Canım gercekten kafana takmamaya calış.çünkü bende öyle yapıyorum kafaya takmamaya calışıyorum biraz zor ama en azından dene hem rahatlarsın herşey allah rızasıyla olur...

Bende yoruldum iki yıldır deniyorum ama olmuyor.dr.bi problem yok diyo ama olmuo sizin problemlerinizin aynisini yasiyorum psikolojik problemler eşinin uzulmesi toplum baskisi allah hepimize bu sıkintilarin ardindan hayirli bir evlat nasip etsinn....insallah...

Gerçekten çok zor ünitsiz bekleyiş sitres her belirtiyi gevelik belirtisi olarak görmek bizi yıpratıyor aslında zamana bıraksak kafaya takmasak belkide olack çok istiyoruzya olmuyo istemeyenler sipraille kalıyo diycem oki bende bebek istiyorm 8 aydır korunmuyorm allahım herkese nasip etsn banada etsn rabbim vereceyi günü bilir kaç gündür içiç içimi yiyodu acaba hamilelik varmı diyr 4 gözle regal günümü bekledim ve bugün hüsrana ugradm gene olmadı bebek hayırlısı olsn verir elbet bigün sabır çok önemli...

Arkadaslar oncelikle Rabbim hepimize saglikli hayirli omurlu evlatlar nasip etsin. 3 yillik evliyim 3 kez hamile kaldim 3 hamileligimin sonuda husranla bitti. İlk bebegim 1 aylikken dustu, 2.bebegim cinsiyetini ogrendigim gun karnimda öldü kurtajla aldilar doktorum 6 ay korunmam gerektigini soyledi 6 ayin sonunda tekrar gebe kalmak istedim ve 2.ayimda hamile kaldim 2 aylik hamileyken kontrole gittigimde ikizlerim olucagini ogrendim mutlulugum cok uzun surmedi bebeklerimin kalp atislari durmustu yine kurtaj olmak zorumda kaldim. Genetik arastirma yaptirdik bende kan pihtilasmasi varmis kordon tikandigi icin ölüyomus bebeklerim. Simdi tekrar bebek istiyoruz 8 ay oldu korunmayi biraki fakat hamile kalamiyorum doktorum yumurtlamamin gec oldugunu ve hamild: kalma dusuncesiyle iliskiye girmemem gerektigini soyledi takinti yaparsam belkide 5 yil bile hamile kalamazmisim gecen ay hic takmadim ve bu ay adetim 2 gun gecti ama test yapmaya korkuyorum negatif cikarsa diye. Dilerim hepimizin en yakin zamanda saglikli evlatlari olur.

rabbim hepimize sağlıklı hayırlı ewlatlar nasip etsinbebisim önemli olan ümidimizi kaybettmemek:tik:

canım ben bu dedıklerının ıkısınde denedım ılk once takmıyorum dedım olmadı sonra bu dedım oldu dıyenlerın flesefesıne yöneldım bu ay olcak dedım hakıkaten oluyodu sankı bı suru belırtı adetım 10 gun gecıktı test yaptım sılık cıktı aradan ıkı gun gectı adetım söktü galıba kendı kendıme kımyasal gebelık yasattım 1 hafta adet agrısı kanaması cektım ayaga kalkamadım ınanırmısın ve anladımkı rabbim ol demeden olmuyo takmak yada takmamak boş seyler rabbim ol dıyecek
ben sanırdımkı korunmasız ılkınde oluverecek
ben sanırdımkı ben ısteyınce hemen oluverecek
ben sanırdımkı doktora gıdecem hemencık oluvecek
ben sanırdımkı ılk ılac tedavısınde oluverecek
hepsı boşmus olmayınca olmuyo rabbim ol demeyınce olmuyo rabbim ol desın ve hepımızın yuzunu guldursun ınş amin

Merhaba

Ben 23 yaşında 10 aylık evliyim.8 ay hic cocuk düşünmedik.sadece eşim korundu.2 aydır gün aşırı deniyoruz .bende hemen hamile kalinacak sanıyordum ama malesef öyle değilmiş.2 aylık denememizde olmaması beni cok üzdü. Kafama çok takıyorum yumurtlama günü hesaplıyorum.sürekli internettn araştirmalar yapiyorum.adet olduğumda yıkılıyor um.acaba kafaya cok taktığim içinmi olmadi.yardimci olurmusunuz

Arkadaşlar hepinizin yazdıklarını tek tek okudum bende 8 aydır evliyim çocuk istiyoruz hic korunmadik babada pko var dendi simdi ilaç kullanıyorum umarım Allah her isteyene verir.Doktor ilk dediğinde benim hem c çocuğum olmaz diye düşündüm çok üzüldüm simdi inofolic kKullanıyorum doğan suyu iciyorum 4 5 gündür umarım faydası vardir

ARKADAŞLAR MERYEM ANA ELİ OTU GİTTİGİDİYOR SANAL PAZAR VE SAHİBİNDEN . COM DA SATILIYOR. İNDİRİMDEYDİ BEN GİTTİGİDİYORDAN ALDIM. AKTARLARDA VE BİR ÇOK YERDE ARAŞTIRDIM BULAMADIM. BULDUKLARIM DA HEM DAHA PAHALI HEMDE AÇIK TORBA İÇERİSİNDE HİJYENİK OLMAYAN ÜRÜNLERDİ. 19.99 TL YE ALDIM.

merhaba arkadaşlar bende 2 yıllık evliyim 1,5 yıldır korunmuyoruz ve bir buçuk yıldır deniyorum ilk başlarda kafama takmamıştım pek ama son 6 aydır çok takıntı yapmaya başlamıştım doktora gittim hiç bi sorun çıkmadı ama işte herkes istediği ay istediği tarihte bile bebek yaparken bi sorun olmadan hamile kalamamam çok tuhaftı bi ara her ay takibe beklemeye başladım ve bu beni çok yıprattı geçen ayda karar vermiştim artık beklememeye kendimi üzmemeye zamana bırakmaya herşey nasip ve herşeyin bir zamanı var dedim daha önceki aylarda da gecikmem olmustu bir kaç kez adetim gecikti ama hep tek cizzgi..bu sefer de gecikti 2 gün, bu sefer hiç istemeyerek gittim eczaneye aldım yine testi eve gittim unutmuşum yapmayı daha önceleri eve gider gitmez hemen teste sarılıyordum neyse sonra bi ara geldi aklıma gittim yaptım ve sonunda gördüm o iki cizgiyi gerçekten hiç beklemiyordum hiç bi belirtim olmadı ve halen yok sadece göğüslerim büyüdü o da her ay olurdu.. ve anladımki arkadaşlar herşey nasip kısmet son ayki rahatlığımın da bi yararı oldumu bilmiyorum ama kabullenmek sanırım en doğrusu ve dua etmek gerçekten çok dua ettim hayırlısını ve hayırlı zamanda hepinize nasip etsin yüce rabbim:))

Geri