hamile kalmak istemiyorum ne yapabilirim ?

Konu, 'Gebelik' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamile kalmak istemiyorum ne yapmalıyım ben kocamla korunmadan iliskia girdim hamila kalmak istemiyorum ne yapmlym ,ben hap kulanyordum.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Cümleleri biraz daha toparlayıp yazarsak daha iyi olur. Tam olarak ne dediğiniz anlaşılmamakta. Anladığım kadarı ile kocanızla birlikte oldunuz ve siz hamile kalmak istemiyorsunuz. E korunma yöntemleri var kuzum :)

3. ayse yasar

ayse yasar Forum Okuru

Ben surtunme yoluyla esimi bosaltim hamile kalmak istemiyorum acaba hamile kalirmiyim

hamile kalmak istemiyorum ne yapabilirim ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. hamile kalmak istemiyorum ilişki sonrası hapları faydalımıdır

hamile kalmak istemiyorum hamile kalmamak için hap kalmak istemiyorum ne yapmalıyım kalmamak için ilişkiden sonra ne yapılmalı İLİŞKİ SONRASI HAPI Ertesi gün hapı doğum kontrol yöntemi değildir. Korumasız cinsel ilişkiden sonra, sürdürülmesi kesinlikle istenmeyen gebeliklerin, döllenmiş yumurtanın rahim...
  2. hamile kalmak istemiyorum Spiral taktırmak sağlıklımıdır

hamile kalmak istemiyorum spiral taktırmak spiral taktırma taktirmak spiralle hamile kalınırmı SPİRAL (RİA) Rahim İçi Araç (Spiral) Değişik şekil ve boyutlarda olabilen rahim içi araçlar, saf plastik veya bakırlı olabilir. Uzun bir süre için gebelikten korur. Bakır Rahim İçi Araçlar...
  3. Hamile kalmak için dua

hamile kalmak için dua gebe kalmak için dua hamile kalma duası dualar erkek çocuğa Yerin ve Göğün dua üstüne kurulduğunu unutmayın arkadaşlarım. Şimdi hamilelikte sorun yaşayan ve bir türlü gebe kalamayan arkadaşlarımız dua. [img] "İnne rabbeke hüve'I-hallâku'l-alîm." = "Muhak*kak ki Rabbin her türlü yaratma şeklini bilir." âyetini gecele*ri 1267 kere tekrar eder ve bunu...
  4. hamile kalmak

tuvaletten hamile kalmak ilişkiden sonra tuvalete gitmek klozetten hamile kalmak ilişkiden sonra meni tekrar ilişkiye girdikten hemen sonra ayaklarımı havaya dikliyorum sizce hamile kalırmıyım
  5. neden hamile kalamıyorum hamile kalmak için neler yapmalıyım

hamilelikk merhaba ben 1.5 senelik evliyim çocugumuz olmasını eşimde bende çok istiyoruz fakat her ay regl oldugumda mahvoluyorum doktorada gittim hiç bir sorun yok ama neden hamile kalamıyorum hamile kalmak için neler yapmalıyım
  6. Yakı ile hamile kalmak Yakı ile hamile kalanlar buraya denenmiştirr

yakı ile gebelik yakı takıp hamile olanlar sitemizde pek çok kişii hamile kalmak için çok uğraşlar veriyor bunların çoğuna şahitimm allah kimsenin kucağını boş bırakmasın melekler isteyen herkese versin şimdi sizee yakıyla gebelikten bahsedicem bunu ben kendimde denedim oğlum olduktan sonra 6 yıl ara verdim sonra istedim ama olmadı tam 1 yıl bekledim olmayınca belime yakı takmayı denedim...
  7. hamile kalmakk istemiyorum :( ama...

Merhabalar eşimle -ama düğünümüz bu yaz olacak atama işlerinden dolayı erken nikahlandık. Eşimle ilişkiye girdik korundukta ama aksilik ya adetim gecikti ve hamile miyim diye korkuyorum. adet gecikmesi kaç güne kadar normal. endişelenmeliyim bilemedim. adet belirtilerimde olmadı. her ay goğüsler de acı şişkinlik felan olurdu ama bu aralar hala hiç bir belirti yok adet olacağıma dair....
  8. Hamile kalamıyorum hamile kalmak için ne yapmalıyım?

hamile kalmak için ne yapmalı,hamileliği engelleyen faktörler,gebeliği engelleyen faktörler,hamile kalamama,neden hamile kalamıyorum,hamile kalmak için neler yapmalıyım [ATTACH] Hamile kalamama (gebe kalamama) probleminden bahsedebilmek için öncelikle bir çiftin yeterli sürede düzenli ve doğru cinsel ilişkiye girdiğinden emin olabilmek gerekir. Hamile kalamama yani kısırlık (infertilite)...
  9. İlişkiye girdim hamile kalmak istemiyorum ne yapmalıyım?

gebeliği önleyen yöntemler,gebeliği önlemek ,gebe kalmak istemiyorum,hamile kalmak istemiyorum,hamile kalmayı engelleyen yöntemler Doğum kontrolü için uygulanacak yöntem, ailenin dini, ahlaki değerlerine uygun ve kişinin sağlığına da zararsız olmalıdır. Etkili ve sağlıklı doğum kontrolü yöntemi uygulandığında çeşitli yararlar sağlanabilecektir: · Ebeveynler çocukların yetiştirilmesine ve...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. Gebelik istemiyorum