gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamile kalmak istemiyorum ne yapabilirim ?

Konu, 'Gebelik' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

hamile kalmak istemiyorum ne yapmalıyım ben kocamla korunmadan iliskia girdim hamila kalmak istemiyorum ne yapmlym ,ben hap kulanyordum.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Cümleleri biraz daha toparlayıp yazarsak daha iyi olur. Tam olarak ne dediğiniz anlaşılmamakta. Anladığım kadarı ile kocanızla birlikte oldunuz ve siz hamile kalmak istemiyorsunuz. E korunma yöntemleri var kuzum :)

3. ayse yasar

ayse yasar Forum Okuru

Ben surtunme yoluyla esimi bosaltim hamile kalmak istemiyorum acaba hamile kalirmiyim

hamile kalmak istemiyorum ne yapabilirim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile kalmak istemiyorum ilişki sonrası hapları faydalımıdır

hamile kalmak istemiyorum ilişki sonrası hapları faydalımıdır

hamile kalmak istemiyorum hamile kalmamak için hap kalmak istemiyorum ne yapmalıyım kalmamak için ilişkiden sonra ne yapılmalı İLİŞKİ SONRASI HAPI Ertesi gün hapı doğum kontrol yöntemi değildir. Korumasız cinsel ilişkiden sonra, sürdürülmesi kesinlikle istenmeyen gebeliklerin, döllenmiş yumurtanın rahim...
  2. hamile kalmak istemiyorum Spiral taktırmak sağlıklımıdır

hamile kalmak istemiyorum Spiral taktırmak sağlıklımıdır

hamile kalmak istemiyorum spiral taktırmak spiral taktırma taktirmak spiralle hamile kalınırmı SPİRAL (RİA) Rahim İçi Araç (Spiral) Değişik şekil ve boyutlarda olabilen rahim içi araçlar, saf plastik veya bakırlı olabilir. Uzun bir süre için gebelikten korur. Bakır Rahim İçi Araçlar...
  3. hamile kalmak istemiyoruz

hamile kalmak istemiyoruz

hamile kalma oyunu hamile kalma oyunları hamile kalmak isteyenler hamileler var :baby:onlara en kısa zamanda versin allah ama onlar kadar bizimde istememe hakkımız var benim 3 tane :bebem::bebem::bebem:2 oglan 1 kız herkesin yavrusunu bagışlasın allah ama artık yeter diyenler ben istemiyorum eşim istiyo yada nasıl korunuyum diyenler gelin bizimlede paylaşın yardım edelim birbirimize
  4. İlişkiye girdim hamile kalmak istemiyorum ne yapmalıyım?

İlişkiye girdim hamile kalmak istemiyorum ne yapmalıyım?

gebeliği önleyen yöntemler,gebeliği önlemek ,gebe kalmak istemiyorum,hamile kalmak istemiyorum,hamile kalmayı engelleyen yöntemler Doğum kontrolü için uygulanacak yöntem, ailenin dini, ahlaki değerlerine uygun ve kişinin sağlığına da zararsız olmalıdır. Etkili ve sağlıklı doğum kontrolü yöntemi uygulandığında çeşitli yararlar sağlanabilecektir: · Ebeveynler çocukların yetiştirilmesine ve...
  5. Hamile Kalmak İstemiyorum Ne Yapmalıyım? Önemli Bilgiler

Hamile Kalmak İstemiyorum Ne Yapmalıyım? Önemli Bilgiler

Hamile Kalmak İstemiyorum Ne Yapmalıyım- Hayat şartları, evlilik dışı ilişkilerin artması ya da maddi sıkıntılar hamile kalmamak üzerine bu hep merak konusu olmuştur. Hamile kalmak istemiyorum? Hamile kalmamak için nasıl korunurum? Hamile kalmamak için ne yapılmalı? gibi sorulara anlaşılır üzere yanıtlar arayacağız. Hamile kalmak istemeyenler için özellikle düzensiz ilişkisi olanlar korunma...

Sayfayı Paylaş