gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hamile Kalabilmek İçin En Uygun Günler Hangileri?

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hamile kalabilmek için, kolay hamile kalabilmek için, hangi günlerde hamile kalınır
    Sevgili melekler, düzenli adetleri olan ve ayda bir adet gören kadınlarda yumurtlama çoğunlukla adetin başlamasından 14 gün önce olur. Yani adetleriniz düzenliyse bir daha ki adetinizin başlayacağı günü tahmin edebilirsiniz ve bu günden yaklaşık 14 gün önce yumurtlama olacağını düşünerek yumurtlama gününden 2-3 gün önce ilişkiye başlamalısınız. Başka bir ifadeyle adet başlamadan 17 gün önce ilişkiye başlamanız gerekir. 2 gün arayla ilişkiye 1 hafta boyunca devam etmelisiniz. Bu dönemde gebelik şansınız en yüksektir.
    Fakat her kadının adeti düzenli değildir ve her kadında yumurtlama bu kadar düzenli olmaz, o yüzden herhangi bir zamanda da gebelik olma şansı vardır.

Burada belirtilen günler hamilelik şansının en yüksek olduğu günlerdir, diğer günlerde ilişkiye girmenin bir zararı olmaz ancak hamilelik oluşma şansı düşüktür.

Yumurtlama tarihinizi hesaplamak için alttaki otomatik hesaplayıcıyı da kullanabilirsiniz.

gebe.jpeg

2. zeynep araz

zeynep araz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Bende hiç yumurtlama olmuyo

Hamile Kalabilmek İçin En Uygun Günler Hangileri? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile kalabilmek için dualar...

Hamile kalabilmek için dualar...

hamile kalabilmek için dua hamile kalabilmek için dualar Sevgili melekler, bir gün anne olmak her kadının hayalidir.Fakat bebek öyle biz istediğimiz anda gelmiyor.:uhu:Bende bebek isteyen bir kadınım ve Rabbime güvenip O'na sığındım.Ettiğim duaları anne olmak isteyenler için paylaşıyorum. YA RABBİ Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur. Bütün salat ü selamlar...
  2. hamile kalabilmek için dua

hamile kalabilmek için dua

selam kızlar. ben her zaman yazmıyorum ama sürekli okuyorum forumdakileri. ve hamilelik haberlerini görünce gerçekten mutlu oluyorum. internette geçen şahmeran duası buldum allahın tüm isimlerini barındıran bir dua. her gün 7 defa ikindi namazından sonra 21 gün boyunc okuyorsunuz, ilk gün iki rekat hacet namazı kılınıp, duanızı edip şahmern duasına başlıyorsunuz. tüm dilekler için allahın...
  3. Hamile Kalabilmek için En Uygun Zaman Nedir Diyenler Buraya

Hamile Kalabilmek için En Uygun Zaman Nedir Diyenler Buraya

hamile kalmak için en uygun zaman,hamile kalmak için en uygun dönem, Arkadaşlar gebe kalmayı çok istiyoruz ama hamile kalmak için en uygun zaman dilimi nedir bunu biliyor muyuz acaba işte gebelik planlayan çiftler için uygun bir konu burada.Dikkatle okuyalım çünkü çiftler için hamilelikte en önemli konu gebelik için en uygun zamanın tam olarak bilinmemesidir. Bu bilgi eksikliği sonucu...
  4. Hamile kalabilmek için hangi günlerde ilişkiye girilmeli

Hamile kalabilmek için hangi günlerde ilişkiye girilmeli

gebe kalmak için uygun günler,hamile kalmak için uygun günler,hangi günlerde hamile kalınır,hangi günler hamilelik şansı yüksektir,gebe kalınıcak altın günler hakkında bilgiler Günümüzde planlı hamilelik özellikle iş hayatında yükselme çabasında ki çiftler için çok büyük önem taşımakta. Günümüzde her alanda olduğu gibi bebek yapmak konusu da plan yapmayı gerektiriyor. Karar verir...
  5. Hamile kalmak için en uygun pozisyon hangisidir?

Hamile kalmak için en uygun pozisyon hangisidir?

hamile kalma pozisyonu,hamile kalmak iin hangi pozisyonu almalıyım,hamile kalmak için hangi pozisyona girilir,hamile kalmak için pozisyonlar hakkında bilgiler Gebe kalmak için en uygun ilişki pozisyonu nedir diye baktığımızda klasik pozisyon olan misyoner pozisyonudur. Yani ilişki için kadın alt da olacak ve erkek de üstte bulunarak girilen ilişkide böylelikle spermler vajinadan geçerek...

Sayfayı Paylaş