gebe
  1. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0

Hamile Kalmak İsteyen Melekler Buraya Bitkisel Kürle Kolayca Gebe Kalın

Konu, 'Gebelik' kısmında hatiss tarafından paylaşıldı.

bitkilerle hamile kalma,bitkilerle hamile kalmak, Arkadaşlar hamile kalamıyorsanız bu bitkiler tam size göre bu kürü mutlaka uygulayın derim inş.sizlerde en kısa gebe kalabilirsiniz ve bize buradan ben hamileyimmm diyee bağıra bağıraa ialn edersiniz diyorum ben kullanmaya başladım bile

Hamile kalmayı destekleyen kür tarifi:

5 gram aslan pençesi,

5 gram civan perçemi,

5 gram çoban çantası.

Hazırlanışı: Yarım litre kaynar suya aslan pençesi, civan perçemi ve çoban çantasını koyun. Ardından 1-2 dakika kaynattıktan sonra 20 dakika kadar demlenmesini bekleyin. Sabah ve akşam bu çaydan bir su bardağı için.

Bunun haricinde her gün sabah akşam içilmesi gereken diğer bir bitkide hayıt tohumudur hayıt bitkisi bol miktarda kadınlık hormonu içerir ve kısrlık sorunu yaşayanlar gebe kalamayanlar bu bitkiyi mutlaka kullansınlar bu bitkiyi her aktarda kolayca bulabilirsiniz kısırlık sorunu olan bayanlar bu bitkiyi düzenli olarak 3 ay kullandıklarında pek çok sorununun çözüldüğünü görecektir.

Hayıt hazırlanışı:

1 su bardağı kaynatma olan suya 1 tatlı kaşığı hayıt tohumu atılır ve ocak kapatılır 10 dk kadar demlenir süzülerek içilir arzuya göre bal yada şekerle tatlandırabilirsiniz.

Prof. Dr. Ahmet Maranki Hamile kalmak isteyen kadınların aslan pençesi, civan perçemi ve çoban çantası bitkilerini mutlaka evlerinde bulundurması gerektiğini ve bunların çayını yaparak içmelerini tavsiye ediyor.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 11 Haziran 2012
  2. gülon87

gülon87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bende başladım :) 1 haftadır

Hamile Kalmak İsteyen Melekler Buraya Bitkisel Kürle Kolayca Gebe Kalın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolay hamile kalmak için bitkisel kürler

Kolay hamile kalmak için bitkisel kürler

bitkisel hamile kalma hamile kalmak için bitkisel kürler kalmak için kürler ibrahim saraçoğlu kalmanın yolları ibrahim saraçoğlu kolay kalmanın yolları Aslında şifa kaynağı doğadan gelyor arkadaşlar birçok hastalığın devası ve tedavisi yine bitkilerde. İbrahım Saraçoğlu yine bitkilerle ilgili hamile kalamayan kişiler için bitkisel bir kür hazırlamış Hamile kalamamanın bazı nedenleri vardır...
  2. Ahmet Maranki'den Hamile Kalmak İçin Bitkisel Kür

Ahmet Maranki'den Hamile Kalmak İçin Bitkisel Kür

Ahmet Maranki hamile kalma kürü Ahmet Maranki hamile kalma yöntemleri Ahmet Maranki hamile kalmak için Hamile kalmak isteyen meleklerimize ve misafirlerimize, Ahmet Maranki'nin tavsiye ettiği hamile kalmayı kolaylaştırıcı bir bitkisel kür tarifi vermek istiyoruz melekler :tik: Dr Ahmet Maranki Hamile kalmak isteyenlerin aslanpençesi, civanperçemi ve çobançantası bitkilerini evlerinde...
  3. Hamile Kalmak ve Çikolata Kisti için Soğan Kürü Kullananlar Buraya

Hamile Kalmak ve Çikolata Kisti için Soğan Kürü Kullananlar Buraya

Doktor İbrahim Saraçoğlu'nun proğramlarında çok sıkça bahsettiği SOĞAN KÜRÜ uygulamasını artık bilmeyen yok diye düşünüyorum. Bu uygulamayı kullanan ve sonuç almış sonuçlarını bizlerle paylaşacak tüm Meleklere ve hamiş annelere, anne adaylarına artık düşüncelerini ve görüşlerini yazabilecekleri bir başlık oluşturduk. Bu başlık altından düşüncelerinizi ve yaşadıklarınızı, soğan kürünü nasıl...
  4. Hamile Kalmak ve Yumurta Sayısını Arttırmak İsteyen Melekler İçin İncir Kürü

Hamile Kalmak ve Yumurta Sayısını Arttırmak İsteyen Melekler İçin İncir Kürü

incir kürü,incir kürüyle hamile kalanlar,incir kürü nasıl yapılır, Gebe kalmak isteyen melekler için özel bir kür İncir kürü pek çok kişi artık bu kürü duymuştur nasıl uygulandığını ve ne işe yaradığını merak edenler içinde güzel bir konu buyrun konumuza bakalım. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu‘dan Yumurta sayısı yeterli olmadığı için hamile kalamayan bayanlarda yumurta sayısını artırarak...
  5. Melekler Bahar Aylarında Hamile Kalmak Daha KOLAY Buyrun Buraya

Melekler Bahar Aylarında Hamile Kalmak Daha KOLAY Buyrun Buraya

gebe kalma,gebe kalmak, Sevgili melekler yemyeşil ve rengarenk çiçeklerle dolu bahar aylarında gebe kalmanın kolay olduğunu uzmanlar söylüyorlar konumuza bir göz atalım bakalım bahar ayında gebe kalmak neden kolaymış bu işin sırrı ne öğrenelim. İlkbahar aylarında kadınlarda daha yüksek östrojen hormonu salgılandığı için hamile kalmanın daha kolay olduğunu biliyor muydunuz? Kadın...

Sayfayı Paylaş