gebe
  1. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8

hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı..

Konu, 'Gebelik' kısmında menekşe85 tarafından paylaşıldı.

bende hamileligi doyunca yaşayıp,bebegimi kucagıma almak istyrm.onu koklamak,uyudugunda onu seyretmek.onun sesiyle uyanmak istyrm.rabbim en kısa zamanda verir inş.tüm isteyenlere ve bana saglıklı eli ayagı düzgün hayırlı bir evlat.bunun için çok çalişmamız gerek bayanlar.neler yaptıgımızı,yapacaklarımızı paylaşalım.bizimde bebişlerimiz olsun.hatta bayanlar yeter artık korunalım :)falan diyelim.ben 18subatta düşük yaptm.yarin doktora gidip inş.bi sorun yoksa başliycam calişmalara allah herkezin gönlüne göre nasip etsin.amin.paylaşımlarınızı beklyrm.öpüldünüz..

geveze bunu beğendi.
hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

hamile kalmak isteyenler hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı folbiol kullanımı hayıt otu tohumu kalma folbiol ne için kullanılır selammmm meleklerrrrrrrr......... ben 11 aylık evliyim ve hamiş kalmak istiyorum artık geçen ay korunmayı bıraktık en son regl tarihim 9 eylüldü yani geçen ay olmadı:doh: bakalım buay neler olcak heyecanla bekliyorum.. benim gibi hamile kalmak isteyen...
  2. yardımmm edin hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanını açamıyorum hata veriyor

yardımmm edin hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanını açamıyorum hata veriyor

hamile kalmak güçleşiyor Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 86991 bytes) in /home/melekler/public_html/showthread.php on line 1275 bana yardım edin hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanına girmek istiyorum bu hatayı veriyor nasıl düzelecek acillllll
  3. Ramazanda Kilo Vermek İsteyenlerin Paylaşım Alanı 2013

Ramazanda Kilo Vermek İsteyenlerin Paylaşım Alanı 2013

ramazanda kilo vermek için ne yapılmalı ramazanda nasıl kilo verilir 2013 ramazanda kilo vermenin yolları Sevgili melekler, zaten normalde sağlıklı beslenme konusunda yetersiz olan halkımız, ramazan ayı gelip de uzun saatler aç kalmanın ardından yemeğe oturunca haliyle kilo alıyor. Genelde düşülen bu hatayı, irademize biraz sahip çıkabilirsek kilo almama hatta kilo verme şeklinde...
  4. Hamile kalmak isteyen bayanların yemesi gereken yiyecekler!

Hamile kalmak isteyen bayanların yemesi gereken yiyecekler!

hamile kalmak için ne yemek gerekir,hamile kalmak için nasıl beslenmeli,hamile kalmaya yardımcı besinler,hamile kalmayı kolaylaştıran gıdalar,hamile kalmaya yardımcı yiyecekler hakkında bilgiler Doğurganlık potansiyelinizi artırmak için en başta yapmanız gereken, sağlıklı bir beslenme tarzına sahip olmak. Folik asidin hamilelik dönemindeki önemini çoğumuz biliriz. Dolayısıyla folik asitten...

Sayfayı Paylaş