gebe
  1. silenceri

silenceri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hamile kalmak

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında silenceri tarafından paylaşıldı.

tuvaletten hamile kalmak ilişkiden sonra tuvalete gitmek klozetten hamile kalmak ilişkiden sonra meni tekrar ilişkiye girdikten hemen sonra ayaklarımı havaya dikliyorum sizce hamile kalırmıyım

2. silenceri

silenceri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lütfen bana cevap veririmisiniz

3. emelerkan

emelerkan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet bu çok öenli zaten..bir de hemen tuvalete gitme tut olur mu...

4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    bu bir mecburiyet degil ama sperm hemen disari cikmasin diye tavsiye edilir genelde iliskiden snra yarim saat kalkmamak ve bacaklarini ayaga kaldirmak... nezamandir cocuk istiyorsun dra gittin mi ?

5. betül_betül

betül_betül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm carızma dun doktora gıttım ultrasona gırdım bagırsaklarındakı gaz hareketlerınden pek bırsey gorunmuyor bırde kan testı yapalım dedı bugun sonucunu alıcam bırde haftaya tekrar geleceksın keseye bakıcaz dedı sanırım bırsey gordu gıbı ama emın olmak ıcın kan testı verdı sence??

6. betül_betül

betül_betül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lutfen bır cevappppppppp

7. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    slm cnm, olabilir keseyi görmek icin belli bi zaman lazim ufaksa görünmez kese. insallah hamissindir, fazla kafaya takma 1 hafta cabucak gecer ögrenirsin sonucu :)

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    havaya dikiyorsun hmm yeni duydum bunu cok garip neden dikiyorsunuzki :S

9. durum_01

durum_01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaşım evet ilişkiden sonra hemen kalakma ve ıkı elınle kasıklarını ovarak yukarı dogru masaj yap bak cok etkılı ben bu yontemle hamıle kaldım yanlız ıkı haftalık tı dusuk yasadım (korkudan)sperm yukarı cekyo bu yontem

guzmelegi bunu beğendi.
hamile kalmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile kalmak güçleşiyor...

Hamile kalmak güçleşiyor...

hamile kalmak güçleşiyor Erkeklerde sperm sayısı ve kalitesinin geçmişe göre önemli ölçüde azaldığını ve spermler için en büyük tehlikenin sıcak hava olduğunu belirten Ankara Üniversitesi (AÜ) Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hakan Şatıroğlu, “Spermler, vücut ısısında, yani 37 derecede yaşayamıyorlar. Ancak 35.5-36 derecede yaşıyorlar. Beden ısısından 1-1.5...
  2. hamile kalmak isteyenler

hamile kalmak isteyenler

hayırlı akşamlar arkadaşlar sizi bişeyler soracam kasım 25 regli oldum bu ay bekledim gelmedi regli dönemimdeki belirtiler var ama olmadım normalde 28 günde oluyrdu acaba hamilemiyim.laboquick test aldım yarın sabah yapmayı düşünüyorum acaba erkenmi?bende kan pıhtılaşması var bundan önce 3 kere düşük yaptım 1 tane yaşayan bebegim var gene aynı olur die çok korkuyorumdoktora ne zaman gitmem...
  3. Hamile kalmak isteyenler buraya

Hamile kalmak isteyenler buraya

Arkadaşlar biz 8 aylık evliyiz ve artık bir bebeğimiz olmasına karar verdik... Son regl tarihim 13 ocak bakalım bu heyecanlı süreç ne kadar sürecek.. Benim gibi karar veren melekler buraya gelim bu bekleyişi hep birlikte yaşayalım ve sorularımızın yanıtlarını hep birlikte bulalım...
  4. Hamileyken tekrar hamile kalmak mümkünmü?

Hamileyken tekrar hamile kalmak mümkünmü?

Uzmanlara göre hamileyken tekrar hamile kalmanın (Superfetasyon) sebebi kadının yumurtlamaya devam etmesi olarak gösteriliyor. Normalde gebelik üzerine, yani o gebelik sonlanmadan yeni bir gebelik oluşmaz. Sebebi ise kadınların her ay bir yumurta gelişimine uygun anatomide olmalarıdır. Gebelik oluştuktan sonra yumurtalıklar aktivasyonu duraklatır, bu nedenle gebelik oluşumu da doğum sonrasına...
  5. HAMİLE KALMAK İSTİYORUM AMA:((

HAMİLE KALMAK İSTİYORUM AMA:((

Merhaba, eşimle bu ay korunmaz birşekilde ovulasyon döneminde ilişkiye girdik geçen ay regl 25 Temmuzda oldum bu ay 22 Ağustosta olmam gerekiyor.Şişkinlik,kasıklarda hafif ağrı,çok çok hafif midemde yanma,sık idarara çıkma gözlemledim.Hamile olma olsağım ne yoksa regl mi bu?

Sayfayı Paylaş