gebe
  1. meral mali

meral mali Forum Okuru

hamile kalma riski

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında meral mali tarafından paylaşıldı.

Eşimle adete 2 gün kala ilişkiye girdim hamile kalma riskim nedir ?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba, korunmasız her birliktelik istenmeyen gebelik açısın dan risktir. Her dönem gebe kalınabilir. Bu yüzden gecikmeniz söz konusu olursa test yapın.. Detaylı bilgi için aşağıdaki linki ziyaret ediniz..
    Adetliyken adetten önce gebe kalmak mümkünmüdür?

hamile kalma riski konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. EPDK: Türkiye’nin doğalgazsız kalma riski var

EPDK: Türkiye’nin doğalgazsız kalma riski var

ENERJİ Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Hasan Köktaş, Türkiye’nin doğalgazsız kalma riski olduğu uyarısında bulunarak, kanun değişikliği yapılarak özel sektör ithalatının kademeli olarak serbest bırakılması, kontrat ve miktar devri modelinin yeniden değerlendirilmesi gibi alternatifleri içeren yeni bir model oluşturulması gerektiğini söyledi. Köktaş, Gaz Dağıtıcıları Birliği’nin...
  2. sürtünme yolu ile ilişkide hamile kalma riski nedir?

sürtünme yolu ile ilişkide hamile kalma riski nedir?

Kızlar sitenize kayıtlı değilim şöyle bi sorunum var. Erkek arkadaşımla sürtünme ile birlikte olduk hamile kalma olasılığı nedir, yani sürtünerek te hamile kalma olasılığı varmı. Lütfen Yardımcı olun. Adetime daha 5 gün var ama ben korkuyorum napacam ya hamileysem :S
  3. Geri çekilme yöntemi ile hamile kalma riski kaçtır hamile kalınırmı?

Geri çekilme yöntemi ile hamile kalma riski kaçtır hamile kalınırmı?

Geri çekilem yöntemi ile hamile kalınırmı kalma riski yüzde kaçtır arkadaşlar
  4. Hamile Kalma Riskinin Az Olduğu Dönem

Hamile Kalma Riskinin Az Olduğu Dönem

hamile kalmak istemiyorum,hamile kalınmayacak günler,hamile kalmamak için uygun günler,hamile kalınmayan günler,hamile kalma riskinin en az olduğu dönem hakkında bilgiler Merhaba korunmadan veya korunmayı unutarak eşimle ilişkiye giriyoruz ve kazayla gebe kalmak istemiyorum. Daha önce istemeden hamile kaldığım için kürtaj oldum . Hangi günlerde cinsel ilişkiye girersek hamile kalma şansı...
  5. Doğum sonrası gebelik riski

Doğum sonrası gebelik riski

Yeni anne olan kadınların en büyük endişelerinden biri de kısa bir sürede yeniden hamile kalmak. Planlanmamış, hesaplanmamış gebelik ve onu takip eden doğumların ardından bu kaygı, istenen ve beklenen hamileliklere göre çok daha da fazla olabiliyor. Yeni doğum yapan bir kadının bebeğini emziriyor olması, ortalamada 6. aya kadar iyi ve doğal bir korunma yöntemi. Tabii bu koruyuculuk, bebeğe...

Sayfayı Paylaş