gebe
  1. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0

hamile kalmak için yumurtlama tedavisi gördüm kulladığım ilaçlar bende kilo yaptı..

Konu, 'Gebelik' kısmında hatiss tarafından paylaşıldı.

gebe kalmak için doktora gittim ve kulladıgın ilaçlar bende kilo yaptı diyen arkadaşlar varmı? tedavi aşamasında hangi ilaçları kullandınız sizlerde ne gibi fiziksel sorunlar ortaya cıkardı benimle paylasırmsınız?

hamile kalmak için yumurtlama tedavisi gördüm kulladığım ilaçlar bende kilo yaptı.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile Kalmak İçin Yumurtlama Günü Olması Şart Mı?

Hamile Kalmak İçin Yumurtlama Günü Olması Şart Mı?

yumurtlama dönemi dışında hamile kalınabilir mi yumurtlama dönemi dışında gebe kalınırmı hamile kalabilir mi günleri kalınırmı günü Arkadaşlar uzun zamandır aklıma takılan bir soru var. Hamile kalmak isteyen bir kişi sadece yumurtlama gününde mi hamile kalabilir. Yani koca ay içerisinde sadece 6 gün onun dışındaki günler hiçbir işe yaramıyor öylemi? Beni bu konuda aydınlatırsanız çok...
  2. bende hamile kalmak isteyenlerdenim///

bende hamile kalmak isteyenlerdenim///

arkadaslarrr birbirimizi bilgilendirelimm.......
  3. Hamile kalmak için yumurtlama günümü nasıl bilicem?

Hamile kalmak için yumurtlama günümü nasıl bilicem?

ovülasyon nasıl belirlenir,ovülasyon günleri nasıl belirlenir,ovülasyon nasıl anlaşılır,ovülasyon belirtileri,ovülasyon günlerini belirleme hakkında bilgiler Yumurtlama hamile kalmadaki en önemli faktörlerden birisidir. Döllenmenin gerçekleşmesi için partnerler arasındaki cinsel ilişkinin zamanlaması büyük önem taşıyor. Yumurtanın ömrü sadece 24 saat tir. Spermin kadın vücudunda canlı...
  4. Yumurtlama ilacıyla hamile kalanlar

Yumurtlama ilacıyla hamile kalanlar

yumurtlama ilacı nedir,yumurtlama ilacıyla nasıl hamile kalınır,yumurtlama tedavisi,yumurtlama tedavisi ve hamilelik hakkında bilgiler Yumurtama ilaçları Yanlız size uzman doktorunuzun reteçe ile verilen ve bir yıldır hamile kalamayan kadınlar için önerilen bir yoludur. Genellikle yumurtlama iğnesi yanında verilen ilaçlar ya da öncesinde verilen ilaçlar kadını hamine dönemine hazırlar. Bu...
  5. Hamile kalmak için en iyi zaman nasıl anlaşılır ?

Hamile kalmak için en iyi zaman nasıl anlaşılır ?

Eğer hamile kalmak istiyorsanız, tam olarak ne zaman yumurtlama dönemine girdiğinizi bilmeniz size çok yardımcı olacaktır. Böylece en uygun zamanda cinsel ilişkiye girebilirsiniz. Birçok kadın, yumurtlama dönemine girileceğini erkenden öngören kitleri başarılı bir şekilde kullanmayı başarmıştır. Çünkü bu kitler yumurtlama dönemine girmenize az bir zaman kala, size pratik bir şekilde ikaz...

Sayfayı Paylaş