gebe
  1. Ayse&serkan

Ayse&serkan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hamile kalmak istiyorumm

Konu, 'Gebelik' kısmında Ayse&serkan tarafından paylaşıldı.

hamile kalmak istiyorum m 31 yaşında hamilelik her ay midem bulanıyor başımda döner..iştahım vardırr ama hamile değilimmm artık her ay aceba demekkten bıktımmm yaa lütfenn yardımm edinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn..

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: hamile kalmak istiyorumm
    mrhaba ayşecim üzgünüm bu konuda sana yarım edemem anca dua edebilirim :)
    ama sana başka bir konuda yardım edebilirim ki oda bu konu son dakika haber bölümüne açılmaz gebelik bölümüne açılır seni doğru yere taşıyabilirim mesela :becky:

dilerim ki Rabbimden sana Bilgeme ve tüm isteyenlere hayırlı evlatlar nasip etsin rabbim :amen:inş en kısa zamanda anne olursun;)

3. Ayse&serkan

Ayse&serkan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ayyy sağoll canımm inşallah allah isteyen herkese versinn....tamam olurr taşıı benii..öptümmm sağoll

4. mormenekşe

mormenekşe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

daha ne kadar zamandır deniyorsun ayşe... yaşında küçük olur inşallah bu kadar sıkıntı yapma ben bir anlatmaya başlasam yeter vazgeçtim benimki de dert değilmiş dersin... sabırla bekle güzelim en kısa zamanda anne olman duasıylaaaa

5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    ayşecim inşallah tez zamanda bebeğin olru çokta sıkıntı yapma kendine stresde iyi değildir senin için eğer takarsan buna olmaz canım başka şeylerle meşkul ol çocuğu çıkar kafandan stresten uzak dur umarım en kısa zamanda hamiş olursun dualarımız sizlerle

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

canım benim cenabı allah inşallah verir olur kafana takma benimde yok allah ne yazmışsa onu görecez ama tedavi falan ne gerekiyosa yap inşallah olur

7. Ayse&serkan

Ayse&serkan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    SaĞolun Canlarimm İyİkİ Üye OlmuŞum Buraya..... Yaa Benİm İŞtahim Çok Acildi.. Sol Elİmde Uyusma Oluoo Sebebİ Ne Olabİlİr Kİ.. BaŞ DÖnmesİ Gİbİ BİŞeylerde Oluoo Arasira Aceba Bİ Test Yapsam Mi Yoksaa Aybasinimi Beklesem..

8. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

9. unforgiven

unforgiven Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar merhaba ben yeni katıldım aranıza bilgilerinize ihtiyacım olacak çünkü henüz çok tecrtübesizim :((

10. gaye1980

gaye1980 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
hamile kalmak istiyorumm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile kalmak

hamile kalmak

tuvaletten hamile kalmak ilişkiden sonra tuvalete gitmek klozetten hamile kalmak ilişkiden sonra meni tekrar ilişkiye girdikten hemen sonra ayaklarımı havaya dikliyorum sizce hamile kalırmıyım
  2. hamile kalmak isteyenlerr

hamile kalmak isteyenlerr

arkadaşlar ben yeni üye oldumhamile kalan kalmak isteyen hadi yazınn lütfen tecrübeli bayanlar bekliyrum yorumlarınızı
  3. hamile kalmak istiyorum :(

hamile kalmak istiyorum :(

merhaba bayanlar :) ya ben hamilelikle ilgili başlığı göremedim bari burdan sorayım 2 aylık evliyiz hiç korunmuyoruz ama hamile kalamıyorum :( çok istiyorum eşimde çok istiyor yumurtlama gününde denedik fayda etmedi.test aldım yaptım silik pembe cıktı ama kanda negatif cıktı :(
  4. Hamileyken tekrar hamile kalmak mümkünmü?

Hamileyken tekrar hamile kalmak mümkünmü?

Uzmanlara göre hamileyken tekrar hamile kalmanın (Superfetasyon) sebebi kadının yumurtlamaya devam etmesi olarak gösteriliyor. Normalde gebelik üzerine, yani o gebelik sonlanmadan yeni bir gebelik oluşmaz. Sebebi ise kadınların her ay bir yumurta gelişimine uygun anatomide olmalarıdır. Gebelik oluştuktan sonra yumurtalıklar aktivasyonu duraklatır, bu nedenle gebelik oluşumu da doğum sonrasına...
  5. HAMİLE KALMAK İSTİYORUM AMA:((

HAMİLE KALMAK İSTİYORUM AMA:((

Merhaba, eşimle bu ay korunmaz birşekilde ovulasyon döneminde ilişkiye girdik geçen ay regl 25 Temmuzda oldum bu ay 22 Ağustosta olmam gerekiyor.Şişkinlik,kasıklarda hafif ağrı,çok çok hafif midemde yanma,sık idarara çıkma gözlemledim.Hamile olma olsağım ne yoksa regl mi bu?

Sayfayı Paylaş