama adetin gecikirse gel dedi test yaparız :D...
  5. progestan kullanan var mı

progestan kullanan var mı

progestan kullanan var mı? bel agrısı yapıyor mu cvp yazın lutfen

Sayfayı Paylaş