gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hamile Kalmak ve Çikolata Kisti için Soğan Kürü Kullananlar Buraya

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Doktor İbrahim Saraçoğlu'nun proğramlarında çok sıkça bahsettiği SOĞAN KÜRÜ uygulamasını artık bilmeyen yok diye düşünüyorum. Bu uygulamayı kullanan ve sonuç almış sonuçlarını bizlerle paylaşacak tüm Meleklere ve hamiş annelere, anne adaylarına artık düşüncelerini ve görüşlerini yazabilecekleri bir başlık oluşturduk. Bu başlık altından düşüncelerinizi ve yaşadıklarınızı, soğan kürünü nasıl hazırladığınızızı, dikkat edilmesi gereken şeyleri lütfen bizlerle ve anne olma özlemi ile yanıp tutuşan diğer melekler ile paylaşınız.

2. ceylinn

ceylinn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    110
    Ödül Puanları:
    0
    malesef ki bennde çikolata kisti var:(

Hamile Kalmak ve Çikolata Kisti için Soğan Kürü Kullananlar Buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile kalmak isteyenler için kuru incir kürü

Hamile kalmak isteyenler için kuru incir kürü

hamile incir kürü incir kürü ile hamile kaldım yumurtlama için hamilelik için kalmak kuru Hamile kalmak için bitkisel yöntemler arıyorsanız sizlere Saraçoğlu'nun tavsiye etmiş olduğu kuru incir kürünün formülünü veriyorum Uzmanlar, yeterli sayıda yumurtlama yapamadığı için hamile kalamayan hanımların uygulayacakları bitkisel kürlerle hamilelik için yeterli yumurta sayısına erişebileceklerini...
  2. Ahmet Maranki'den Hamile Kalmak İçin Bitkisel Kür

Ahmet Maranki'den Hamile Kalmak İçin Bitkisel Kür

Ahmet Maranki hamile kalma kürü Ahmet Maranki hamile kalma yöntemleri Ahmet Maranki hamile kalmak için Hamile kalmak isteyen meleklerimize ve misafirlerimize, Ahmet Maranki'nin tavsiye ettiği hamile kalmayı kolaylaştırıcı bir bitkisel kür tarifi vermek istiyoruz melekler :tik: Dr Ahmet Maranki Hamile kalmak isteyenlerin aslanpençesi, civanperçemi ve çobançantası bitkilerini evlerinde...
  3. Çikolata kisti için bitkisel soğan kürü

Çikolata kisti için bitkisel soğan kürü

Biliyorsunuz ki bu kist ile başı belada olan kadınlarımız ameliyat olsalar bile daha sonradan ağrılı şekilde tekrar nüksetmekte. Bu kistin tedavisinde alternatif olarak ibrahim Saraçoğlunun hazırlamış olduğu bir kür var kızlar. Soğan suyu kürü. Bu kür ilede en azından bitkisel olarak deneme yapabilirsiniz. Umarız iyi gelir size ve şifa bulursunuz. İki bardak klorsuz suyu (yaklaşık 250-300...
  4. Hamile kalmak için soğan kürü nasıl yapılır?

Hamile kalmak için soğan kürü nasıl yapılır?

Pek çok evli çift, çocuk sorunu yaşamaktadır. Kadın ve Erkekten kaynaklanan sorunlar olabilir. Kadından kaynaklanan sorunların başında, yumurta azlığı, kalitesi ve yumurtlama sorunu gelmektedir. Erkek için ise, Sperm azlığı ve kalitesi çok önemlidir. Öncelikle sorunun ne olduğu bilinmelidir. Kısırlık gibi bir durum söz konusu ise ve çareyi bitkilerde arıyorsanız, Böyle bir soruna Prof Dr....
  5. soğan kürü kullananlar

soğan kürü kullananlar

Slm kızlar iki gün önce soğan kürüne başladım. Iltihabim, folikul kistim ve yaram var rahim ağzında. Ayrıca bebek istiyorum soğan kürü kullananlar varsa lütfen yazın gerçekten ise yarıyor mu...

Sayfayı Paylaş