gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hamile Erkek doğumuna az var

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Cinsiyet değiştirerek 10 yıl önce erkek olan, 8 ay önce de hamile olduğunu açıklayan Thomas Beatie, 3 Temmuz’daki doğumdan sonra yine hamile kalmak istediğini söyledi
    ABD’nin Oregon eyaletinde 10 yıl önce cinsiyet değiştirerek erkek olan ve birkaç ay önce hamile olduğunu açıklayarak tüm dünyada ilgi uyandıran “dünyanın ilk hamile erkeği” Thomas Beatie’nin 3 Temmuz’da doğum yapması bekleniyor. Beatie ise tekrar hamile kalmak istediğini söylüyor.

‘Adı bizde saklı’
    İngiliz News Of The World gazetesine röportaj veren 34 yaşındaki Beatie, “36 haftadır hamileyim ve doğurmak üzereyim, kendimi harika hissediyorum” dedi. Cinsiyet değiştirdikten sonra evlendiği 45 yaşındaki eşi Nancy ile kızlarını kucaklarına almak için sabırsızlandıklarını söyleyen Beatie, “Kızımıza dokunup yüzünü görebilmek için sabırsızlanıyoruz” dedi. Kızlarına koyacakları ismi de seçtiklerini belirten Beatie, bu ismi doğuma kadar gizli tutmak istediklerini söyledi.

‘Tam bir aile olacağız’
    Kızlarının doğumuyla “tam bir aile” olacakları için çok mutlu olduğunu söyleyen Beatie, “Bir aile kurmak Nancy ve benim uzun süredir kurduğumuz bir hayaldi. Dört haftaya kadar hayalimiz gerçek olacak. Sabırsızlanıyoruz” diye konuştu.
    Beatie, “Bundan sonra yine çocuk yapabiliriz. Kızımız dünyaya geldikten sonra bunun nasıl bir deneyim olduğuna bakıp bu konuyu düşüneceğiz” dedi.

Bu nasıl oldu?
    Thomas Beatie, cinsiyet değiştirirken üreme organlarını değiştirmediği ve penis de taktırmadığı için bir bağışçının spermiyle hamile kalabilmişti. Beatie, göğüslerini ise aldırmış ve erkeklik hormonu kullanmaya başlamıştı. Çift çocuk yapmaya karar verdiğinde ise Nancy’nin rahmi daha önce bir ameliyatla alındığı için Beatie, testosteron hormonunu kullanmayı bıraktı.

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hamile Erkek doğumuna az var
    Bu haberi basindan beri takip ediyorum.
    Ya ne bileyim hamile kalmasi cocuk dogurmasi olabilir ama o dogacak bebeyi düsünüyorumda yok ya onun yerinde olmak istemezdim!
    Paylasi icin tsk.

Hamile Erkek doğumuna az var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğumuma az kaldı doğum öncesi nasıl bakım yapmalıyım

doğumuma az kaldı doğum öncesi nasıl bakım yapmalıyım

doğuma az kaldı nasıl doğum yapmalıyım nerede doğum yapmalıyım doğuma kaç gün kaldı doguma az kaldi Doğum öncesi yapmanız gerekenler sayesinde hamileliğinizle ilgili öğrenmek istediğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz. Buna tabii ki kendi sağlığınız ve bebeğinizin de sağlığı dâhil. Doğum öncesi bakım;...
  2. Ataköy Azim Erkek Öğrenci Yurdu

Ataköy Azim Erkek Öğrenci Yurdu

azim yurdu azim öğrenci yurdu İlçe: Bakırköy Adres: Ataköy 2. Kısım...
  3. Akıllı kadın Erkeği Az arar

Akıllı kadın Erkeği Az arar

erkeği sıkmamak erkekleri sıkmayın erkekleri sıkmamak akıllı kadın erkeği az arar Akıllı kadın Erkeği Az arar… Erkek arkadaşınızı, kocanızı, sevgilinizi, flört ettiğiniz ya da yeni yeni konuşmaya başladığınız birini kendinizden soğutmak istemiyorsanız bunlara dikkat edin. Akıllı kadın erkeği sıkmayan, bunaltmayan, boğazlarcasına sevgi gösterilerinde bulunmayan, yormayan ve maddi açıdan da...
  4. Doğumuna Az Kalmış Melekler Buraya Hangi Doğum Daha Sağlıklı Burada;

Doğumuna Az Kalmış Melekler Buraya Hangi Doğum Daha Sağlıklı Burada;

hangi doğum daha sağlıklı,hangi doğum yöntemi daha iyi, Hamiş Anneler doğum için sizin tercihiniz nedir bilmiyorum ama biz burada hangi doğum türü daha sağlıklıdır hakkında bilgi paylaşacağız sizlerde bu konuda bilinçlenin ve herhangi bir sebepten dolayı sezeryan olmanız gerekmiyorsa yani mecbur kalmadıkça her zaman daha sağlıklı olan normal doğumunu tercih edin derim çünkü normal doğum...
  5. Doğumuna Az Kalmış Melekler Doğumda Vücutta Olan Değişikler Burada!!

Doğumuna Az Kalmış Melekler Doğumda Vücutta Olan Değişikler Burada!!

gebelikte vücuttaki değişikler,gebelikte vücuttaki değişimler, Herkes doğumdan sonra vücudunda oluşacak değişiklerden korkar hatta çoğu kadın bu yüzden gebe kalmaktan bile korkar ya gebe kalınca doğumdan sonra vücudum kötü olursa diye çoğunlukla gebe kalma kalma süreçlerini ertelerler.Ama bizim konumuz şuan gebelik sürecinde vücutta ne gibi değişikler oluyor bu değişiklerin sebebi nedir...

Sayfayı Paylaş