gebe
  1. Peqasus

Peqasus Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

hamile kalma riskim nedir :(

Konu, 'Gebelik' kısmında Peqasus tarafından paylaşıldı.

merhabalar arkadaşlar.2 gün önce erkek arkadaşımla yüzeysel ilişkiye girdik.tam bir birleşme olmadı ve boşalmada olmadı ama zevk suyu denilen birşeylede hamile kalınabiliyormuş bugün adet kanamam olacak acaba kanama olduktan sonra hamile kalma gibi birşey söz konusu olabilirmi :(

2. Peqasus

Peqasus Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yardım edecek yokmu lütfen :(

3. jupiter

jupiter Forum Okuru

öncelikle bu kadar kolay hamile kalinsaydi burda bu kadar zamandir normal iliskiyle kalmak isteyen arkadaslarimizin dertlerini dinlemezdik.. yüzeysel derken neyi kasdettin anlamadim ama kalman biraz zor.. tedirgin olmana gerek yok..

ikinci olaraktanda erkek arkadasla böyle biseyi yapma cesaretide ayri bisey... evlilik ve ilk gecenin kutsalligini heyecanini bi anlik ve belkide sonu gelmeyecek seyler icin bozmanizada hic anlam veremiyorum.. hersey yerinde zamaninda ve tadinda güzeldir .. ve tabi namus kavramina hic girmiyorum...
    umarim korktugunuz basiniza gelmez ama öyle bi risk benim acimdan yok...

4. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    siz bu konuyu risk olarak görmüşsünüz hem de bu sitede......

biliyor musunuz bu sitede hamile kalabilmek için o kadar çok bekleyen ve denemediği yöntem kalmayan ne kadar çok arkadaş var???? bence burası böyle bir konunun konuşulacağı yer değil kusura bakmayın!!!

ha yine de söyleyeyim: her iki ihtimal de var.

şimall bunu beğendi.
hamile kalma riskim nedir :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 30 yaş sonrası hamile kalmanın riskleri

30 yaş sonrası hamile kalmanın riskleri

Akay tüp bebek merkezi Op. Dr. Tolga Ecemiş'in ileri yaş anneliği hakkında ki bilgilerini bu yazımızda paylaşıyoruz Melek'ler! Kadınlar için ideal üreme yaşı 20-30 arasıdır. Ancak, modern toplumlarda evlenme yaşı ve buna bağlı olarak gebelik yaşı giderek gecikmektedir. Günümüzde, özellikle kadınların iş hayatında aktif rol almasının artışıyla birlikte, doğurganlıklarını ertelemeleri söz...
  2. hamile kalmadan önce neler yapılmalı ?

hamile kalmadan önce neler yapılmalı ?

Hamilelik yolculuğu hamile kalmadan önceki önlemler merhaba arkadaşlar ben herzaman planlı hamilelikten yanayım ve öncesinde kendisini ayarlamasını ve doğru zamanın bulunması gerektiğini düşünüyorumHamile kalmadan önce yapacağınız bazı değişiklikler sayesinde daha sağlıklı bir hamilelik geçirebilirsiniz. Jinekolog Turgay Karakaya, hamilelik öncesinde neler yapılması gerektiğini sıralayarak...
  3. Vajinismusum hamile kalma olsılığım nedir?

Vajinismusum hamile kalma olsılığım nedir?

vajinismuslular gebe kalırmı,vajinusmusluyum hamile kalırmıyım,vajinismuslularda gebe kalma olasılığı,vajinusmus ve gebelik hakkında bilgiler Vajinismus hastalarında gebelik oluşabilir mi? Vajinismus problemi yaşayan hastaların çoğunluğu hiçbir şekilde ilişkiye girememesine rağmen, bir kısmı zor ve acılı olarak ilişkiye girebilmektedirler. Hiçbir ilişki olmasa da veya penisin ancak uç...
  4. Hamile kalmam için ne yapmam lazım ?

Hamile kalmam için ne yapmam lazım ?

gebe kalmak için ne yapmalı,hamile kalmak için ne yapmalı,nasıl hamile kalınır,nasıl gebe kalınır,hamile kalmak için yapılması gerekenler,hamile kalma hakkında bilgiler Fertijin Kadın Sağlığı Merkezi'nin Direktörü Op. Dr. Seval Taşdemir, doğurganlık için kadın ve erkeğin dikkat etmesi gerekenleri açıkladı. soru ve cevaplarla hamile kalmak için dikkat edilmesi gerekenler.. hamile kalmak...
  5. Küçük yaşta hamile kalmanın riskleri

Küçük yaşta hamile kalmanın riskleri

Erken yaşta yani 19 yaş ve altında adolesan dönemde gerçekleşen hamilelikler hem anne hem bebek açısından çeşitli riskler içerir. Dünyada ve Türkiye'de tüm gebeliklerin yaklaşık %10 kadar erken yaşta meydana gelmektedir. Erken yaşta hamileliklerde anne ile ilgili riskler: - Erken yaşta hamilelikler anne ölümlerinin yaklaşık %13 kadarından sorumludur. - Doğum kanalının immatüritesi (tam...

Sayfayı Paylaş