Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım ya çok üzüldüm..niye art niyetli düşünsünki anlatırsınız durumu..yani anlayışla karşılaması lazım..eşin ne diyo peki.. bide siz bütün tahlillerinizi yaptırdınızmı

eşim bu konunun çok dillenmesini istemiyor, açık açık söylemiyor ama utanıyor sanırım :S o yüzden olduğu gibi söyleyemeyiz heralde ,

eşimle henüz konuşmadık o işte akşam gelince detaylı konuşuruz, ben hastaneden çıkınca özetledim sadece durumu ona telefonda,

bütün tahliller derken, rahim filmi çekilde sperm testi yapıldı, hormon testleri yapıldı, kan tahlilleri yapıldı. bunlarsa bütün tahliller evet yapıldı....

canim sen onu bi tehdit et.. Yazgulu eline masasini almis geliyormus de.. Korkut biraz seansa geliyorum :)

tamam söylüyorum , seansa geliyor diyorummm :)

[sıze=4]selam kızlar :( çok kötüyüm , ağlaya ağlaya bi hal oldum valla. [/sıze]
[sıze=4]sabah hastaneye gittim, evraklarımı toparladım hastaneye götürdüm tüp bebek için rapor çıkacaktı, eşimin nüfusta kütüğüne kayıtlı çocuğu olduğu için devlet bizim tedavi giderlerimizi karşılamıyormuş,tüm tedaviyi cepten yapmamız gerekiyormuş 5000 lira gibi maliyeti var dediler (şuan buna ayırabileceğimiz bi bütçemiz yok), 2.seçenek olarakda çocukların annelerinin kütüğüne aktarılması durumunda eşimde kayıtlı çocuk olmayacağı için devlet masrafları karşılarmış. şimdi eski eşine gidip ne denirki, aynı durumda ben olsam bana gelip çocukları kütüğüne al dese art niyet arardım heralde. Ooooffffffffffff of, bilmem anlatabildimmi, kafam allak bullak.....[/sıze]

ah canım , rabbim yardımcınız olsun ,üzme kendini dur bakalım gün doğmadan neler doğar.

merhaba canlar,nasılsınız.

hoşgeldin canım.

selam kızlar :( çok kötüyüm , ağlaya ağlaya bi hal oldum valla.
sabah hastaneye gittim, evraklarımı toparladım hastaneye götürdüm tüp bebek için rapor çıkacaktı, eşimin nüfusta kütüğüne kayıtlı çocuğu olduğu için devlet bizim tedavi giderlerimizi karşılamıyormuş,tüm tedaviyi cepten yapmamız gerekiyormuş 5000 lira gibi maliyeti var dediler (şuan buna ayırabileceğimiz bi bütçemiz yok), 2.seçenek olarakda çocukların annelerinin kütüğüne aktarılması durumunda eşimde kayıtlı çocuk olmayacağı için devlet masrafları karşılarmış. şimdi eski eşine gidip ne denirki, aynı durumda ben olsam bana gelip çocukları kütüğüne al dese art niyet arardım heralde. ooooffffffffffff of, bilmem anlatabildimmi, kafam allak bullak.....

Canim benim ya cok zor durum.. Her iki secenekte zor.. tup bebekte oldukca gideri fazla olan bir tedavi oldugu icin kendinizde karsilamaniz zor olur..

Peki eski esiyle aralarinda buyuk sorunlar olarak mi ayrilmislar? yoksa anlasamadiklari icin mi?

Geri