gebe
  1. Serzenişli

Serzenişli Forum Okuru

hamile kalırmıyım

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Serzenişli tarafından paylaşıldı.

slm ben 2 yıllık evliyim eşimle sürekli sorunumuz var kavga ediyoruz çocuk istemiyor.bende üstüme boşalmasını sağlıyorum o tuvalete gidince enjektörle içime boşaltıyorum hamile kalırmıyım ?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , Kusura bakmayın ama haddim olmayarak size bir tavsiyede bulunmak istiyorum.Eşinizle madem sorununuz var ,çocuk istemiyor neden çocuk yapma girişimin de bulunuyorsunuz ? Dünyaya getireceğiniz çocuğun eşinizle aranızı düzelteceğinimi sanıyorsunuz ? Yapmayın! Bu sağlıksız , sorunlu evliliğe çocuğunuzu alet edip , dahil etmeyin.. Sorunuza gelince yaptığınız son derece riskli bir girişim. Rahminizi yırtabilir,enfeksiyon kapabilirsiniz. Gecikmeniz olursa test yapın..

hamile kalırmıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vajinismus hastaları hamile kalırmı?

Vajinismus hastaları hamile kalırmı?

vajinismus nedir,vajinismus olup hamile kalanlar,vajinismusluyum hamile kalırmıyım,vajinismuslu hasta hamile kalırmı,vajinismus ve hamilelik hakkında bilgiler Vajinismus hastaları gebe kalabilir mi? Vajinismus problemi yaşayanlarda gebelik süreci nasıldır? Bu yazımızda vajinismus ve gebelik, hamilelik süreci ile ilgili sorularınızın cevapları yer almaktadır. Vajinismus vajinal kasların...
  2. Tüplerimi bağlattım hamile kalırmıyım?

Tüplerimi bağlattım hamile kalırmıyım?

bağlı tüplerle hamile kalınırmı,tüpleri bağlı olup gebe kalanlar,tüpleri bağlı olup hamile kalan varmı,bağlı tüplerle gebelik şansı hakkında bilgiler Tüplerin bağlanması (tüp ligasyonu) %100 gebelikten korunmayı garanti etmemektedir.Nadir de olsa tüp ligasyonunun ardından gebelik görülebilir. 10.000 tüp ligasyonu yapılan hastada oluşturulan çalışmada 11 gebelik saptanmıştır.Bu nedenle tüp...
  3. sperm yuttum hamile kalırmıyım?

sperm yuttum hamile kalırmıyım?

sperm yutmak hamileliğie yol açarmı,sperm yutmakla gebe kalınırmı,sperm yutup hamile kalan varmı,sperm yutup hamile kalmak mümkünmü,sperm ve hamilelik hakkında bilgiler Birçok kadının en çok merak ettiği konulardan biri de sperm yutmanın zararlı olup olmadığı. Günümüzde artık cinselliğin sadece bebek sahibi olmak için değil, daha fazla heyecan ve zevk alması önemli hale gelmiştir. İş böyle...
  4. Kistim var hamile kalırmıyım?

Kistim var hamile kalırmıyım?

kisti olup hamile kalanlar,kist hamile kalmaya engelmidir,kist varken hamile kalınırmı,kist hamile kalmamda sorun yaratırmı,kist ve gebelik hakkında bilgiler Bazı kadınlar kistleri oldugu için bazen hamile kalmayabilir ancak 3 cm lik kisti olupta hamile kalan birsürü insan var. bunun opere olması şart değil. kistin özellikleri önemli başka bir doktora daha görünmenizde fayda var. ayrıca...
  5. Yumurtlamam olmuyormuş hamile kalırmıyım?

Yumurtlamam olmuyormuş hamile kalırmıyım?

Bir kadının yumurtlama gününde (ovulasyon döneminde) olmadan hamilelik olması mümkün müdür? Yumurtlama gerçekleşmeden de hamilelik meydana gelebilir mi? Bu sorulara cevap vermedee önce hamilelik nasıl olur açıklamak gerekir. Hamilelik oluşması için erkekten gelecek bir spermin ve kadından gelecek bir yumurtanın mutlaka buluşması gerekir. Erkek ve kadının bu üreme hücreleri olmadan hamilelik...

Sayfayı Paylaş