gebe
  1. mrklii

mrklii Forum Okuru

Hamile kalmanın yüksek olduğu dönemler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında mrklii tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım hamile kalma riskinin az olduğu ve en yüksek en riskli olduğu dönemlerle bana hamile kalma olasılığının yüksek olduğu dönemleri yazar mısınız. Neye dikkat edicem ben evleneli 6 ay oldu eşim beek diye tutturdu korunmuyoruz ama yinede öğrenmek istiyorum. Sizler tecrübelisiniz banada yardımcı olun nolur ablalarım...

2. beyazleke

beyazleke Forum Okuru

Vallahi bende siteyi takip ediyorum yönetim yazacaktır önce sen yumurtlama gününü bilmen gerekiyor bunu bildikten sonra zaten gerisi gelir tabiki sıkıntı yok ise :)

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Aynen misafirimiz BeyazLeke'ninde belirttiği üzere, hamile kalmak isteyen bir kadının öncelikle yumurtlama dönemini takip etmesi ve tam bilmesi gerekiyor onun için aşağıdaki konu size yardımcı olacaktır.

http://www.meleklermekani.com/threads/yumurtlama-donemi-hesaplama.193727/

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
Hamile kalmanın yüksek olduğu dönemler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebe kalmanın en yüksek olduğu zamanı kolayca hesaplayın

Gebe kalmanın en yüksek olduğu zamanı kolayca hesaplayın

ne zaman hamile kalmam hamile kalmanın yüksek olduğu günler kalmamanın nedenleri Ne zaman gebe kalırım, şu gün şu tarih mi diye hesaplamak biraz zor ama bu linkte hesaplayabilirsiniz. Dogrumu çıkıyo diye merak edenler vardır.Benim bazı yakınlarım,tanıdıgım kişiler bu hesaplamayı yaparak hamile kaldılar, ilk bende tesadüftür falan demiştim inanmamıştım. Ama sonra söyleyenlerde dogru çıktığını...
  2. Hamile Kalma Dönemleri Hakkında Bilgiler

Hamile Kalma Dönemleri Hakkında Bilgiler

Bu konu; hamile kalma dönemleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, çiftler evlenip yuvalarına ve yeni hayatlarına alışıp bir düzen oturttuktan sonra bir bebek sahibi olup tam anlamıyla bir aile haline gelmek isterler. Kimi kadın bu konuda şanslıdır ve hemen gebe kalabilir. Ancak kimi de bunun için uzun ve engebeli bir yolda uğraş vermesi gerekebilir. Gelişen teknolojiyle...
  3. Prolaktinin yüksek olması hamile kalmayı engellermi?

Prolaktinin yüksek olması hamile kalmayı engellermi?

prolaktin nedir,prolaktini yüksek olanlar,prolaktinim yüksek,prolaktin yüksekliğinin tedavisi,prolaktin hakkında bilgiler... Hamile olmayan bir kadının meme dokusunun kan prolaktin yüksekliğine süt üretimiyle cevap vermesi gebelik ve emzirme döneminde olduğu kadar kolay değildir. Öte yandan göğüslerinden süt gelme şikayeti olan kadınlarda bazen prolaktin hormonu ölçümleri normal...
  4. Hamile Kalma Riskinin Az Olduğu Dönem

Hamile Kalma Riskinin Az Olduğu Dönem

hamile kalmak istemiyorum,hamile kalınmayacak günler,hamile kalmamak için uygun günler,hamile kalınmayan günler,hamile kalma riskinin en az olduğu dönem hakkında bilgiler Merhaba korunmadan veya korunmayı unutarak eşimle ilişkiye giriyoruz ve kazayla gebe kalmak istemiyorum. Daha önce istemeden hamile kaldığım için kürtaj oldum . Hangi günlerde cinsel ilişkiye girersek hamile kalma şansı...
  5. Adet döneminde  ilişkiye girilirse  hamilelik olabilir mi?

Adet döneminde ilişkiye girilirse hamilelik olabilir mi?

Adet bazen kişiden kişiye değişiklik göstererek az veya çok olabilmektedir. Her bünye aynı olmamaktadır. Bazen kişi çok uzun adet dönemi geçirirken öte yandaki bir başka bayan daha kısa bir adet dönemi geçirmektedir. Fakat adet dönemi 1 gün sürmesi sıkıntılara yol açabilmektedir. Adet döneminde en kısa 2 veya 3 gün olmalıdır. Ayrıca günde 2 pedin değiştirilmesi normal olarak kabul...

Sayfayı Paylaş