hamile kalmak isteyenlere mütiş bir öneri..

menekşe85

Üye
Üye
hamile kalmak isteyenlere mütiş bir öneri..
slm bayanlar bu ay hamile kaldım ve hemen sizinle paylaşmak istedim.4aydır hamile kalmak istiyodum ve sonunda oldu.bi arkadaş paylaşımında ilişkiden hemen sonra ayakları yukarı kaldırıp ve altına yastık koyup 1saat beklenilmeli diye bi öneride bulunmuştu 2ay onu uyguladım olmadı,yakınlarım ayakların yukarıdayken sallan dediler,eşin saglısollu sallasın dediler 2ay uyguladım ve çok şükür bebegime kavuştum.darısı tüm hamile kalmak isteyenlerin başına.allah yardımcınız olsun..ama mutlakaki deneyinn..

Moderatör tarafında düzenlendi:
ii senn eşin yapmış benm ki asla yapmaz bende yapamm zaten bizimle paylaştığn için tşkler

hayırlı olsun tatlm gözünaydn:Dsağ salim kavuş inşallah bebişine.önerin için saol şekercimm ama bnm kocişte yapmaz kız:Dadam dr olunca böle şeylere pek inanmaz:)

vallaha bayanlar banada cok komik gelmişti ama söz konusu bebek olunca yaptım.bacakları yukarıya kaldırmakta garip geliyo ama yaptım işte.eşimde pek sıcak bakmıyodu 2ay olmadı tamam yapalım dedi.ya sogan kürüne falan başlayacaktım,onu içmektense sallanırım dedim.yapıpyapmamak size kalmış,benden söylemesi..

önerin için çok teşekkürler canım yinede olmazsa deneriz güle oynaya yapacak bişey yok bebiş için herşey yapılır değilmi bu arada gözün aydın bebeğini sağ salim kucağına alırsın sende inşallah......

ewet arkadaşlar benim bir arkadaşımında bayadır bebişi olmuyordu.aynı bu şekilde eşi ilişkiden sonra ayaklarından sallamış.şimdi oda hamile..

bende o söyleyince gülmüştüm saçmalama olacaksa her türlü olur diye,ama artık inanmaya başladım.5 aydır bende bebiş istiyorum ama olmuyor.bu ayda o arkadaşın dediği gibi şu sallama bebişi yapalım diyoruz denemekte fayda var..:)

Geri