Hamile Kalmayı Çok İstiyorum Ama Olmuyor Diyenler Buyrun Buraya Dertleşelim..

SULE CANIM stres için melisa ve sarı kantoran diye bi çay var aktarlarda bulunuo bunu bana doktorum önermişti ondan alıp çay gibi demleyip içebilirsin hem stresı sıkıntıyı alıo hemde rahatlatıyor kafan rahat oluyor yani sakinlik veriyor bunu içebilirsin aynı ıhlamur gibi demlıon canım..sana faydası olur bunuda deneyebilirsin istersen..

merhaba bebek.bende 1yıllık evliyim.5haftalık bi düşükten sonra 3ay doğum kontrol hapıyla korundum.aslında dr kistlerim için kullanmamı istedi.ilaçlardan bu yana 4 ay oluyo hiç korunmuyorum.ama hamile kalamıyorum.artık dışardan tepkiler almaya başladım eşimede söylendiği için çok kafaya takıyo ve evde birbirimizi yiyoruz.bi an önce bende hamile kalabilirim inşallah.Allah tüm kardeşlerimize sabır versin.kucaklarımızı doldurur inşallah...

bebiş

merhaba 5aylik ewliyim henüz erken diye doktora gitmedim ama anne olmak istiyorum bazilari ewendiginde hemen oluyo benim bebegim olmmayacakmi ya

canım yanıyor resmen. tam 2 yıldır istiyorum. güya sorun yokmuş
bi aşılama yaptık oda tutmadı. ondanda ümidi kestim.
etrafımda herkes hamile. kıskanmıyorum ama sadece yakınımda hamile görmek istemiyorum.
çok yoruldum hissettiklerim yazmakla bitmez
ben çocukluğumdan beri anne olmayı istiyorum
ve artık çok yoruldum
bu ay presed kullandım yine olmadı
içim acıyor sevdğim baba olsun istyorum. çünkü o bunu hakedeiyor

katılıyorum bitanesi sana... kırgınlık,üzüntü,ne arasan var bendede umutlarımı yıtırdım artık hanı banada aynı seyı soyluyorlar hıcbır sorunun yok ama olmuyor 3 senedır her ay umutla tuttumu tutmadı mı hatta adet olsam bıle ya ustune gorduysem dıye kafayı yıcem. kolay degıl hemde hıc. bırde bu hamıleler derler ya takma kafanı dıye nasıl sınır oluyorum anlatamam

evet sevdıgım baba olsun ıstıyorum demıssın :) ne güzel soylemıssın be arkadas.ınan suan ağlamaktan kendımı alamıyorum. bende bende sevdıgım Baba olsun ıstıyorum her bebegı gordugunde nasıl uzuldugunu hıssedebılıyorum baskalarının cocuklarıyla oynadıgında sevdıgınde ıcım acıyor ama Yok işte elımden bırsey gelmıyor maalesef. bazen ona ıstersen benı bırakabılırsın demek gelıyor ıcımden cunkı o bunu haketmıyor sonra onu ne kadar sevgdıgımı dusunuyorum ve sus Hılal dıyorum sen ıstemeye devam et Takdır RABBIMIN ....üstelık benım Babam cok agır hasta ve tek hayalı Dede olmak ama onu bıle mutlu edemıyorum herzaman Allahım bırtanecık ver kızıma dıye Dua edıyoru :(

Geri