gebe
  1. kelebek7

kelebek7 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Hamile Kalmak İçin Ateş Ölçme Yönetimini Aktif Olarak Kullananlar-PKO

Konu, 'Gebelik' kısmında kelebek7 tarafından paylaşıldı.

Merhaba Melekler; Yaklaşık 2 yıldır evliyim ve artık bir bebek sahibi olmak istiyoruz. Yanlız tek sorunumuz benim PKO hastası olmam. Forumlarda diğer meleklerin yazdıklarından yola çıkarak ateş ölçme yöntemini denemek istiyorum. Fakat bazı noktaları tam kavrayamadım. Bilen bilmeyen toplanalım paylaşalım kaynaşalım istedim :) Sevgiler

Hamile Kalmak İçin Ateş Ölçme Yönetimini Aktif Olarak Kullananlar-PKO konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ateş ölçme yöntemiyle hamile kalmak...

Ateş ölçme yöntemiyle hamile kalmak...

ateş ölçme yöntemiyle hamile kalmak serephone ateş ölçme yöntemi yöntemi ile hamile kalanlar Hergün aynı saatte yataktan kalkmadan dijital termometre ile dil altından ölçülür. Ateşin seyrine göre yumurtlama günlerini tespit edebilir ve regl derecenizi öğrenebilirsiniz. Örneğin yumurtlama gününden bir gün önce ateş normal seyrinden 0.2 derece gibi bir düşüş gösterir. O zaman yarın...
  2. AtEş ÖLÇme YÖNtEmİ ile HAMİLE kalma

AtEş ÖLÇme YÖNtEmİ ile HAMİLE kalma

ateş ölçme yöntemi yumurta çatladıktan sonra hamile kalınırmı ateş ölçme yöntemi ile hamile kalanlar yumurtlama döneminde yumurtlama olmazsa adet olurmu Merhabalar hanımlar.... bayan vücütları belirli dönemlerde ısı artışı yada azalışı göstermektedir.... adet dönemi yumurtlama dönemi ve yumurta çatlaması da bunlardan biridir.... adet döneminde vücut ısısının düşmesi yumurtlama olduğunda vücut...
  3. Ateş ölçme yöntemiyle hamile kalanlar fikir lütfen

Ateş ölçme yöntemiyle hamile kalanlar fikir lütfen

Ateş ölçme yöntemi ile hamile kalan melekler var mı acaba ? Bu yöntemleri tam olarak nasıl kullanıyoruz. Tam olarak nasıl yapılıyor. Bende uzun zamandar beridir bebiş isteyen annelerdenim. Sizlerden ricam bu hususta bana yardımcı olmanız. Gerçekten çok ihtiyacım var kendimi hiçmi hiç iyi hissetmiyorum :S Birde bu yöntemi denemeye karar verdim.
  4. Hamile Kalmak ve Çikolata Kisti için Soğan Kürü Kullananlar Buraya

Hamile Kalmak ve Çikolata Kisti için Soğan Kürü Kullananlar Buraya

Doktor İbrahim Saraçoğlu'nun proğramlarında çok sıkça bahsettiği SOĞAN KÜRÜ uygulamasını artık bilmeyen yok diye düşünüyorum. Bu uygulamayı kullanan ve sonuç almış sonuçlarını bizlerle paylaşacak tüm Meleklere ve hamiş annelere, anne adaylarına artık düşüncelerini ve görüşlerini yazabilecekleri bir başlık oluşturduk. Bu başlık altından düşüncelerinizi ve yaşadıklarınızı, soğan kürünü nasıl...
  5. hamile kalmak için ateş ölçme yöntemini deneyen var mı ??

hamile kalmak için ateş ölçme yöntemini deneyen var mı ??

bana yorum yapıcak birini rıyorum bu yöntemle hamile kalmış

Sayfayı Paylaş