gebe
  1. Ayse Güll 27

Ayse Güll 27 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    365
    Ödül Puanları:
    63

Hamile kalmadan, bebeğe alış veriş yapanlar ?

Konu, 'Gebelik' kısmında Ayse Güll 27 tarafından paylaşıldı.

ben aldım cnm bi tane etek begenmiştim cok hosuma gitti aldım ama işte dediğin gibi fol yok uymurta yok D: :) :p

Hamile kalmadan, bebeğe alış veriş yapanlar ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. alış verişte çocukların üstünlüğü

alış verişte çocukların üstünlüğü

Dünyanın en büyük pazar araştırması şirketinden Millward Brown tarafından yapılan araştırmada, çocukların, ebeveynlerinin yaptığı alışverişi yönlendirdiği ortaya çıktı. Millward Brown Türkiye’den yapılan açıklamada, şirketin BRANDchild adlı kitap için yaptığı araştırmaya göre çocukların, ebeveynlerinin hangi markaları satın almaları gerektiği konusunda fikirlerini aileleriyle paylaştıklarının...
  2. alış veriş oyunu

alış veriş oyunu

yeni alışveriş oyunları bütün alışveriş oyunları alışverişveriş 1 zevkli oyunu evet kızlar alış verişe çıkıyoruz herşey bedava allah allah allahhhh koşunnnn :hhh: http://www.oyunkabini.com/veri/alver.swf
  3. Alış-veriş oyunu

Alış-veriş oyunu

özel alışveriş oyunu alışveriş oyunları 4 erkek oyunları kadın aile Alışveriş,Alışveriş oyunu--www.e-oyunlar.com Önce ya kadına yada erkeğe tıkla,Amaç: 5 dakika içinde listendeki ürünleri topla ve çıkışa ulaş.Alacağın ürün listende kırmızı olarak gösteriliyor. Paraları toplayıp ürün alırsan daha çok puan alırsın.Dostlar alış verişte görsün hesabı olmasın ha!.... :grouphug:
  4. Alış Veriş Yapmak Zayıflatıyor

Alış Veriş Yapmak Zayıflatıyor

alış veriş, hakkında, zayıflatıyor, kilo vermek hakkında bilgi burada Alışveriş yapmak zayıflatıyor!Evet melekelrim doğru duydunuz hem alış veriş yapalım hemde zayıflayalım :D Alışveriş tutkunlarına araştırmacılardan müjde var! Alışveriş tutkunları bakın yılda kaç kalori yakıyor! Yorum YazArkadaşına gönderSitene EkleYazdırPaylaşTweet Yapılan yeni bir araştırmaya göre alışveriş...
  5. Hamile kalmadan, bebeğe alış veriş yapanlar ?

Hamile kalmadan, bebeğe alış veriş yapanlar ?

Umarım bizde hamile kalırız bebeğimiz olur :d040: o kadar güzel giysiler varki bebekler için , biberon vs dayanamayıp alan varmı ? mağazaların oradan geçince zor tutuyorum kendimi ortada fol yook - yumurta yok ama çatlıyorum almamak için.:hamileyim::yumurta::erkek bebe: bişeyler alanlar varmı ? :Laie_23:

Sayfayı Paylaş