gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Hamile Kadın Neden İntihar etti?

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Erzurum'da, ilaç içerek intihar girişiminde bulunan hamile kadın, tedavi gördüğü hastanenin 7. katından atlayarak yaşamına son verdi. Peki neden? [FONT=Times New Roman, Times, serif]Ardahan'ın Göle ilçesi Yeniköy'de ikamet eden Yıldız Aşma (24), hayvansal ilaç içerek intihar etmek istedi. Yakınları tarafından Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılan Aşma, acil servisteki müdahalenin ardından, gözlem altına alındı. Aşma, daha sonra bir fırsatını bularak tedavi gördüğü hastanenin 7. katından atlayarak yaşamına son verdi.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, serif]Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastaneleri Başhekimi Prof. Dr. Akın Aktaş, söz konusu hastanın içtiği hayvansal ilaçla intihar girişiminde bulunması üzerine, Ardahan'dan Erzurum'a getirildiğini, burada acil serviste müdahalede bulunulduğunu kaydetti. Aktaş, hastanın hamile olduğunun ve organik fosfat zehirlenmesi teşhisi konulmasının ardından yatırılarak tedavi ve takip edilmesine karar verildiğini söyledi.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, serif]Hastanın bu özel durumunun bilindiği için dikkatlice takip edildiğini anlatan Aktaş, "Ancak hastamız, odasında başında bir doktor ve hemşire olmasına rağmen, tuvalete gitmek için izin istemiş, bu sırada hızla koşarak koridor sonundaki pencereye ulaşmış. Ardından asistan doktorumuz yetişmiş ama, hasta kendini 7. kattan boşluğa bırakmış" diye konuştu.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, serif]Aktaş, olay yerinde yaşamını yitiren hastanın, 6 ay önce de intihar girişiminde bulunduğunu öğrendiklerini de bildirdi.[/FONT]

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Hamile Kadın Neden İntihar etti?
    çok üzüldüm :(karnındaki bebeğininde yaşama hakkını almış elinden...bu kadının ruhsal problemleri olduğu zaten aylar önce belliymiş keşkee(lerle iş bitseydi)gerekli tedavi ve önlemler alınabilseydi ama işte giden gitti.( çok üzüldüm

Hamile Kadın Neden İntihar etti? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhtar cezaevinde intihar etti

Muhtar cezaevinde intihar etti

Ankara'da Pavyonda Tanıştığı Gökçek Yıldız'ı (34) Yeni Bir Hayat Kurmak İçin Getirdiği Antalya'nın Manavgat İlçesi'nde, 'Geri Dönmek İstediği' Gerekçesiyle Öldüren Muhtar Mehmet Ölçüm (44) Alanya 'L' Tipi Cezaevi'nde Çamaşır İpiyle Banyodaki Demire Kendini Astı. ANKARA’da pavyonda tanıştığı Gökçek Yıldız’ı (34) yeni bir hayat kurmak için getirdiği Antalya’nın Manavgat İlçesi’nde, ’geri...
  2. Polis memuru intihar etti

Polis memuru intihar etti

Polis Akademisi Başkanlığı Akademik İşler Şubesi’nde görevli polis memuru Akçagedik intihar etti. Ankara’nın Gölbaşı İlçesi’nde Polis Akademisi Başkanlığı Akademik İşler Şubesi’nde görevli polis memuru Mehmet Akçagedik, çalıştığı binanın 5’inci kat balkonundan kendini boşluğa bıraktı. Neden intihar girişiminde bulunduğu henüz belirlenemeyen Akçagedik'in sağlık durumu kritik. Olay, bugün saat...
  3. Abi ben intihar ettim.

Abi ben intihar ettim.

Abi ben intihar ettim. * Ne?? - Ettim işte. * E nerden arıyosun şimdi çok yazmasın kapa ben ariyim bari. Para geçiyo mu oralarda sevaplarından kontör mü düşüyolar? - Ölmedim daha ama çok kötüyüm. * Oğlum sen ciddi misin? - Evet abi * Oğlum sen salak mısın? - Ya naapçam ben. * Naaptın önce onu bi de bana. - Lazervak içtim. * Neey? - Lazervak var ya abi onu diktim kafaya. * O ne lan?...
  4. 87 yaşında intihar etti

87 yaşında intihar etti

Evinin bahçesinde kendini astı. Bolu'nun Mudurnu ilçesinde 87 yaşındaki bir kişi intihar etti. Taşkesti beldesinde yaşayan S.Ç., babası İ.Ç.'yi evinin bahçesinde hamak ipine asılı bir şekilde buldu. S.Ç., hemen durumu jandarma ve komşularına bildirdi. Cumhuriyet Savcısı ve jandarma ceset ve bahçede inlemelerde bulundu. Komşuları tarafından İ.Ç.'nin bir süredir akli dengesinde bozulma olduğu...
  5. 15 yaşındaki genç kız neden intihar etti?

15 yaşındaki genç kız neden intihar etti?

gamze inceismail trabzon boztepede intihar trabzon boztepe intihar trabzonda eden gamze trabzonda eden kız Artık bu konuları görmek insanları etkilemiyo.Heryerde feci ölüm haberleri.Biri artık buna dur desin.Yada anneler babalar çocuklarına sahip çıksın yoksa bütün genç kızlara yazık oluyo :( Genç kızın sır intiharı! 15 yaşındaki genç kız, 5. katta bulunan evlerinin balkonundan aşağı...

Sayfayı Paylaş