gebe
  1. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0

Hamile Kalmak ve Yumurta Sayısını Arttırmak İsteyen Melekler İçin İncir Kürü

Konu, 'Gebelik' kısmında hatiss tarafından paylaşıldı.

incir kürü,incir kürüyle hamile kalanlar,incir kürü nasıl yapılır, Gebe kalmak isteyen melekler için özel bir kür İncir kürü pek çok kişi artık bu kürü duymuştur nasıl uygulandığını ve ne işe yaradığını merak edenler içinde güzel bir konu buyrun konumuza bakalım.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu‘dan Yumurta sayısı yeterli olmadığı için hamile kalamayan bayanlarda yumurta sayısını artırarak hamile kalınmasını kolaylaştıran kuru incir kürü:

HAZIRLANIŞI:

Yarım litre kaynayan klorsuz suyun içine onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ederek yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatın. Yirmi dakika dolduktantan sonra ılıması için bekleyin. Ilıdıktan sonra süzün. Üçe ya da ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karnına için.

Bu kürün uygulama şekli:

Kuru incir kürü, iki kez yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığı zaman yedi gün ara verilir. Toplam uygulama süresi kırkiki gün olmalıdır.

Uygulama sürelerine yedi gün verilen aralar dahil edilmez. Her seferinde günlük olarak hazırlanması gerekmektedir.

Kuru incirleri ikiye kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave edin. Kuru incirlerin üzerlerinde beyaz pudrası varsa, önce soğuk su altında yıkadıktan sonra ilave edin.

Kuru İncir kürünü yumurta çatlatmak için kullanmak isterseniz:

Önce kuru incirleri 6 dakika kaynattıktan sonra içine orta boyda,taze ve gevrek bir havucu dilimleyerek içine atarak 4 dakika daha kaynatın. Bu şekilde hazırlandığında yumurtaların kolay çatlamasına yardımcı olacaktır.

Bu kürün etkisini artırmak için yumurta büyüklüğünde beyaz kuru soğanı (Mor-kırmızı soğan olmaz) ince ince kıyıp üzerine 1 yemek kaşığı sumak serperek yemekten 10-15 dakika önce yiyin.Bunu haftada 4 kez tekrar edin.Bu sizi yumurtalık kisti-polikistik over ‘den de koruyacaktır.

mikko bunu beğendi.
Hamile Kalmak ve Yumurta Sayısını Arttırmak İsteyen Melekler İçin İncir Kürü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile kalmak isteyenler için kuru incir kürü

Hamile kalmak isteyenler için kuru incir kürü

hamile incir kürü incir kürü ile hamile kaldım yumurtlama için hamilelik için kalmak kuru Hamile kalmak için bitkisel yöntemler arıyorsanız sizlere Saraçoğlu'nun tavsiye etmiş olduğu kuru incir kürünün formülünü veriyorum Uzmanlar, yeterli sayıda yumurtlama yapamadığı için hamile kalamayan hanımların uygulayacakları bitkisel kürlerle hamilelik için yeterli yumurta sayısına erişebileceklerini...
  2. Bal-tarçın-çörek otu ve incir kürü ile hamile kalmak

Bal-tarçın-çörek otu ve incir kürü ile hamile kalmak

bal tarçın çörekotu hamile kalmak için çörek otu bal tarçın çörek otu ile hamile kalanlar kürü çörekotu faydaları Selam..bal,tarçın,çörek otu kürü ve incir kürünün faydasını qören arkadaşlar varmı aranızda ben yeni başladım adetimin 2. qünü,eşimede keçiboynuzu kürüne başlattım,inlh sonuç alabilirim,kullanan arkadaşlar varsa yazabilirmi..?
  3. Hamile Kalmak İsteyen Melekler Buraya Bitkisel Kürle Kolayca Gebe Kalın

Hamile Kalmak İsteyen Melekler Buraya Bitkisel Kürle Kolayca Gebe Kalın

bitkilerle hamile kalma,bitkilerle hamile kalmak, Arkadaşlar hamile kalamıyorsanız bu bitkiler tam size göre bu kürü mutlaka uygulayın derim inş.sizlerde en kısa gebe kalabilirsiniz ve bize buradan ben hamileyimmm diyee bağıra bağıraa ialn edersiniz diyorum ben kullanmaya başladım bile Hamile kalmayı destekleyen kür tarifi: 5 gram aslan pençesi, 5 gram civan perçemi, 5 gram çoban...
  4. Yumurta sayısını ve kalitesini artıran kürler

Yumurta sayısını ve kalitesini artıran kürler

yumurta sayısını artıran bitkiler,yumurta sayısını artırmak için ne yapmalı,yumurta kalitesini artıran besinler,yumurta kalitesini artıran bitkisel kürler hakkında bilgiler Kadınlarda üremenin gerçekleşmesi ve neslin bir sonraki kuşağa sağlıklı iletilmesi için döllenecek yumurta sayısının ve kalitesinin belli bir standartta olması gerekir. Bu standartı tutturmak ve sağlıklı nesiller...
  5. Yumurta sayısını artıran incir kürü nasıl yapılır?

Yumurta sayısını artıran incir kürü nasıl yapılır?

Hamile kalamamanın pek çok nedeni vardır. Kadın da yumurta sayısı yeterli olmayabilir. Erkek de sperm kalitesi düşük olabilir. Enfeksiyon, stres gibi nedenler etken olabilir. Öncelikle doktor tedavisi gereklidir. Hamile kalmayı kolaylaştırıcı bitkisel destek arayan hanımlar için, Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Kuru İncir Kürünü öneriyor.Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun Hamile Kalmayı...

Sayfayı Paylaş