gebe
  1. Burcu123

Burcu123 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hamile kalma ihtimalim?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Burcu123 tarafından paylaşıldı.

Merhaba; ben erkek arkadaşımla 4-5 kez ilişkiye girdim ama hiç içime boşalma durumu olmadı. Ben fazlasıyla korkuyorum hamile kalırmıyım die. mide bulanması, kasıkların ağrıması gibi klasik belirtiler bende yok ama daha yeni diye başka belirtiler arıyorum.. Adetim 4gün gecikti. ben daha çok endişelenmeye başladım. karnımda her geçen gün büyüyor gibi. yada bilmiyorum bu benim kendi kuruntum mu.. bana yardımcı olun lütfen??

2. Guest

Guest Forum Okuru

ben zaten kiloluydum ama karnım çok büyüyor akşam fazla yemek kaçırıyorum ondan mı acaba benimde bir kuşkum var

Hamile kalma ihtimalim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sensiz kalma ihtimali....

sensiz kalma ihtimali....

Varlığınla yokluğun arasında kalmayacağım artık, ....sadece olmayacaksın. Sensiz kalma ihtimali olmayacak aleyhine kurulmuş cümlelerimin sonunda. Belki birkaç satır arasında unutulacaksın bir müddet sonra. İçimden olmayacak, boş bir kağıdın gölgesine sığınmayacak sana sitemlerim. Hani hep kızardın ya “Konuş konuş konuş” derdin, haykırabilir miyim şimdi korkaklığını. Bıraktığın bu mavi...
  2. Arkadaşlar Sizce hamile olma ihtimalim nedir?

Arkadaşlar Sizce hamile olma ihtimalim nedir?

Arkadaşlar adetime 3 gün var ve kasıklarımda ani batmalar oluyor.Ama çok çabuk kayboluyor 10 gün kadar öncede adet sancısı gibi kasıklarımda ağrı vardı son günlerdede çok yorgunum ve uykum var...test yapmaya bile korkuyorum.Sizce nezaman test yapıyım ve Sizce ben hamile olabilirmiyim?
  3. Hamile olma ihtimali varmıdır? ACİLL

Hamile olma ihtimali varmıdır? ACİLL

Merhabalar, ben bugün üye oldum sizlere sormak istediğim bir konu var yardımcı olursanız sevinirim. Adetim normalde düzenlidir. Şubat 16 sında olmam gerekirken olmadım şubat 27 sinde test yaptım ve 2 .ci çizgi silik çıktı ama 28inde adet gibi kanamam oldu ve mart 28 inde bekledim adet olmadı nisan ayındayız hala adet olmadım aşırı bel ağrım, baş ağrısı, baş dönmesi, bacağımda kasılmalar,...
  4. Hamile olma ihtimalim nedir sizce?

Hamile olma ihtimalim nedir sizce?

Merhabalar; 1,5 senedir evliyim. Adetim düzensiz. 3 aydır düzenli adet olmaya başladım. Tabi çocuk denemesine de 2 ay önce başladık. Bu ay karın ağrılarım oldu iştahım açıldı, bide meme uçlarım daha bi belirgin. Bu sabah test yaptım. 2.çizgi varla yok arası gibi bir şeydi. Adetim düzensiz olduğu için anlayamıyorum. Sizce hamile miyimdir??
  5. İhtimal

İhtimal

Meraba hch degerim 0.10 iken iki gün sonra 0.25 yükselmesi ihtimalmidir

Sayfayı Paylaş