gebe
  1. denizzzz

denizzzz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    88
    Ödül Puanları:
    0

hamile kalmak isteyenlerr

Konu, 'Deneme Odası' kısmında denizzzz tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar ben yeni üye oldumhamile kalan kalmak isteyen hadi yazınn lütfen tecrübeli bayanlar bekliyrum yorumlarınızı

2. denizzzz

denizzzz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    88
    Ödül Puanları:
    0
    eee hadi yha kimse yokmuuu cevap yazmıyorsunuz

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
hamile kalmak isteyenlerr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile kalmak

hamile kalmak

tuvaletten hamile kalmak ilişkiden sonra tuvalete gitmek klozetten hamile kalmak ilişkiden sonra meni tekrar ilişkiye girdikten hemen sonra ayaklarımı havaya dikliyorum sizce hamile kalırmıyım
  2. Hamile Kalmak İçin Öneriler

Hamile Kalmak İçin Öneriler

Sevgili melekler,Çok istemenize rağmen çocuk sahibi olamıyormusunuz?Peki hamile kalmak için gerekenleri yapıyormusunuz?Hamile kalma konusunda bir bilginiz yoksa yazımızı dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz. Gebe Kalmak İçin Bilgiler Yumurtlama döneminizi hesaplayın. Eğer bebek sahibi olmak istiyorsanız, yumurtlama döneminizi bilmeniz size yardımcı olacaktır.Böylece hamile kalabilme...
  3. hamile kalmak istiyorum :(

hamile kalmak istiyorum :(

merhaba bayanlar :) ya ben hamilelikle ilgili başlığı göremedim bari burdan sorayım 2 aylık evliyiz hiç korunmuyoruz ama hamile kalamıyorum :( çok istiyorum eşimde çok istiyor yumurtlama gününde denedik fayda etmedi.test aldım yaptım silik pembe cıktı ama kanda negatif cıktı :(
  4. hamile kalmak istiyorum

hamile kalmak istiyorum

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım hamile olmak istiyorum ama hala kalamadım yumurtlama zamanındayım hergün ilişkiye girmek sakıncalımı ayrıca ilişki sırasında esim 3-4 dk da boşalıyor spermler hep dısarıya cıkıyo bana yardım edermisiniz
  5. Hamile kalmak istiyorum

Hamile kalmak istiyorum

Merhaba 5 aylık evliyim eşimle çocuk sahibi olmak istiyoruz bunun için doktora gittim önce rahim duvarı kalın denildi ama hamilelik için sıkıntı olunmaz dediler ve yumurtaligim güçlü olsun diye folik asit verildi buda ise yaramadi bir ay sonra doktora gittim adet duzensizligi var denilip duphlaston verildi acaba duphlaston ile hamile kalabilir miyim yardımcı olur musunuz ???

Sayfayı Paylaş