gebe
  1. wictorya

wictorya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

hamile kalmak için..

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında wictorya tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar...9 aydır bebek istememize rağmen olmuyor doktorum hiçbir problem olmadığını söylüyor yani yumurtalarımda bi sorun yok,ayın 3 ünde yumurtlama günüm için tekrar gidicem doktora,sizlerden yardım istiyorum hamileliği kolaylaştırmak için neler önerirsiniz?soğan kürü,incir kürü vs.araştırdım biraz önce ne önerirsiniz lütfen yardımcı olun bana şimdiden çok teşekkür ederim hepinize...

2. esmer melek evli

esmer melek evli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben şubat ayının 26 sında adet oldum sonra mayısın 15 ne kadar adet olmadım mayısın 15 nde 3 gün az az bi kanama oldu dktra gidemedim sigorta olmadı için yenice sigortamız oldu 4 yıllıkevliyim bu arada yardım cı olurmusunuz benim durumumda olan varsa üstüne görme ola bilir mi

hamile kalmak için.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile kalmak için dua

Hamile kalmak için dua

hamile kalmak için dua gebe kalmak için dua hamile kalma duası dualar erkek çocuğa Yerin ve Göğün dua üstüne kurulduğunu unutmayın arkadaşlarım. Şimdi hamilelikte sorun yaşayan ve bir türlü gebe kalamayan arkadaşlarımız dua. "İnne rabbeke hüve'I-hallâku'l-alîm." = "Muhak*kak ki Rabbin her türlü yaratma şeklini bilir." âyetini gecele*ri 1267 kere tekrar eder ve bunu üç ay...
  2. Hamile Kalmak İçin İdeal Günler

Hamile Kalmak İçin İdeal Günler

hamile Hamile kalmak için hangi günlerde ilişkiye girilmelidir...Hangi günlerde hamile kalma olasığı daha fazladır diyorsanız buyrun cevabı melişler :tik: Hamile kalmak isteyen kadın adet dönemlerinin düzeniyle ilgili dönemleri iyi değerlendirmelidir. Örneğin kadının hamile kalması için iki adet döneminin ortasındaki günleri cinsel ilişkiye girerek değerlendirmesi kadını anne olmaya...
  3. Hamile Kalmak İçin Neler Yapmalıyız !

Hamile Kalmak İçin Neler Yapmalıyız !

hamile kalmak için neler yapılmalı hamilelik hamile kalmak için neler yemeliyiz resmi Sizlere hamile kalmak için uzmanların ağzından bikaç bilgi sunmak istiyorum. Çiflerin her gün boyunca ilişki içerisine girerseler ne gibi sorun olabilir ? Hergün ilişkiye girilmesi bir sorun teşkil etmez. Kimi bölgelerde sürekli ilişkiye giren çiftler var ve sağlıklı birşekilde çocukları oluyor....
  4. Hamile Kalmak İçin Öneriler

Hamile Kalmak İçin Öneriler

Sevgili melekler,Çok istemenize rağmen çocuk sahibi olamıyormusunuz?Peki hamile kalmak için gerekenleri yapıyormusunuz?Hamile kalma konusunda bir bilginiz yoksa yazımızı dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz. Gebe Kalmak İçin Bilgiler Yumurtlama döneminizi hesaplayın. Eğer bebek sahibi olmak istiyorsanız, yumurtlama döneminizi bilmeniz size yardımcı olacaktır.Böylece hamile kalabilme...
  5. Hamile kalmak için ne yapmalıyım?

Hamile kalmak için ne yapmalıyım?

Pek çok çift denemeye başladıktan ne kadar süre sonra gebe kalacağını merak eder. Gebelik kısa sürede gerçekleşmeyince de, herkesin (kendileri hariç) bir iki ayda gebe kalabildiği hissine kapılabilirler. Peki gerçekte gebe kalmak ne kadar zaman alır? Almanyada yapılan bir çalışmada gebe kalmaya karar veren ve gebe kalmak için vücut ısıartışı servikal mukus kalınlaşması gibi doğal yollarla...

Sayfayı Paylaş