gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamile kalmak istiyorum lütfen bana bir sonuç söyleyin melekler

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ben 25yasında 3yasında erkek cocuk annesıyım esim ve ben ikinci bebek istiyoz ve oglumdan sonra yani 3senedir korunmuyorum ama gebe kalamıyorum cesitli jinekologlara gittım ama hic bi sorunun olmadıgını söylediler ne yapabilirim verdiğiniz cvb için tesekkürler..

hamile kalmak istiyorum lütfen bana bir sonuç söyleyin melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile kalmak istiyorum nasıl bir plan yapmalıyım

hamile kalmak istiyorum nasıl bir plan yapmalıyım

hamile kalmak istemiyorum gebe kalmak istiyorum hamile istiyorum erkek çocuğa için ne yapmalı için ne yapmalıyım Planlı hamilelik özellikle kariyer yapma çabasındaki çalışan çiftler için büyük önem taşıyor. Ama "Artık bebek sahibi olmanın zamanı geldi diyorsanız fazla vakit kaybetmeden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op....
  2. hamile kalmak istiyorum hamile kalanlar yardım lütfen

hamile kalmak istiyorum hamile kalanlar yardım lütfen

merhaba arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım 29 yaşındayım 1 bçuk yıldır ewliyim son 5 aydır korunmuoruz yani eşim korunmuyor.ama henüz bi gelişme yok doktora gittik eşim de ben de ama sonuçlar gayet ii çıktı.hatta doktor sizin mutlaka olur dedi ama gene yok bişi...sabırsız davranmak istemiorum ama merak etmior diilim.bu arada bnm prolaktin 20.7 çıktı.normla değerler 1.39 ile 19.40 mış ama...
  3. Ben Artık Hamile Kalmak İstiyorum Diyen Meleklere Öneriler!!

Ben Artık Hamile Kalmak İstiyorum Diyen Meleklere Öneriler!!

hamile kalmak,hamile kalmak için,hamile kalmak istiyorum, Melekler artık hamile kalmak ve bir bebek sahibi olmak istiyorsunuz belkide uzun zamandır uğraşıyorsunuz ve gebelik elde edememiş olabilirsiniz hamile kalmak için neler yaptınız bilmiyorum ama burada sizlere kolaylıkla gebe kalabilmeniz için bir takım önerilerde bulunacağız şimdi konumuza bir göz atalım; İstediğiniz zaman hamile...
  4. Bende hamile kalmak istiyorum melekler

Bende hamile kalmak istiyorum melekler

Arkadsslar oncelikle mrb bundan 5ay once hamile oldugumu farkketm fakat sevncm cok surmeden bitti hamileligim cok yeniydi ama dusuk yaptm hamile kalmak cok istyorum ama olmuyo bi turlu . Bi akil vereblrmsnz
  5. HAMİLE KALMAK İSTİYORUM AMA:((

HAMİLE KALMAK İSTİYORUM AMA:((

Merhaba, eşimle bu ay korunmaz birşekilde ovulasyon döneminde ilişkiye girdik geçen ay regl 25 Temmuzda oldum bu ay 22 Ağustosta olmam gerekiyor.Şişkinlik,kasıklarda hafif ağrı,çok çok hafif midemde yanma,sık idarara çıkma gözlemledim.Hamile olma olsağım ne yoksa regl mi bu?

Sayfayı Paylaş