Hamile kalmak istiyorum yardımcı olun lutfen hanımlar :(

Karamsarlığa düşmen için bana göre çok erken henüz 7 aylık evlisin evliliğinin keyfini çıkar inşallah zamanı geldiğin de bebişin olacaktır tıp zaten çok fazla ilerledi asla umutsuz olma bu konuda:) Bu arada aramıza hoşgeldin...
hosbulduk cevabn ıcın cok sagol ama ben hemen ıstıyorum :) Rabbım ıns banada nasıp eder. Bu ay cok kasık agrım we bel agrım oldu goguslerımde sıs. Adetıme 5 gun war umarm adet olmam

bende aranıza yeni katıldım bebek istiyoruz bizde yaklaşık 2 aydır uğraşıyoruz ama henüz bi gelişme yok rabbim inşallah hepimizin gönlüne göre verir.

bende aranıza yeni katıldım bebek istiyoruz bizde yaklaşık 2 aydır uğraşıyoruz ama henüz bi gelişme yok rabbim inşallah hepimizin gönlüne göre verir.
Hosgeldın canm sen daha cok yenısın 2 ay daha cok kısa bı sure. Ben 8 aydır ugrasıyorum olmuyo ama artk kafama takmıyorum Rabbım nezaman ısterse ozaman olcak.benm fazla kılolarım war sımdı onları wermeye calısıyorum onu kafaya taktm:) sende hıc beynını bebekle mesgul etme stres de bebegın olmamasına engel kafanı dagıt baska seyler dusun

Geri