gebe
  1. fluu

fluu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

hamile kalmak istiyorum :(

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında fluu tarafından paylaşıldı.

merhaba bayanlar :) ya ben hamilelikle ilgili başlığı göremedim bari burdan sorayım 2 aylık evliyiz hiç korunmuyoruz ama hamile kalamıyorum :( çok istiyorum eşimde çok istiyor yumurtlama gününde denedik fayda etmedi.test aldım yaptım silik pembe cıktı ama kanda negatif cıktı :(

hamile kalmak istiyorum :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile kalmak istiyorum!!!!!!!!!!!!

hamile kalmak istiyorum!!!!!!!!!!!!

gebe kalmak istiyorum hamile kalmak istiyorum canım am istiyor canım am istiyo sikmek istiyor merhaba ben taze meleklerdenim. hemen konuya girmek istiyorum. 4 yıllık evliyim ve 2 sene hiç ara vermeden doğum kontrol hapı kullandım. son iki senedir de korunmuyorum. ama bu arada hamile kalmak için özel bir çabamız olmadı eşimle. son bir kaç aydır yumurtlama günlerimi hesaplayarak hamile kalmaya...
  2. Hamile kalmak istiyorum ama kalamıyorum

Hamile kalmak istiyorum ama kalamıyorum

hamile kalamama nedenleri,hamile kalmak için ne yapmalı,hamile kalmak için yapılması gerekenler,hamile kalma hakkında bilgiler Her kadın bir gün dünyaya bir bebek getirmek ve annelik duygusunu tatmak ister. Birçok kadın bu duyguya istediği anda sahip olup kolayca hamile kalabilirken maalesef bazı kadınlar istedikleri anda hamile kalamamaktadırlar. Doğal yollardan çocuk sahibi olamayan...
  3. HAMİLE KALMAK İSTİYORUM AMA:((

HAMİLE KALMAK İSTİYORUM AMA:((

Merhaba, eşimle bu ay korunmaz birşekilde ovulasyon döneminde ilişkiye girdik geçen ay regl 25 Temmuzda oldum bu ay 22 Ağustosta olmam gerekiyor.Şişkinlik,kasıklarda hafif ağrı,çok çok hafif midemde yanma,sık idarara çıkma gözlemledim.Hamile olma olsağım ne yoksa regl mi bu?
  4. hamile kalmak istiyorum

hamile kalmak istiyorum

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım hamile olmak istiyorum ama hala kalamadım yumurtlama zamanındayım hergün ilişkiye girmek sakıncalımı ayrıca ilişki sırasında esim 3-4 dk da boşalıyor spermler hep dısarıya cıkıyo bana yardım edermisiniz
  5. Hamile kalmak istiyorum

Hamile kalmak istiyorum

Merhaba 5 aylık evliyim eşimle çocuk sahibi olmak istiyoruz bunun için doktora gittim önce rahim duvarı kalın denildi ama hamilelik için sıkıntı olunmaz dediler ve yumurtaligim güçlü olsun diye folik asit verildi buda ise yaramadi bir ay sonra doktora gittim adet duzensizligi var denilip duphlaston verildi acaba duphlaston ile hamile kalabilir miyim yardımcı olur musunuz ???

Sayfayı Paylaş