gebe
  1. pirenses

pirenses Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    81
    Ödül Puanları:
    0

Hamile kalanlar hangi yöntemlerle hamile kaldınız hamile kalamayanlara yardım etsin

Konu, 'Gebelik' kısmında pirenses tarafından paylaşıldı.

gebe kalamayanlara yapılan testler selam arkadaşlar nasıl hamile kaldınız doğalmı tedavimi kürlerlemi ne uyguladınız hamile kaldınız ay hamile kalamayan arkadaşlara yardımcı olursanız sevinirim

2. meli86

meli86 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba,
    ben doğal yollardan hamile kaldım ama baya uğraştık bunun için :) zor oldu tabi benim açımdan birazcık

Hamile kalanlar hangi yöntemlerle hamile kaldınız hamile kalamayanlara yardım etsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. klomenle hamile kalanlar kaçıncı ayda hamile kaldınız ?

klomenle hamile kalanlar kaçıncı ayda hamile kaldınız ?

klomenle hamile kalanlar kaçıncı ayda hamile kaldınız ? bi istatistik oluşturalım dedim ... hadi bakalım oylayın :Dancing_angry:
  2. ısı yöntemi hamile kalanlar

ısı yöntemi hamile kalanlar

ısı yöntemiyle hamile kalan arkadaşlar daha açıklayıcı yorumlar yaparsanız sevinirim..
  3. hamile kalmak istiyorum hamile kalanlar yardım lütfen

hamile kalmak istiyorum hamile kalanlar yardım lütfen

merhaba arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım 29 yaşındayım 1 bçuk yıldır ewliyim son 5 aydır korunmuoruz yani eşim korunmuyor.ama henüz bi gelişme yok doktora gittik eşim de ben de ama sonuçlar gayet ii çıktı.hatta doktor sizin mutlaka olur dedi ama gene yok bişi...sabırsız davranmak istemiorum ama merak etmior diilim.bu arada bnm prolaktin 20.7 çıktı.normla değerler 1.39 ile 19.40 mış ama...
  4. Hangi Yöntemlerle hamile kalırım?

Hangi Yöntemlerle hamile kalırım?

hamile kalmanın yolları,hamile kalmak için ne yapmalı,hamile kalmak için nelere dikkat etmeli,kolay hamile kalmanın yolları,hamile kalmak için yapılması gerekenler Gebelik isteyen her çift uygun zaman kavramını düşünmelidir. En uygun zamanın hangisi olduğu konusunda doktorlara veya uzmanlara danışmak gerekir. En uygun zamanın hangi zaman olacağı kuşluk vaktine, ayın pozisyonuna,...
  5. sürtünmeyle hamile kalanlar yardım acaba hamile miyim?

sürtünmeyle hamile kalanlar yardım acaba hamile miyim?

Meb. Ekim 2 de adet oldum ve 12 ekimde sevgilimle sürtünme yoluyuyla birşeyler yaşadık boşalma ve vagina ya girme olmadi ama icim icimi yiyor acaba hamile miyim?

Sayfayı Paylaş