gebe
  1. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163

hamile kalmak için karın sardıma diye bişey varmış bu konuda bilgisi olan varmı ?

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında Asena_Sule tarafından paylaşıldı.

bir kaç kişiden duydum bu yola hamile kalanları karın da iskele varmış bu eğri oldumu spermin rahme gitmesini engelliyormuş onu düzeltim karını sarıyorlarmış 3 gün yatıyormuşsun bunu doktorlar bilemiyormuş hiç bi sağlık problemi olmamasına rağmen hamile kalalamaynlarda bu oluyprmuş. yaptırmayı düşünüyorum zararı varmı diye korkuyorum

hamile kalmak için karın sardıma diye bişey varmış bu konuda bilgisi olan varmı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bilgisi olan var mı?

bilgisi olan var mı?

4,5 yaşlarında hastalanıyorum ve doktora götürülüyorum.verem teşhisi konuluyor.ancak erken teşhis olduğu için sıkıntı yaşamadım.yıllık iğnelerim vardı.sonra 1 sorun çıkmadı. geçen gün 1 yazı okudum,vereminde kısırlığa neden olabileceği,tüpleri tıkayabileceği yazıyordu. çok korktum. bilginiz varmı?ne yapmalıyım.
  2. bilgisi olan varmı.?

bilgisi olan varmı.?

merhaba 1.5 yıllık evliyim.6 ay önce 1 düşüğüm oldu 2 haftalık(beta hcg 38 küsür)adetle.hiçbir müdahale olmadı.eşim sperm testi yaptırdı ve üroloji doktoru sperm testine göre spermde hareket olmadığını ve 6 ay içinde herhangi 1 hastalık oldumu veya ilaç kullandımı dedi.fakat hiçbir şekilde eşim hastalanmadı ve ilaç kullanmadı.sperm hareketsiz dedi.1 kez daha sperm testi istedi 3 gün...
  3. Hamile kalmak için maydanoz kürü önerimiz var

Hamile kalmak için maydanoz kürü önerimiz var

hamile kalmak için maydanoz kürü gebe kalmak için maydanoz kürü tarifi önerisi burada arkadaşlar. Kadın hastalıkları tedavisinde oldukça etkili olan, mutfaklarımızın vaz geçilmez lezzetlerinden olan maydanozun faydaları saymakla bitmiyor Melek'lerim. Kadın yolları iltihabına faydalı olan maydanoz, idrar yolları hastalıklarında da etkili oluyor. Bu faydalarının yanı sıra Hamile kalmak için de...
  4. Hamile kalmak için ayda 6 gün var

Hamile kalmak için ayda 6 gün var

Hamile kalmak istiyorum hamile kalmak için ne yapmalıyım. Kenidinizi Artık çocuk yapamaya hazır hissediyorsanız birliktelik hayatınızı yeniden programlayın Adetleri düzenli olan bir kadında hamile kalmak için en uygun dönem, âdetin ilk gününden itibaren 11 ila 17'nci günler arasıdır. Eğer bu günlerde birlikte olursanız hamile kalma şansınız artar. Aşağıdaki Soruları Cevaplayarak Anneliğe...
  5. oğlumun dilbağı varmış, bilgisi olan varmı?

oğlumun dilbağı varmış, bilgisi olan varmı?

Arkadaşlar, oğlum yeterince kilo alamıyordu.Doktoru dil bağı olduğunu kulak burun boğaz druna gösterip kestirmemizi tavsiye etti. Böyle bir durumla karşılaşanınız varmı ?

Sayfayı Paylaş