gebe
  1. çakıltaşı

çakıltaşı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hamile kalamayanlar sorunlarımızı burada paylaşalım

Konu, 'Gebelik' kısmında çakıltaşı tarafından paylaşıldı.

hamile kalamayanlar gebe kalamayanlar hamile kalamayanların sitesi kalamayanlara tavsiyeler düşükten sonra mrb ben 2 senelik ewli bi bayanım 1.5 senedir korunmadığımız halde gebe kalamıyorum ve şuanda tedavi aşamasındayız 2 aydayız ve yine başarısız olduk çok üzüzlüyorum acaba benimle aynı şeyleri yaşayan kaç bayan var aranızda......
    bebek.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 6 Aralık 2016 10:48
  2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

ya canım benim 3yıl oldu halen bebişim olmadı doktorada gitim bekle acele etme dedi 6ay daha geçsin dedi 6ay doldu amma hale olmadı gelecek ay gidecem olacağına inanıyorum neden ama bilmem öyle hisediyorum hayırlısı olsun

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ah bu dertten bende muzdaribim

Canım yaşım 35 sol yumurtalığımda 3,5 cmlik bir çikolata kisti var doktorlara gittim en son ünlü bir proftu kendisi gebeliğe engel görmedi üzerinden 1 yıl geçti hamile kalamadım şu an 3 cü yılıma girdim ne yapacaksın dersen hem bıktım hem ne yapacağımı bende bilmiyorum başka bir hocaya gidecem ne mutlu sorunsuz gbee kalanlara kuzenimle aynı dönem evlendik kız 2. ye hamile ilk ay oldu diyor korunmayı bırakalı bünye yapı demekki Allahım sağlık versin beni düşündüren yaşımın 35 olması bir gün bizimde olur belki bebişlerimiz

4. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    rabbim hepinizin kucagini bos birakmaz insalla

5. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    bende 8 aylık evliyim 5 aydır korunmadığımız halde bebişimiz olmuyordu.bu ayda adet olunca doktora gittim.LH yüksek çıktı kanda.galiba yumurtlama sorunum var..

şimdi bizde tedaviya başlıcaz sanırım.o kadar moralim bozuluyoki.arkadaşlarım korunmayı bırakır bırakmaz hamile kaldı.hiç benim gibi sorunlar yaşamadılar.onlara o kadar imreniyorum ki..şimdi doğurdularda ikinciyede kazayla hamile kaldılar,inanabiliyormusunuz....ama ben hala yerimde sayıyorum.ama olsun ne yapalım belkide böylesi hayırlıdır.ben sadece elimden geleni yapıp gerisini artık Rabbime bırakıcam...

6. sedenim

sedenim Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    ooff bende aynı sizin gibiyim hamile kaldım 2kere ama hep sorun çıktı kürtaj oldum napıcam bilmiyorum allah hepimize yardım etsin

7. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    ben hamile bile kalamıyorum.galiba hiç bir zaman anne olamıcam..işin sonu ona gidiyor:(

8. ahsennn

ahsennn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar bende 2yıllık evlıyım ve bir yıl önce dış gebelik geçirdim ondan sonrada hamile kalamadım ilaç tedavisine başladım ama oda sonuç vermedi suan beklıyorum bikaç ay daha hamile kalamazssam aşılama yı denicem hersey nasip kızlar nasipten ötesi ne zaman yazılmışssa o zaman olur bizler sadece dua edicez vakti zamanını beklıyoruz bakalım hepimizin hakkında hayırlısı olsun umutsuzluga kapılmayın lütfen....

9. resimi

resimi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bende yeniyim bu sitede ve bebiş istiyoruz olmuyor tedavi görüyorum ve 2 ayımda klomen kullandım adetim cook az miktarda geldi acaba hamilemiyim yoksa klomen kistmi yaptı aklım karııstı böyle olanlar varmı aranızda rrabbim herkeze hayırlı evlat versin

10. resimi

resimi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    acilllll cvap kızlar

11. Berrakmavi

Berrakmavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    136
    Ödül Puanları:
    0
    Yerleşme kanaması olmuş olabilir çok az gördünse. Öyle diyorlar. Ben hiç yaşamadım benimki sadece tahmin.

hamile kalamayanlar sorunlarımızı burada paylaşalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile kalanlar hangi yöntemlerle hamile kaldınız hamile kalamayanlara yardım etsin

Hamile kalanlar hangi yöntemlerle hamile kaldınız hamile kalamayanlara yardım etsin

gebe kalamayanlara yapılan testler selam arkadaşlar nasıl hamile kaldınız doğalmı tedavimi kürlerlemi ne uyguladınız hamile kaldınız ay hamile kalamayan arkadaşlara yardımcı olursanız sevinirim
  2. aşılamada başarılı doktorları burada paylaşalım

aşılamada başarılı doktorları burada paylaşalım

Aşılama ile hamile kalma tüp bebek arkadaşlar merhaba aşılama yaptıgınız hastane ve doktorları paylaşabilirmisiniz? benim arkadasım doktor erman işçile yaptırdı ve ilk aşılamasında tuttu darısı başınıza
  3. 2 li test sonuçlarımızı burada paylaşalım

2 li test sonuçlarımızı burada paylaşalım

2li test down sendromu Selam kızlar, 2 li test yaptırıp sonuçları alan varmı? beni temiz çıktığı için 3 yada 4 lü yaptırmamıştım
  4. polikistik overi olup hamile kalamayanlar burayaa

polikistik overi olup hamile kalamayanlar burayaa

kızlar bebek hasreti çekenler yazsın lütfen polikistik overi olup hamile kalan varmı
  5. ARKADAŞLAR!!!

ARKADAŞLAR!!!

SLM arkadaslar bende aranızda yenı sayılırım normalde ben regle olmadan 1 gün önce yada aynı gün kahve akıntım gelirdi ve buda 1 gün yada saat sürerdi 3 gündür bende leke leke kahve oluyo bazen yapışkan gibi sıvı gibi ama reglime daha 7 gün var sizce neden olabilir ve kasık ağrlarıda var?

Sayfayı Paylaş