MERHABALAR,BENDE ANLATTIĞINIZ HERSEYI YASIYORUM.21 AYLIK EVLIYIM EŞİMDE DE BENDE DE HİÇBİR PROBLEM CIKMADI,HERSEYIMIZ NORMAL CIKTI AMA BENDE HAMILE KALAMIYORUM.BANADA HERKES KAFANA TAKMA,OLUR SIKINTI YAPMA,SIKINTI YAPARSAN OLMAZ DIYOR,AMA ÇEVREMDEN ÖYLE BİR BASKI VARKI NASIL YAPMAYIM BEN SIKINTI?ADIM KISIRA CIKTI ARTIK,HERKES ARKAMDAN COCUGU OLMUYOR DIYE KONUSUYOR.BEN NASIL TAKMAYIM KAFAMA,ARTIK EŞİM BİLE İMALARDA BULUNMAYA BASLADI.KENDINIZI NASIL RAHATLATTINIZ,BU SIKINTIYI KAFANIZDAN NASIL ATTINIZ?NOLUR BANADA ANLATIN,BANADA YARDIMCI OLUN.DENEMEDİĞİM YÖNTEM ETMEDİĞİM DUA KALMADI.AMA KAFAMDAN ATAMIYORUM BU DURUMU.KENDI KENDME TAKMIYORUM KAFAMA RAHATIM OLURSA OLUR DIYORUM AMA BILIYORUMKI İÇİM ÖYLE DEMİYOR.FIRTINALAR KOPUYOR İÇİMDE.BANADA YARDIMCI OLUN,NASIL ATABILIRIM BU SIKINTIYI KAFAMDAN.İNŞ BENDE ANNE OLABİLİR,BNDE SİZİN GİBİ BİRİLERİNE YARDIMCI OLABİLİRİM.

Arkadaşlar merhaba, bir sorum olacak. Bizde bebek istiyoruz ama ayda korunmadan bir sefer denenir diye duymyştum. İlki tutarsa aynı ay hatta aynı hafta tekrar deneyip ikinciside tutarsa olmaz. Ayda korunmadan bır kere yapılır dediler. Doğrumu bu? Lütfen cevaplayın...

Valla arkadaş tazdiklarinizdan cok etkilendim ben de 6 aylık evliyim yaklaşık 4 aydir cocuk istiyorum ve olmuyor ve 2caydir da hasta olamıyorum test de yaptım çıkmadı insanin pskolejisi bozuluyor inanin ki.
Bende aynı durumdayım 6 aylık evliyim hiç korunmadim 2 ay olacak adet olmuyorum defalarca test yaptırdım bişey çıkmadı çok Üzgünüm çok

Bende 2 yillik evliyim polokistik vardi artik oda yok doktor kendi haline Burak dedi ama unutamiyom yatiyom kalkiyom dua ediyim Rabbim insllh bize ve isteyen herkese verir

merhaba kızlar hepimizin derdi aynı niye hamile kalamıyoruz ben ilk evlendim ay hamile kaldım ama malesef 12 haftalıkken düşük oldu doktorum bebeğimin kafatasının gelişmediği ve boynun da kist olduğunu söyledi :( sinir damarlari gelişmediği ve kalbinde sorun olduğunu söyledi aslında bir sürü şey söyledi bebeğim düştü beni terk etti aylardr bunalımdaym doktorum korunmana gerek yok dedi bende korunmadm ama 4 aydır hamile kalamıyorum psikolojim çok bozuk kafayı yiyeceğim neden olmuyor acaba diye diye bunaldım yemin ederim etrafındaki hamile kadınları görünce çok uzuluyorum :( sanki herkes beni kıskandırmak için yapıyor :(

Merhaba arkadaşlar.Öncelikle belirtmek isterim ki;MERYEM ANA ELİ OTU nu TÜRKİYE YE ilk getiren ve hayırlara vesile olaması için satan kişi benim.Sonra Prof.Dr.CEVAT AKŞİT Hoca Kanal 7 de nasıl kullanılacağını ve bu otu kullanarak çocuk sahibi olan çevresindeki kişileri saymıştır.Sonucunda bu ot bir vesile aracıdır.Lütfn ucuz,nereden geldiği ve üretildiği belli olmayan elden satılan otlara umut bağlamak yerine ya hacdan getirtin yada GİTTİGİDİYOR.COM,SAHİBİNDENCOM,SANALPAZAR.COM DAN ALABİLİRSİNİZ

Merhaba ben suan 1 senelik evliyim.ilk 2 ay doğum kontrol hapı kullandım.herkes kullanma zaten korunmasanda hemen olmuyo dediler bnde bıraktım. Bırakınca otomatik olarak hamile kalamamayi sorun etmeye başladım. Ve hapı bıraktıktan 6 ay sora hamile kaldım ama hevesim kursagimda kaldı 4 haftalik ken kimyasal gebelik yaşadım. Ve cok üzüldüm ama teselli ettim hep kendimi canı olmadığı için suan üzerinden yine 6 ay geçti hala bi haber yok.kafama çok takiorm.iliski esnasında kafam rahat ona adapte deglim ama gel gelelim adet günü yaklaştıkça bu internette hep araştırma yapior.

Yağmur kor seni çok iyi anlıyorum bende nisan ayında aynı acıyı yaşadım 4 aylık şu gelmesinden dolayı doğum yaptım minicik mezarımız var vede herşey yolunda diyen Dr neden şu geldi anlamıyor sebebini bilmemek çok kötü

arkadaslar ben 1 yil once kurtaj oldum 6 aydir evliyim cocuk istiyoruz 6 aydr deniyoruz ama hamile kalamadim doktorada gitmedim 4 aylik aldirmistim cocugumu sizce bnde midir problem :(

Geri