gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Hamile elbise modelleri

Konu, 'Hamile Kıyafetleri' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

Hamile elbise modelleri hamilelik elbise modelleri hamilelik elbiseler hamileler için rahat ve şık birbirinden güzel elbise modellerini vermeye karar verdim. Şimdi kızlar her kadın bilir ( gebelik geçirmişler )= rahatlık ve şıklık en üst düzeyde olmalı, zira karnımızda bulunan sıpagetti günden güne büyüyor. Özellikle son zamanlara doğru gebelik sürecinde nefes almamızın bile zorlaştığını düşünecek olursak neler çektiğimiz bir kez daha ortaya çıkıyor. Oysa daha dün gibiydi melekler mekanında gebelik belirtileri konusuna baktığımız ve hatta " yihhu hamileyim " dediğimiz dimi :)
    Siyah Hamile elbise modeli uzun.jpg

Rahatlık için aşağıdan google görsellerde arama yaparak sizlere güzel modeller buldum. Tabiki en güzelini sizler alışveriş merkezlerine giderek bulabilirsiniz ama fikir olsun laf olsun torba dolsun diye veriyorum :) Belki beğendiğiniz bir model olur ve resmini cep telefonunuza alarak o modelden ararsınız kim bilir dimi :)

RAHAT HAMİLE KIYAFETLERİNİ tıklayarak görebileceğiniz gibi aşağıda bulunan küçük resimlere tıklayarak galerisini de daha rahat şekilde gezebilirsiniz hadi bakalım.
    Mavi hamile elbise modelleri Vişne rengi hamile elbise modelleri hamile elbise modelleri hamile elbise modelleri Pembe hamile elbise modelleri Kot hamile elbise modelleri Yeşil hamile elbise modelleri Kırmızı hamile elbise modelleri hamile elbise modelleri hamile elbise modelleri

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 21 Mart 2016
  2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    çok şirinler.teşekkürler cnm paylşm için....

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Yeni hamile kıyafetleri sitemizdeku bu konumuza eklenmiştir. Yararlanın hamiş anneler :D

Hamile elbise modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Yazlık Hamile Elbise Modelleri

2012 Yazlık Hamile Elbise Modelleri

yazlık hamile elbiseleri hamile elbiseleri 2012 gebe elbiseleri Gebe kalmanın en zor yanı herhalde fiziğinizin hayli değişmesidir melekler :) Bu olağan durum karşısında takıntı derecesinde morali bozulan bayanlar da vardır. Aslında bu olağanüstü zamanları en güzel şekilde geçirmek ve geçici olduğu bilinen kilo problemini kesinlikle kafaya takmamak lazımdır. Üstelik moda tasarımcıları...
  2. Hamile Elbise Modelleri istiyorum sizden

Hamile Elbise Modelleri istiyorum sizden

Merhaba hanımlar ben hamişim ve benim gibi hamile olan hanımlar iç.in sizden yılın modası olan ve şık olan Hamile Elbise Modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.
  3. 2012 - 2013 yeni hamile elbise modelleri burada!

2012 - 2013 yeni hamile elbise modelleri burada!

2012 hamile elbise modelleri 2013 hamile elbise modelleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda hamiş meleklerimiz ve hamiş olupta bizi ziyaret eden siz sevgili misafirlerimiz için, 2012 - 2013 hamile modası trendlerine damgasını vuracak olan yeni hamile elbise modelleri trendlerini sunuyoruz. İşte size çok şık hamilelik elbiseleri hanımlar:)
  4. Hamile Kot Elbise Modelleri istiyorum sizden

Hamile Kot Elbise Modelleri istiyorum sizden

Kızlar ben hamişim sonunda:) sonun da diyorum çünkü bunu çok bekledim ve nihayet hamile kaldım ve hamileliğim süresince hayal ettiğim herşeyi yapmak istiyorum hamile kalmak istediğim dönemlerde hamile kot elbisesi giyenlere hep imrenirdim şimdi bir tane de ben almak istiyorum sizden de benim için yeni trendler arasından Hamile Kot Elbise Modelleri sunmanızı rica ediyorum.
  5. 2012 En Yeni Hamile Elbise Modelleri Burada....

2012 En Yeni Hamile Elbise Modelleri Burada....

2012 Hamile Kıyafetleri Hamile Elbise Modelleri 2012 Hamile Kıyafetleri ; Bu yıl hamile bayanlar içinde oldukça şık geçecek. Bir kadın için en muhteşem zamanlardan olan hamilelik döneminde yine şık olmak vazgeçilmez. Son yıllarda oldukça gelişen hamile kıyafet sektörü fazla ürünler ve çeşitleri ile hamile bayanlara da şık günler yaşatıyor. Hamile bayanlar da elbise, pantolon, gömlek ve...

Sayfayı Paylaş