gebe
  1. Eslem Hafsa

Eslem Hafsa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    0

Hamıle kalmak ıstıyorum yardımcı olun lutfen hanımlar :(

Konu, 'Kadınlar' kısmında Eslem Hafsa tarafından paylaşıldı.

Merhaba melekler , hanımlar ben sıteye yenı uye oldum..Ben yaklasık 7 aydır ewlıyım esım ve ben bebek ıstıyoruz daha hıc korunmadım ama hamıle kalamıyorum. Fazla kılolar yuzunden olabılr mı sızce ?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 17 Ocak 2014
    *LAVİNNYA* bunu beğendi.
  2. canımınici

canımınici Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Slm Canim hosgeldin aramiza... Ahhh canim burda senin durumunda olan o kadar arkadasimiz varki say say bitmez Bende onlardan biriyim ben 3 yildir hic korunmuyorum ama rabbim nasip etmedimi olmuyor iste... Rabbim hepimize tez zamanda nasip eder insallah...

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Eslem hafza öncelikle hoş geldin ve doğru yere geldin canım:)
    Senin sıkıntılarını yaşayan bir çok bayan sitemiz de var.Sıkıntılarını paylaşarak aşacağından emin olabilirsin..
    Daha yeni evlisin 1 yıla kadar çocuk sahibi olamazsan o zaman sıkıntı var diye biliriz..Fazla kilo rahimde ve yumurtalıklarda yağlanmaya yol açmışsa eğer biraz sıkıntı yaşıyabilirsin..Lakin dediğim gibi daha yeni evlisiniz paniğe gerek yok :)
    Hamile kalmak için neler yapılır,nasıl hamile kalınır,hamile kalmak için beslenme vs vs..gibi bir çok konu sitemizde mevcut...Forumdaki konuları incelersen kafandaki sorulara cevap bulabileceksin.Sevgilerimle..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 17 Ocak 2014
  4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hosbulduk canm duana amin dıyorum. Bende bu ay degısıklık war sankı ya da psıkolojık de olabılr dıye umıtlenmek ıstemıyorum ama baya belırtı war ıns hamısımdır ya Rabbm her ısteyene nasıp etsın hepımıze ıns

bebekdelisi77* bunu beğendi.
  5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

dogru dedın canm ya dua edelım bırbırımıze dua kadar etkılı bısey yoktur . Belırtılerım war ama adet olmama bı hafta war nasıl beklcem bılmıyorum :)

dilinim ve BEYZA21 bunu beğendi.
  6. Eslem Hafsa

Eslem Hafsa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    hosbulduk canlar. Tanıstıgımıza memnun oldum. Haklısınız cok acele etmemem lazm ama ınsan ıster ıstemez sabırsızlanıyor. Bende bırkac belırtı war ama psıkolojk olablr dıye umıtlenmek de ıstemıyorum :( bırbırımıze dua edelım Rabbm hakeden ısteyen herkeze nasıp etsn

bebekdelisi77* ve BEYZA21 bunu beğendi.
  7. Eslem Hafsa

Eslem Hafsa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    kac kere cewap yazmısım kusuruma bakmayın yenı gırdıgım ıcın gonderılmedı sandım baktım hepsı gnderılmıs mazur gorun benı:)

8. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Önemli değil canım.Umarım hamişsindir..Sitemiz bir çok kişiye uğur getirdi.Umarım sanada getirir..Gebelik bölümünün linkini veriyorum.İnceleyerek fikir edine bilirsin.Hayırlı akşamlar,keyifli paylaşımlar

Gebelik

9. Eslem Hafsa

Eslem Hafsa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    beyza cok tesekkur ederım canm umarım oyle olur yazdıgın ıcın tesekkur ederm hayırlı geceler

BEYZA21 bunu beğendi.
  10. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Karamsarlığa düşmen için bana göre çok erken henüz 7 aylık evlisin evliliğinin keyfini çıkar inşallah zamanı geldiğin de bebişin olacaktır tıp zaten çok fazla ilerledi asla umutsuz olma bu konuda:) Bu arada aramıza hoşgeldin...

11. Eslem Hafsa

Eslem Hafsa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    hosbulduk cevabn ıcın cok sagol ama ben hemen ıstıyorum :) Rabbım ıns banada nasıp eder. Bu ay cok kasık agrım we bel agrım oldu goguslerımde sıs. Adetıme 5 gun war umarm adet olmam

bebekdelisi77* bunu beğendi.
  12. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Allah gönlüne göre versin umarım belirtiler hamilelik ile ilgili belirtilerdir.

13. Eslem Hafsa

Eslem Hafsa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    amin cok sagolun

14. a.özlem

a.özlem Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    566
    Ödül Puanları:
    93
  15. Eslem Hafsa

Eslem Hafsa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    0
Hamıle kalmak ıstıyorum yardımcı olun lutfen hanımlar :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 3 kez asılama hamıle kalanlar buraya lutfen bıraz umut olun bana yardımcı olun lutfen

3 kez asılama hamıle kalanlar buraya lutfen bıraz umut olun bana yardımcı olun lutfen

ben bu ay ocakta 17 tedavıye baslıcam 3 kez aslılama yapılicak esımde sperm hareketlılıgı dusuk ama doktorlar asılama onerdı
  2. yardımcı olun lütfen...

yardımcı olun lütfen...

merhaba herkese. ben yaklasık 1 sene once evlendım. esımle bı fiil süreklı tartısıyoruz. bunun nedenı benım. süreklı olur olmaz bıseye takılıyorum. hıç tatlı dıllı değilim. sürekli ortam arasında laf sokuyorm. elımde değıl ılla bısey bulurum.neden?
  3. Lütfen yardımcı olun.

Lütfen yardımcı olun.

Arkadaşlar ya da ablalarım :) Ben 16 yaşındayım ve babamın annemi aldattığını öğrendim ama ne derecede aldattığını bilmiyorum yani sadece mesajlaşıyor da olabilirler. Annem de biliyor ve babamdan boşanmak istiyor, babam da boşanmak istemiyor. Ben de bu duruma çok üzülüyorum, canım hiçbir şey yapmak istemiyor. Kendimi saldım gitti kaç gündür duş bile almadım, sürekli ağlıyorum, ne yapmalıyım...
  4. hamilemiyim lütfen yardımcı olun

hamilemiyim lütfen yardımcı olun

benim karnımın alt tarafında oturup kalkarken ağrı oluyo yumurtlama dönemimin son iki günü ama düzenli olarak ilişkiye girdik hemen anlayabilirmiyim veya hamile isem hemen anlaşılır mı lütfenbana yardımcı olun
  5. yardimci olun lutfen

yardimci olun lutfen

Selam.ilk once cok ozur dilerim.benim soukalginligim oldugu icin adetim hep gecikir,aylarca gelmedigide olur.sevgilimle surtunmeyle iliski yasadik uzerimde pantolon vardi.bowalma oldu ama hic vajinama gelmedi zaden elbise vardi sadece galiba elime bulasmisdi.ben banyoya gitdim elime su dokdum ve vajinami yikadim.bu durumda hamile kalinirmi ??? Hala adet gormedim zaten duzensizde...

Sayfayı Paylaş