gebe
  1. ŞEHRAZAT

ŞEHRAZAT Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hamile kalmamak için trafik kurallarına uyalım

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında ŞEHRAZAT tarafından paylaşıldı.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 20 Ekim 2008
Hamile kalmamak için trafik kurallarına uyalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstanbuldaki trafik kuralları :))

İstanbuldaki trafik kuralları :))

Yol verilmez, alınır. Eğer bir garajdan ya da otoparktan direkt yola çıkacaksanız, araçların size yol vermesini beklemek hayalcilik olur. Burada kural, bodoslama yola fırlamaktır. Merak etmeyin, hızla gelen araçlar "Zınk!" diye duracaklardır. Mecbur kalmadıkça kimseye yol verilmez. Amaç ulaşılacak yere bir an önce varmaktır. Asla yol verilmez. Çok mecbur kalınırsa hafiften hız...
  2. trafik kurallarına uyalım:-)

trafik kurallarına uyalım:-)

istanbul'un trafik kuralları * YoL verilmez, alınır. Eğer bir garajdan ya da otoparktan direkt yola çıkacaksanız, araçların size yol vermesini beklemek hayalcilik olur. Burada kural, bodoslama yola fırlamaktır. Merak etmeyin, hızla gelen araçlar "Zınk!" diye duracaklardır. * Mecbur kalmadıkça kimseye yol verilmez. Amaç ulaşılacak yere bir an önce varmaktır. Asla yol verilmez. Çok...
  3. Menopoz öncesi dönemde hamile kalmamak için nasıl korunmalıyım?

Menopoz öncesi dönemde hamile kalmamak için nasıl korunmalıyım?

menapoz öncesi dönemde hamile kalınırmı,menopoz öncesi dönemin belirtileri,Menopoz öncesi dönemde hamile kalmamak için nasıl korunmalıyım,menapoz öncesi nasıl korunurum,40 yaş üstü kadın nasıl korunmalı, Spiral ( bakırlı veya hormonlu) bu dönemde uygulanabilecek ideal bir doğum kontrol yöntemidir. Menopoza girildiğine emin olunduktan sonra spiral çıkartılabilir. 35 yaş üstü ancak sigara...
  4. Takvim yöntemiyle nasıl hamile kalınır?

Takvim yöntemiyle nasıl hamile kalınır?

takvim yöntemiyle hamilelik,takvim yöntemiyle hamile kalanlar,takvim yöntemiyle hamile kalma,takvim yöntemi kullanarak hamile kalma,takvim yöntemi ve gebelik hakkında bilgiler Asagida yer alan hamilelik ile ilgili yazimizda takvim yöntemi ile hamile kalmaktan korunmak ile ilgili bilgiler yer almakta. Hamile kalmamak icin kullanilan takvim yöntemi her ne kadar %100 guvenilir olmasada...
  5. Hamile Kalmak İstemiyorum Ne Yapmalıyım? Önemli Bilgiler

Hamile Kalmak İstemiyorum Ne Yapmalıyım? Önemli Bilgiler

Hamile Kalmak İstemiyorum Ne Yapmalıyım- Hayat şartları, evlilik dışı ilişkilerin artması ya da maddi sıkıntılar hamile kalmamak üzerine bu hep merak konusu olmuştur. Hamile kalmak istemiyorum? Hamile kalmamak için nasıl korunurum? Hamile kalmamak için ne yapılmalı? gibi sorulara anlaşılır üzere yanıtlar arayacağız. Hamile kalmak istemeyenler için özellikle düzensiz ilişkisi olanlar korunma...

Sayfayı Paylaş