gebe
  1. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43

Hamile kalmak isteyenler 500 Yasin

Konu, 'Kadın Ve İslam' kısmında cagla4277 tarafından paylaşıldı.

Selamunaleyküm kızlar (Huriye adlı) bir ablamız var cuma sohbetinden kendisi 11yıl bebek hasreti çekmiş kendisinin zamanında internet falan yokmuş eşden dostan annesinden kardeşinden rica minnet ederek 500 yasin toplamış rabbim dualarını kabul etmiş ve bebeğini kucağına 11yıllık hasret sonunda almış.Cuma sohbetinde konu açıldı anlatınca sizlerle paylaşmak istedim .Katılırsanız bende bu ablamız gibi başlatmak istiyorum hepberaber diğre dualarımız gibi okuyalım.

Hamile kalmak isteyenler 500 Yasin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bende hamile kalmak isteyenlerdenim///

bende hamile kalmak isteyenlerdenim///

arkadaslarrr birbirimizi bilgilendirelimm.......
  2. hamile kalmak isteyenler 2013

hamile kalmak isteyenler 2013

kızlar 2013 artık bizede bebişi olmayanlarada şans getirsin inşallah..sorununuz herneyse burada paylaşalım...birbirimizde destek olalımm..gelişmelerle beraber sevinelimm:)
  3. hamile kalmak isteyenler

hamile kalmak isteyenler

hayırlı akşamlar arkadaşlar sizi bişeyler soracam kasım 25 regli oldum bu ay bekledim gelmedi regli dönemimdeki belirtiler var ama olmadım normalde 28 günde oluyrdu acaba hamilemiyim.laboquick test aldım yarın sabah yapmayı düşünüyorum acaba erkenmi?bende kan pıhtılaşması var bundan önce 3 kere düşük yaptım 1 tane yaşayan bebegim var gene aynı olur die çok korkuyorumdoktora ne zaman gitmem...
  4. Hamile kalmak isteyenler buraya

Hamile kalmak isteyenler buraya

Arkadaşlar biz 8 aylık evliyiz ve artık bir bebeğimiz olmasına karar verdik... Son regl tarihim 13 ocak bakalım bu heyecanlı süreç ne kadar sürecek.. Benim gibi karar veren melekler buraya gelim bu bekleyişi hep birlikte yaşayalım ve sorularımızın yanıtlarını hep birlikte bulalım...
  5. Gerçekten hamile kalmak isteyenler

Gerçekten hamile kalmak isteyenler

Selamun aleykum bayanlar. Gerçekten hamile kalmak adeti düzene sokmak isteyenler var ise soru sorabilir insaallah

Sayfayı Paylaş