gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113

Hamile Kalmanıza Yardımcı Olacak Doğru Pozisyonlar

Konu, 'Cinsellik Mekanı' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

hangi pozisyonda hamile kalınır,hangi pozisyonda gebe kalınır,gebe kalmak için hangi pozisyonda olmak gerekir,hamile kalmak için nasıl yatmalıyım,gebelik için pozisyonlar hakkında bilgiler

p.jpg

Çiftler, bebek sahibi olmaya karar verdiklerinde, isteklerinin hemen gerçekleşeceğini düşünürler. Ancak günümüzde, yediğimiz besinler, stres, sağlıksız yaşam koşulları, geç yaşta bebek sahibi olmaya karar vermek gibi birçok neden bebek sahibi olmayı geciktiren unsurlar arasındadır.

Bu ve benzeri nedenlerden dolayı, bir dönem, eşinizle birlikte bebek sahibi olmak için denemeler yapmanız gerekebilir. Cinsel ilişkiye girerken doğru pozisyon kadar, doğru zamanda önemlidir. Adet tarihinizi takip ederek yumurtlamak için en doğru zamanınızı belirlemeli ve o tarihlerde eşinizle yeterli sıklıkta cinsel ilişkiye girmelisiniz.

gebelik için uygun dönem belirlendikten sonra, cinsel ilişkinin şekli de önemlidir. Cinsel ilişkide pek çok pozisyon hamile kalmak için uygun şartları yaratmayabilir. Çiftlerin oturur pozisyonda, kadının üstte olduğu veya ayakta olan cinsel ilişkiler bebek sahibi olmak için uygun değildir.

Hamile kalmak için en uygun pozisyonlar; erkeğin üstte olduğu, kadın ve erkeğin yana doğru dönük ( kaşık pozisyonu) olduğu şekillerdir. Erkeğin üstte olduğu durumda kadının kalçaları altına bir yastık yerleştirerek pelvisini yükseltmesi spermlerin doğru yönde ilerlemelerine yardımcı olur. Cinsel ilişki sonrasında, kadın hemen ayağa kalkarsa fazla miktarda meni dışarıya kaçacaktır. Spermler rahim ağzına ulaşacak yeterli zaman bulamadıkları için gebelik ihtimali düşecektir. Gebe kalmak isteyen bir kadın ilişkiden hemen sonra kalçalarının altına bir yastık koyarak 20-30 dakika kadar yatarsa spermlerin yol almasa daha kolay olabilir. Erkeğin de meni kaçağını azaltmak için, ilişki sonrasında birkaç dakika kadar kendini geri çekmemesi önerilir.

Hamile Kalmanıza Yardımcı Olacak Doğru Pozisyonlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile Kalmayı Kolaylaştıran Kürler Denemekte Fayda Var Arkadaşlar..(YARDIMCI KÜR)

Hamile Kalmayı Kolaylaştıran Kürler Denemekte Fayda Var Arkadaşlar..(YARDIMCI KÜR)

gebe kalmak için bitkisel kür,gebe kalmak için bitkisel çözüm, Gebe kalamıyorum diyen melekler bu kürler den mutlaka sizin tercihinize uygun olanı bulup kullanınız pek çok sıkıntınızın çözüldüğünü göreceksiniz ve Allahın izniyle inş.gebe kalabilceksiniz hem doğal bir çözüm ilaç kullanıp kendımıze zarar vermektense böle doğal yöntemlerle doğal yolla gebe kalabiliriz inş. GEREKLİ MALZEMELER...
  2. doğru emzirme pozisyonları

doğru emzirme pozisyonları

Emzirme çeşitleri meme ucu yarası nasıl geçer Selam kızlar, doğru emzirme çok öenmli yoksa sonrasında çok acı çekersiniz mutlaka size uygun bir pozisyon bulun ve uygulayın Doğru emzirme pozisyonları “Tüm pozisyonlarda anne en rahat pozisyonda oturmalı, bebeğin başı ve vücudu aynı düzlem üzerinde olmalı, yüzü memeye doğru, burnu meme ucunun karşısında olmalıdır. Anne, bebeğin vücudunu...
  3. Soğan kürü gerçekten hamile kalmaya yardımcı oluyormu?

Soğan kürü gerçekten hamile kalmaya yardımcı oluyormu?

Soğan kürü, miyom, polikistik over, iyi huylu prostat büyümesi, kıl dönmesi, hamile kalma, menopoz gibi rahatsızlıklarda tedavi amacıyla kullanılan bitkisel bir kürdür. Soğan evlerimizde yemeklerimizde kullandığımız sebze olmanın dışında, içeriğinde bulunan B, A ve C vitamini, iyot, silis, fosfor, kükürt gibi maddeler, antibiyotik görevi yapan içerikler ve hazmı kolaylaştıran fermentlere sahip...
  4. Preseed (hamile kalmaya yardımcı jel )

Preseed (hamile kalmaya yardımcı jel )

Kızlar elimde fazladan bir kutu var satmak istiyorum ne olduğunu ve Nasıl kullanıldığını merak edenler bana sorabilir ya da internetten araştırabilir
  5. Resimli hamile kalma pozisyonları var mı kızlar ?

Resimli hamile kalma pozisyonları var mı kızlar ?

Arkadaşımdan öğrendiğim daha doğrusu kulaktan duyduğum kadarı ile hamile kalmak için yapılması gerekenler ve pozisyonlar varmış ? Bunları bana resimli olarak atabilir misiniz ? Bu arada ilişkinin hemen ardından en az 15 dakika belimin altına koyduğum yastıkla spermlerin yumurtalıklarıma ilerlemesini kolaylaştırmak için duruyorum benim merak ettiğim hamileliği kolaylaştıracak bir pozisyon ya da...

Sayfayı Paylaş