hamile kalmak istemiyorum ne yapabilirim ?

Konu, 'Gebelik' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamile kalmak istemiyorum ne yapmalıyım ben kocamla korunmadan iliskia girdim hamila kalmak istemiyorum ne yapmlym ,ben hap kulanyordum.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Cümleleri biraz daha toparlayıp yazarsak daha iyi olur. Tam olarak ne dediğiniz anlaşılmamakta. Anladığım kadarı ile kocanızla birlikte oldunuz ve siz hamile kalmak istemiyorsunuz. E korunma yöntemleri var kuzum :)

3. ayse yasar

ayse yasar Forum Okuru

Ben surtunme yoluyla esimi bosaltim hamile kalmak istemiyorum acaba hamile kalirmiyim

hamile kalmak istemiyorum ne yapabilirim ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. hamile kalmak istemiyorum ilişki sonrası hapları faydalımıdır

hamile kalmak istemiyorum hamile kalmamak için hap kalmak istemiyorum ne yapmalıyım kalmamak için ilişkiden sonra ne yapılmalı İLİŞKİ SONRASI HAPI Ertesi gün hapı doğum kontrol yöntemi değildir. Korumasız cinsel ilişkiden sonra, sürdürülmesi kesinlikle istenmeyen gebeliklerin, döllenmiş yumurtanın rahim...
  2. hamile kalmak istemiyorum Spiral taktırmak sağlıklımıdır

hamile kalmak istemiyorum spiral taktırmak spiral taktırma taktirmak spiralle hamile kalınırmı SPİRAL (RİA) Rahim İçi Araç (Spiral) Değişik şekil ve boyutlarda olabilen rahim içi araçlar, saf plastik veya bakırlı olabilir. Uzun bir süre için gebelikten korur. Bakır Rahim İçi Araçlar...
  3. Hamile kalmak için ne yapmalıyım

hamile kalmak için ne yapmalıyım, yapmalıyız, yemeli, yenmeli, yapılması gerekenler bu sayfada arkadaşlar Hamile kalmak isteyenleri yakından ilgilendirecek, oldukça faydalı ve etkili bilgilere yer verdik bu makalemizde Melek'lerim. Günümüzde pek çok evli çift çocuk sahibi olma konusunda sıkıntılar yaşıyor. Bazı çiftlerin mevcut sağlık sorunlarından dolayı bazılarının da farklı nedenlerle...
  4. Hamile Kalmak İçin Ne Yapmalı?

hamile kalmak için ne yapmalıyım,nasıl hamile kalınır,hamile kalmak için nelere dikkat etmeliyim,hamile kalamıyorum,hamile kalmak için yapılması gerekenler,gebe kalma hakkında bilgiler Fertijin Kadın Sağlığı Merkezi’nin Direktörü Op. Dr. Seval Taşdemir, doğurganlık için kadın ve erkeğin dikkat etmesi gerekenleri açıkladı. Soru ve cevaplarla hamile kalmak için dikkat edilmesi...
  5. Hamile kalmak için ne yapmalıyım?

hamile kalamıyorum,hamile kalmanın yolları,hamile kalmak için yapılması gerekenler,nasıl hamile kalınır,hamile kalmaya yardımcı bilgiler Adet döngüsü boyunca doğurganlık dönemlerinde rahim ağzından (serviks) gelen akıntının tipi ve miktarı, rahim ağzının biçimi ve kıvamı ile vücut sıcaklığında değişiklikler olur. 1- Rahim ağzından gelen akıntının tipi ve miktarı değişir. Vajinada (hazne)...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. hamile olmak istemiyorum

,
  2. hamile kalmak istemiyorum ne yapmalıyım

,
  3. hamile kalmak istemiyorum

,
  4. barbi hamile olmak istemiyorum ne yapabilirim,
  5. Spral taktırmak hamile kalmamak için